קורס אסטרולוגיה מקצועי למתקדמים עם גיא מטרסו

קורס המשך המבוסס על הקורס למתחילים והוא מצריך ידע בהבנת החומר הבסיסי.

בקורס נלמד על:

 

כוכבים במזלות ובבתים - חותם אסטרולוגי

כל מפה אסטרולוגית היא יחידה במינה, ואין שני לה.

במפה מופיעה חותמת אסטרולוגית שמספרת את גורל חיינו ואת התפקיד שהנשמה באה לעבור בעולם הזה. כל כוכב מתבטא בכמה אופנים שונים בכל אחד משנים עשר המזלות. ההשפעות נחלקות לרמות - גשמית, רוחנית, ופסיכולוגית. הבנת משמעות מיקום הכוכבים במפה תאפשר לנו להבין את המסלול הייחודי להגשמה עצמית בעולם הזה.

 

חלוקת המפה לבתים - תחומי החיים

מפה אסטרולוגית מחולקת לשנים עשר בתים, שמסודרים באופן מופלא ביותר, ומסמלים שנים עשר תחומי חיים. כל אחד מהבתים אחראי על תחום אחר בחיינו, ומיקום המזלות והכוכבים בבתים יגלו אילו תחומים הם המשמעותיים ביותר. לימוד הבתים נעשה בשתי רמות עיקריות - הגשמית, והרוחנית. כאשר ברמה הגשמית נלמד על האנשים, האירועים והדברים הפיזיים שמשפיעים עלינו, וברמה הרוחנית - על התהליכים הנפשיים והפסיכולוגיים שהבתים מסמלים. ישנן שיטות רבות לחלוקת בתים. השיטות שנתמקד בהם - חלוקת בתים סולארית, חלוקת בתים שווה, חלוקת בתים בלתי שווה (פלסידוס וקוח), חלוקת בתים שלמה. כמו כן, נלמד מדוע הבתים ממוקמים בסדר המיוחד להם.

 

בריאות בראי האסטרולוגיה

המזלות והכוכבים משפיעים על גוף האדם. כל חלק בגוף מסומל על ידי מזל אחר. בשיעור זה נלמד איזה מזל שולט על איזה חלק בגוף, ומה הרגישויות שלנו והנטיות למחלות שונות. אסטרולוגיה רפואית היתה מאז ומעולם תחום נרחב ומרתק בפני עצמו, ונעשה בו שימוש עוד בתקופות קדומות. אך בעוד שבתקופות קדומות מדע הרפואה לא היה מפותח, ואנשים מצאו את מותם מסיבוכים של מחלות שנחשבות כיום פשוטות למדי, הרי שבעידן של היום, מדע הרפואה מתקדם ביותר, ומחלות שהיו נחשבות חשוכות מרפא - ניתן להתגבר עליהם בנקל בטיפול אנטיביוטי פשוט. בנוסף לרפואה המתקדמת, אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפכה טכנולוגית, שמאפשרת היום לערוך מחקרים סטטיסטיים הבודקים את הקשר האסטרולוגי בין מיקומי הכוכבים במפה לבין מחלות שונות. 

 

כישורים מקצועיים

תחום מרתק ומעניין שמעסיק כל אחד מאיתנו. מה עלי לעסוק בחיים? היום העיסוק הוא לא רק ללכת לעבודה ולהתפרנס. הוא מגדיר את מי אנחנו, ומה המעמד החברתי שלנו. הרבה אנשים עובדים בעבודות שלא מתאימות להם רק כי צריך להביא כסף הביתה. אחרים עובדים בעבודות שכל חייהם השתוקקו לעבוד בהם והם מאושרים. איזו עבודה מתאימה לי? ממה ארוויח כסף? שיעור נהדר להבין איך לנצל את הכישורים הטבעיים שלנו והפיכתם למקצוע מספק בחיים. 

 

היבטים בין הכוכבים

בדיוק כמו שאנשים מתקשרים עם אנשים אחרים, כך גם הכוכבים. הם מדברים בינם לבין עצמם באמצעות ההיבטים. חילופי האנרגיה או האור בין כוכב אחד לאחר מספרים על הדרך שבה האנרגיה עוברת במפה. ישנם היבטים מחזקים שמשפיעים לחיוב על הכוכבים ועלינו, וישנם היבטים מחלישים ומאתגרים. יש לא מעט היבטים במפה ואנחנו נתרכז בחשובים שבהם. נלמד על הצמידות, 30, 60, 72, 90, 120, 150, 180, והיבטים מקבילים. כמו כן, נלמד על ההרמוניות. 

 

קידומי כוכבים והשפעתם על המפה האישית - שיטות חיזוי

ברגע שאנחנו יודעים לפי הלוחות האסטרונומיים את מיקומי הכוכבים, אנחנו יכולים לקדם אותם לימים, חודשים או לשנים ובכך לדעת איפה הם יימצאו במפה שלנו בעתיד. וברגע שאנחנו יודעים מה כל כוכב מסמל במפה שלנו - נוכל לדעת מה צופן לנו העתיד. יש הרבה מאוד שיטות לקידומים, אנחנו נתרכז בשיטות הבאות - יום לשנה, מעלה לשנה, וסולאר ארק.  

 

כוכבים במעברים 

שיטת הטרנזיטים בודקת את מיקום הכוכבים היום בשמיים ביחס למיקום הכוכבים במפה. הכוכבים משפיעים עלינו ברמת הפרט וברמת הכלל (עיר, מדינה), ומיקומם הפיזי בשמיים משפיע עלינו ועל ההחלטות שאנחנו מקבלים בצורה חזקה מאוד. ישנם כוכבים שהשפעתם חולפת לאחר פרק זמן קצר בעוד שכוכבים אחרים נמצאים שנים במזל מסוים והשפעתם עורכת תקופה ארוכה. לפי מיקום הכוכבים בשמיים והשפעתם הישירה על הכוכבים במפה נדע לנתב את צעדינו בצורה חכמה, להתגבר על קשיים ולנצל את האנרגיות לטובתנו.

 

סינטזה בין האלמנטים האסטרולוגיים - יסודות ניתוח המפה

המפה נותנת לנו המון אינפורמציה בבת אחת. זה מאוד מבלבל, במיוחד כשאנחנו בתחילת דרכנו באסטרולוגיה. איך עושים סדר בכל הבלאגן הזה? על מה מסתכלים קודם? מה חשוב ומה לא? זהו שיעור חובה שנותן כלים כיצד לחבר בין כל האלמנטים של המפה.

 

ניתוח המפה האישית - תרגול מעשי של החומר התיאורטי

במהלך כל הקורס נעבוד על דוגמאות וניתוח המפות האישיות של התלמידים. בדרך זו נוכל להבין באופן מעשי את החומר התאורטי שנלמד בכיתה.

 

בסיום הקורס יוכלו התלמידים לפענח מפת לידה כולל חיזוי עתיד

משך הקורס 16 מפגשים של שעתיים במסלול ערב.​

© 2018-2020 כל הזכויות שמורות לגיא מטרסו - אסטרולוג, רחוב ההגנה 17, אור יהודה, Israel