top of page
ייעוץ תעסוקתי אסטרולוגי

הכוונה מקצועית, ייעוץ תעסוקתי, בחירת קריירה מתאימה

 ייעוץ אסטרולוגי בבחירת קריירה - גיא מטרסו אסטרולוג

עבודה היא מרכיב משמעותי מאוד בחיינו. אנו מבלים יותר זמן בעבודה מאשר בכל מקום אחר. 

איזו קריירה מתאימה לי? האם לשנות פוזיציה? לעזוב? להגיש מועמדות לתפקיד בכיר יותר? האם אני בכלל במסלול הנכון לי?

החשיבות של העבודה היא לא רק בהיבט הפיננסי, היא משפיעה על תחושת הגשמה עצמית ומחברת אותנו לייעודנו.

באסטרולוגיה השמש קובעת את המזל שלנו בהתאם למיקומה בשמים והיא גם מסמלת את ייעודנו בעולם הזה.

על מנת לקבוע את המקצוע המתאים, נלקחים בחשבון עוד נתונים במפה כמו מיקום שאר כוכבי הלכת וההיבטים ביניהם,

 

אם אתם נמצאים בצומת דרכים בנוגע לקריירה - ניתוח מפת הלידה האישית שלכם יעזור לכם להבין מהם הנטיות והכישרונות המולדים ומהו היעוד שלכם, וכך תוכלו לקבל החלטה נבונה בנוגע לעיסוקכם.

 

לפניכם רשימת המקצועות האופייניים ביותר לכל מזל שמש:

מקבוצת האש

טלה (20.3-19.4) – מאחר והשמש מאוד אנרגטית במזל זה טוב אם תעסקו במקצוע אתגרי, אנרגטי, ואף תחרותי, שיהיה בו הרבה "אקשן". בשילוב עם כוכב מאדים ששולט במזלכם תוכלו לבטא את עצמכם בצורה הטובה ביותר אם תהיו פוליטיקאים, אנשי צבא, רופאים (כירורגיה), מהנדסים, מכונאים, יצרני ופועלי ברזל ומתכת, כבאים, ספורטאים, פיזיותרפיסטים, קואצ'רים, מעצבי שיער, וכל עבודה עם ילדים.

 

אריה (22.7-23.8) - באריה השמש מרגישה בבית. זהו המזל שלה ולכן היא חזקה בו מאוד. מי שנולד בסימן אריה, ייטיב אם יעסוק בכל מקצוע שנותן כבוד לביטוי העצמי. ייטיב לכם אם תהיו מנהלים, אמרגנים, במאים, מחזאים, שחקנים, יצרני תכשיטים ובמיוחד זהב ויהלומים, מעצבים, אומנים, סוכני מניות, פוליטיקאים, וכל המקצועות שדורשים ייצוגיות כבוד ומעמד, פרסום ויכולת אירגונית וניהולית.

 

קשת (22.11-22.12) – בני מזל קשת אוהבים מרחב. אתם צריכים להיות בתנועה פיזית ומנטלית, ואתם לא אוהבים מקומות סגורים. אם השמש שלכם היתה במזל קשת כשנולדתם אתם שייכים לשבט האש, ולאיכות המשתנה ולכן ייטיב לכם אם תהיו אנשי דת ורוח, משפטנים, מורים, אנשי אקדמיה, סופרים מוציאים לאור, עוסקים בכל מה שקשור לחו"ל, יבואנים ויצואנים, סוכני נסיעות, עובדי חברות תעופה, ספורטאים, וטרינרים, וכל מקצוע שאפשר להתפח, לגדול ולצמוח.

 

מקבוצת האדמה

שור (19.4-20.5) – השמש ביסודות האדמה אוהבת מעשיות, יציבות ותכליתיות. לכן אם נולדתם בסימן שור, יתאימו לכם מקצועות יציבים, ושיש בהם התעסקות עם הפיזי והמוחשי. ייטיב לכם אם תהיו בנקאים, כלכלנים, תעשיינים, חוואים, חקלאים, בנאים, אדריכלים, מוזיקאים, זמרים וכל מקצוע שקשור לאומנות, עיצוב וטבע. אתם אוהבים יציבות ולכן לא אוהבים לשנות מקצועות באופן תדיר.

 

בתולה (23.8-23.9) – בני מזל בתולה אוהבים לעבוד. בעצם עבודה זה השם השני שלכם. אתם לא אוהבים לצאת לפנסיה מוקדמת כי מבחינתכם זה בזבוז זמן. מאחר ואתם מהירי מחשבה, זריזים וקלילים כמו הכוכב שלכם מרקורי, המקצועות שהכי יתאימו לכם הם: משרתי ציבור, רפואה, רוקחים, תזונאים, כימאים, ביולוגים, עובדי מחשבים, בודקי תוכנות, מנהלי חשבונות, עיתונאים, עורכי דין, ספרנים, בלשנים, מורים, עובדי מזכירות, עובדי טקסטיל ותפירה, וכל עבודה שיש בה כניסה לפרטים ועבודה במכניקה עדינה.

 

גדי (22.12-20.1) – מזל גדי נחשב לרציני ולאחראי בכל גלגל המזלות. אתם אוהבים קריירה, ואין זה פלא שרובכם מגיעים למשרות גבוהות בגילאים צעירים. עם זאת, הדרך אינה קלה אך אין בכך בכדי להפחיד אותכם מלסמן את המטרה ולהגיע אליה גם אם זה יקח שנים! המקצועות שהכי מתאימים לכם  – מסעדנות, פוליטיקה, בנקאות, כלכלה סוכני נדל"ן, מסחר, מדע, הנדסה, רפואת עור ועצמות, קבלנים, נגרים, חקלאים, היסטוריונים, ארכיאולוגים, גיאולוגים - יהלומנים, פועלי מחצבים, עובדים בבתי זקנים, שענים, מוסכניקים.. וכל עבודה טכנית, שדורשת רמת ריכוז גבוה, תכנון והנדסה.

 

מקבוצת האויר

תאומים (20.5-21.6) – בני מזל תאומים אוהבים קלילות, וכל מה שקשור להעברת ידע. לכן מקצועות שקשורים לתקשורת יתאימו לכם מאוד. אם נולדתם כשסימן השמש שלכם במזל תאומים ייטיב לכם אם תהיו – מורים, סופרים, מתורגמנים, פקידים, נהגים, שליחים, סוכנים, סוחרים, ציירים, וכל מקצוע שיש בו העברת אינפורמציה כתובה או בעל פה, כמו עיתונאים, עובדי טלויזיה ורדיו.

 

מאזנים (23.9-23.10) – בני מזל מאזנים נמשכים ליופי, לאנשים ולהרמוניה. אתם מאוד אוהבים להשתמש ביכולות המנטליות המפותחות שלכם. אתם תרגישו הכי בנוח ותוכלו להצליח בלי להתאמץ אם תהיו – דיפלומטים, משפטנים, יועצי נישואים, שדכנים, עוסקים בתעשיית היופי, העיצוב, האיפור והאופנה, אומנים, דיילים, קבלת קהל, יחסי ציבור, גישור ועריכת דין, כל מקצועות הייעוץ וכל מקצוע שמעורבים בו אנשים, יחסים ואהבה.

 

דלי (20.1-19.2) – הדליים אוהבים חידושים והמצאות. הדלי נחשב למזל האנושי המפותח ביותר בגלגל המזלות. אתם תמיד חושבים על הכלל, ואתם מוקפים בקהל של חברים טובים. ייטיב לכם אם תהיו – מדענים, חשמלאים, אלקטרונאים, עובדי היי טק, אסטרולוגים, עובדים בטלויזיה וברדיו ובכל עבודה שיש בה קרינה, רופאים גרעיניים, עובדי טכנולוגיות מתקדמות, טייסים, טכנאים, מהנדסים, פסיכולוגים, ובכל עבודה שיש בה קהל ואינטרנט.

 

מקבוצת המים

סרטן (22.7 -21.6) – מזל סרטן נחשב למזל טיפולי, שקשור לבית ולמשפחה. אך לא כולכם נמצאים בבית, חלקכם הגדול כל הזמן נמצא מחוצה לו במרדף אינסופי אחר הייעוד והקריירה. אם אתם רוצים להרגיש "בבית" מוטב אם תעסקו באחד מהמקצועות הבאים - עובדה סוציאלית, טיפול, גננות, רופאת נשים, הוראה, סוכני נדל"ן, מלונאים, מסעדנים, היסטוריונים, צלמים, סוכני מודיעין, עובדי שירותי ביטחון, סוכני ביטוח, וכל עבודה שקשורה בעולם התקשורת, סגנון חיים, ופנאי.

 

עקרב (23.10-22.11) – אתם מפחדים שיהיה לכם משעמם. לכן אתם צריכים אתגרים במקום העבודה, אתם צריכים לדעת הכל על כולם, למרות שאתם מעמידים פני תם.. ייטיב לכם אם תעסקו במקצועות הקשורים בנפש האדם, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, עובדי משטרה, אנשי צבא, אנשי מודיעין, בנקאים, חוקרים, תחקירנים, עובדי כרייה, כלכלנים, ברוקרים, יועצים, אנשי שיווק ומכירות, רופאים ובמיוחד מנתחים.

דגים (19.2-20.3) – הדגים הם האחרונים בגלגל המזלות ולכן יש בכם קצת מכל מזל ולכן נוכל למצוא אותכם בכל סוגי המקצועות. אך המקצועות שבהם תרגישו הכי טבעי ונוח הם – אנשי דת, מסטיקנים, פילוסופים, אומנים, מרפאים באומנות, רופאים, אחיות, משפטנים, עובדים במוסדות סגורים כמו בתי סוהר ובתי חולים, כימאים, שחקנים, עבדים סוציאלים, וכל עבודה שיש בה נתינה והקרבה לזולת.

אם המקצוע שלכם מופיע ברשימה תחת מזל השמש שלכם זה סימן שאתם בסינכרון עם המזל שלכם ועם היקום. אך אם אתם עובדים במקצוע אחר ולא טוב לכם, צריך לבדוק את המפה ולקבוע מהי הקריירה הכי מתאימה לכם. 

לשם כך צריך לקחת בחשבון עוד גורמים במפה מלבד מזל השמש. גורמים אלו הם מזל הירח, מזל האופק, המזל שפותח את בית הקריירה, הכוכבים שנמצאים בו וההיבטים שהם יוצרים אחד עם השני.

 

לאחר ניתוח נתונים אלו אפשר להסיק מסקנות ברורות. כך למשל אם אתה בן מזל תאומים ובמפת הלידה שלך הירח במזל מים יתאים לך לעבוד במקצוע שישלב תקשורת וטיפול - כגון פסיכולוגיה. אם אתה בן מזל דגים ובמפת הלידה שלך הירח במזל אריה יתאים לך לעבוד במקצוע שישלב אומנות ופרסום - כגון משחק. אם יש לך במפה שילוב בין דלי לעקרב אתה תהיה מהנדס מצליח, דגש על בתולה, טלה וגדי יבטיח קריירה צבאית מרשימה.

הכוונה מקצועית באמצעות ניתוח המפה האסטרולוגית תחסוך לך תסכול רב בחיפוש אחר המקצוע המתאים ותקצר לך את הדרך להגשמת ייעודך המקצועי. אין צורך לעבור מבדקים ומבחנים מתישים, ואין צורך לבזבז זמן יקר בחיפוש ניסוי ותהיה.

ייעוץ תעסוקתי המבוסס על ניתוח אסטרולוגי יתן לך מענה מהיר מהימן וברור בנוגע לכישוריך המקצועיים וייעודך בחיים.

bottom of page