לימודי אסטרולוגיה עם גיא מטרסו

גיא מטרסו מציע מגוון קורסים והשתלמויות באסטרולוגיה בכל הרמות, החל מקורס אסטרולוגיה למתחילים לתלמידים שאין להם מושג באסטרולוגיה, ועד לרמה המקצועית ביותר. הקורסים נערכים בקבוצות למידה, או בשיעורים פרטיים אחד על אחד.

קורס הוררית

על מנת ללמוד ניתוח מפות שאלה - אסטרולוגיה הוררית, יש צורך בידע מתקדם באסטרולוגיה. קורס הוררית הוא קורס מורכב וקשה שמצריך מהסטודנטים יכולת ניתוח והסקת מסקנות גבוהה. הקורס מלמד את הכללים והחוקים שנדרשים על מנת לנתח מפת שאלה. זהו אחד התחומים המרתקים ביותר באסטרולוגיה, והוא מהווה כלי חשוב ביותר בעבודה מול לקוחות ובמתן תשובות לשאלות.

קורס מתקדמים

לאחר שצברתם ידע בקורס בסיסי, ואתם יודעים את מושגי היסוד, איך נראית המפה, מיהם הפלנטות, נמשיך להעמיק את הידע בקורס מתקדמים. הקורס מיועד לכל מי שלמד ומכיר את המפה אך אין לו את הידע על מיקום הכוכבים במזלות, ההיבטים ומשמעותם, שיטות חיזוי, עקרונות הניתוח של המפה האסטרולוגית ועוד.

קורס מתקדמים מתחלק ל-2 חלקים, מתקדמים א׳ ומתקדמים ב׳.

קורס מתחילים

קורס בסיסי למתחילים ללא שום ידע קודם באסטרולוגיה. אם נדבק בכם חיידק האסטרולוגיה ואתם נמשכים לתחום ורוצים ללמוד אותו, הגעתם למקום הנכון. בקורס נלמד את מושגי היסוד, מבנה המפה, הסמלים והפלנטות, את ההשפעות שלהם ועל איזה מזלות הם שולטים. נילמד גם על אסטרונומיה והיסטוריה הכל בהקשר האסטרולוגי. הקורס מהווה בסיס לקורסים מתקדמים. 

© 2018-2020 כל הזכויות שמורות לגיא מטרסו - אסטרולוג, רחוב ההגנה 17, אור יהודה, Israel