top of page
יופיטר במאזניים

 שבתאי במעבר בקשת

2016-2017

14.11.2016​

שבתאי במעבר במזל קשת

מעבר של שבתאי במפה הוא מעבר לא פשוט, והרבה אנשים חווים את הקושי שנלווה אליו בימים אלה.

מחזוריותו אחת ל - 28-29 שנים, וכשהוא נוגע בנקודה רגישה במפה האישית אנחנו מרגישים את הכאב.

הכאב יכול להיות נפשי או פיזי, בשני המקרים זה לא נעים.

הבית שבו שבתאי יהיה בעת המעבר יקבע באיזה תחום בחיים נרגיש אותו, והמזל שבו הוא נמצא יקבע באיזה אופן נחווה את השפעתו.

כולנו מכירים את המשפט ״אם לא ניתן להילחם בו - הצטרפו אליו״ והמשמעות היא שמי שינסה להילחם בו ובהשפעה שלו, מלחמתו תהיה לשווא, עדיף להישמע לו ולעשות כדברו.

שבתאי חזק יותר מכל כוכב אחר והשפעתו נחקקת לשנים. מעברי שבתאי נצרבים בתודעה ובנפש, והשיעורים שלו מאוד קשים.  הוא לא מוותר לאף אחד, הוא מציב גבולות, דורש משמעת עצמית,

יוצר אוירה של בדידות והתמודדות עם קשיים ומכשולים.

הוא מכריח אותנו להכיר במציאות ולקחת אחריות על מחשבותינו ומעשינו.

 

עננה כבדה נמצאת מעל מי ששבתאי משפיע עליו, ויש שיראו בתקופה זו תקופה רצינית מאוד בחיים, ואפילו יכנו זאת כ-״צחוק הגורל״.

כשהשפעתו חולפת, היא מותירה אותנו חכמים יותר, למודי ניסיון, בוגרים ומוכנים יותר לחיים משהיינו קודם, אך זאת בתנאי שלמדנו את השיעור שלו! זיכרו - אין ארוחות חינם, לכל דבר יש מחיר - למחשבות ולמעשים שלנו! אם התעקשנו וסירבנו ללמוד את השיעור, אם סרבנו לאפשר צמיחה אישית והתפכחות, נישאר מוכים וחבולים לשנים רבות.

 

השפעתו משתנה בהתאם למצבנו העכשיווי ולגילנו. שלא תטעו לרגע, שבתאי לא מרחם על ילדים, אנשים חולים, או זקנים. אצל כל אחד זה בא לידי ביטוי בצורה שונה, אבל דומה ואצל כולם זה קשה.

 

אנשים ישאלו אותכם לאן נעלמתם? מדוע לא שומעים ממכם יותר?

מה קרה לכם? איפה השמחה שהיתה לכם פעם? איפה הספונטניות?

ולכם לא יהיה נעים להודות, ותגידו שהחיים לקחו אותכם.. ושהמצב לא כזה מדהים מכל מיני סיבות. שפעם היה יותר קל והיום הכל נראה קשה יותר, וכל מה שתרצו זה פשוט אוזן קשבת, שמישהו יבין את מה שעובר עליכם, ובסתר לבכם תודו לאותו אדם שהתקשר והתעניין בשלומכם. פתאום שיחת טלפון או הודעת סמס מקבלת משמעות עצומה - איכפת לאחרים מאיתנו, אנחנו עדיין קיימים.

 

ככה זה מרגיש כששבתאי מגיע לביקור. וכשהוא מתיישב במעלה רגישה במפה ההשפעה שלו נמשכת כשבועיים, ולפעמים יותר במקרים של נסיגה וחזרה לאותה נקודה שוב, אז השפעתו תהיה אף מוגברת, ותתפרש על פני זמן ארוך יותר, עם הפוגות קלות. לאחר שהוא עוזב אותנו, אפשר להגיד בגדול - תודה, ונתראה שוב בעוד 29 שנים.

 

בשנה האחרונה השפעתו של שבתאי מורגשת מאוד אצל בני מזל קשת, תאומים, בתולה ודגים, והיא תימשך עד דצמבר 2017.

אם נולדתם בין התאריכים הבאים: 5-7 ליוני, 4-6 למרץ, 7-9 לספטמבר ו- 6-8 לדצמבר, אתם מרגישים את שבתאי עכשיו (נובמבר 2016) ויודעים בדיוק על מה אני מדבר.

לא רק בני המזלות האלה מרגישים את שבתאי, גם כל מי שיש לו ירח, אופק או רום שמיים במעלה 15 במזלות אלו ירגיש את השפעתו בעוצמה רבה.

הדרך הכי טובה להתמודד עם שבתאי היא קודם כל להבין מה השיעור שהוא בא ללמד אותנו.

חשוב גם להבין באיזה שלב אנחנו נמצאים בחיים ולגלות נחישות, התמדה, רצינות, אחריות, והמון המון סבלנות מול האתגרים שהוא מציב לנו.

שיחות עם קרובים, חברים ובמיוחד אנשי מקצוע מאוד יעזור להתגבר על ההשפעה ולתעל אותה לכיוון החיובי.

 

אני מבטיח לכם שבסוף תצאו נשכרים מאוד מהמעבר הזה, ותהיו מאוד גאים בעצמכם על יכולת העמידה שלכם מול המבחנים הלא פשוטים והגבולות שלמדתם להציב.

חזקו ואימצו, וזכרו שהכל לטובה! אני עומד לשירותכם,

 שלכם, גיא מטרסו

bottom of page