top of page
%25D7%25A7%25D7%25A8%25D7%2599%25D7%2590%25D7%25AA%2520%25D7%259E%25D7%25A4%25D7%2594_edit

ייעוץ אסטרולוגי 

על מנת לבנות הורוסקופ אני צריך לדעת את התאריך, השעה ומקום הלידה. במידה ושעת הלידה אינה ידועה, ניתן לפתוח מפה סולארית שמתבססת על תאריך הלידה בלבד.

דבר נוסף שצריך לדעת הוא את הרקע המשפחתי והמצב האישי של הלקוח. הפרטים האלה מאוד חשובים על מנת למקד את המסמלים במפה ולקשר אותם עם ההשפעות הכוכביות במפת השמים.

האסטרולוג הוא לא מגדת עתידות, הוא יועץ שמשתמש בניתוח ההשפעות הכוכביות על מנת לכוון את הלקוח בבחירות הנכונות ביותר עבורו.

 

מאחר והכל צפוי והרשות נתונה, האסטרולוג אינו יכול לקבוע עבור הלקוח מה יהיה, בלי להשאיר את רשות הבחירה בידיו.

על מנת להמחיש למה הכוונה: דמיינו את עצמכם בתוך מבוך עם דלתות ומסדרונות שנפתחים וננעלים בכל כמה דקות. הקירות זזים ויוצרים חללים חדשים ומסדרונות שונים, והדלתות ננעלות לתקופות קצרות או ארוכות. נאמר שהחלטתם ללכת בדרך מסוימת ועל מנת להגיע ליעד צריך ללכת ישר ולפנות בפניה השנייה שמאלה ואז ימינה. בסוף הדרך יש דלת שאם עוברים אותה מגיעים ליעד המבוקש. אבל מה, בדיוק כשפניתם שמאלה נחסמה לכם הדרך על ידי קיר חדש שהופיע פתאום והפניה עכשיו חסומה.

עכשיו תארו לעצמכם שיש בידכם את מפת המבוך, כאשר המפה מראה לכם אילו שינויים יתחוללו בתוך המבוך ומתי הם אמורים להתרחש! זה כמובן ישפיע על הבחירות שלכם ואפילו יעזור לכם לקצר את הדרך ויחסוך מכם הרבה תסכולים.

 

מפה אסטרולוגית משולה לאותה מפת מבוך, ולכן היא כלי מצוין שעוזר לנו בקבלת החלטות. בנוסף, המפה מראה גם את תמצית הגורל והפוטנציאל הגלום בנו ממש כמו דגימת די.אן.אי. כלומר, על ידי ניתוח המפה ניתן לדעת גם עד כמה אנחנו מסוגלים לעבור את המבוך, אילו יתרונות יש לנו שאין לאחרים, וכיצד אנחנו יכולים להשתמש בהם כדי להשיג את המטרות שלנו.

מעבר לכך, כשמציבים את מפת הלידה בשילוב מפת קידומים ומעברי כוכבים בשמים, מתקבלת תמונה רחבה על כל ההשפעות המשפיעות עלינו, בעבר בהווה ובעתיד. 

 

פגישת הייעוץ היא פגישה אינטימית ודיסקרטית ביני לבין הלקוח. אני מקליט את הפגישה ומבקש מהלקוחות להגיע עם דיסק און קי כדי שאוכל להעביר אליהם את קובץ ההקלטה בסיום המפגש. במהלך הפגישה אני פותח מפות שאלה שנקראות מפות הורריות, שהן בעצם מפות תקשור שנותנות לי מידע מפורט על העניין שנשאל, וכך אני מקבל פרטים נוספים ומדויקים שלא ניתן לראות במפת לידה רגילה.

 

אני מאמין שבעל מקצוע מעולה צריך לעבוד עם הכלים הטובים ביותר שיש, ולכן אני עובד עם התוכנות האסטרולוגיות הטובות ביותר הקיימות בעולם. אני משתמש בטכניקות עתיקות ומודרניות כדי לקבל את התשובות הנכונות והמדויקות ביותר לשאלות שלכם.

 

את השירות ניתן לקבל גם בטלפון או בסקייפ, ואין צורך להגיע אלי אישית, במקרים אלו אני שולח את קובץ ההקלטה ישירות לכתובת המייל שלכם.

ייעוץ אסטרולוגי אישי

על אילו נושאים ניתן להתמקד בייעוץ?

 

  • אבחון קווי אופי

  • מציאת הייעוד בחיים, עבודה וקריירה

  • תחזית אישית לשנה הקרובה עם התמקדות בתחומים עיקריים - הגשמה עצמית, בריאות, משפחה, קריירה, וזוגיות

  • מערכות יחסים - התאמה והצלבת מפות לזוגיות, נישואין, שותפויות

  • קביעת תאריך מתאים לחתונה

  • שינויי מגורים, מעברי דירה קניה, מכירה, השכרה

  • מציאת המקום הטוב ביותר בעולם למגורים, פרנסה, אהבה, קריירה, טיולים ועסקים

  • מציאת תחום הלימודים המתאים ביותר

  • בדיקת הזמן המתאים לכניסה להריון, לידות, וילדים

  • מציאת חפצים אבודים 

bottom of page