top of page

שור, סרטן, בתולה - מי מתסכל אותכם?


יש אנשים שלא באים לנו בטוב. מה לעשות? לא כל אחד מתאים לנו.

זאת עובדה פשוטה ולא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת זאת.

אבל יש מנגנון שעובד מאחורי העניין הזה, ולאסטרולוגיה יש הסבר פשוט שנגיע אליו בהמשך.

יש שיגידו שהפכים נמשכים, אני אומר שיש בזה משהו אבל לטווח ארוך אני אומר שזה מתיש.

כמה כבר אפשר להתווכח עם מי שרואה בדיוק הפוך ממך? כמה אפשר לנסות לשכנע את הצד השני שאתם צודקים? איזו מלחמה מעייפת זאת, ובשביל מה? הרי תמיד כל מה שתגידו, הצד השני יגיד הפוך, אבל הוא באמת רואה הפוך כי הוא נמצא בצד הנגדי! כמו שיושבים בשולחן אחד מול השני, אני תמיד אראה את מי שיושב מולי תחת רקע מסוים וזה שיושב מולי יראה אותי ואת מה שנמצא מאחורי תחת רקע אחר כי מה לעשות הרקע והנוף באמת שונים משני הכיוונים.

אבל יש הפכים שיגידו אוקי, אין לי בעיה, אני מוכן לקבל את מה שהצד השני אומר, אני מוכן להתגמש ולו בכדי לראות את הצד השני נהנה כי זה יעשה גם אותי מאושר. במצב כזה הפכים - מנוגדים הופכים להפכים - משלימים כי כל צד מבין שלצד השני יש תכונות שלו אין, ודרך ההתפשרות נוצרת העצמה הדדית והפיכה לאחד שלם.

אבל יש מצבים אחרים שלא משנה מה נעשה, הנוכחות של אותו אדם גם אם היא מושכת אותנו פיזית רגשית או מנטלית, תגרום לנו לתסכול רב ונרגיש לא טוב עם עצמנו. ויש מקרים שגם לא נדע להסביר למה זה קורה, אנחנו פשוט נרגיש לא נוח, או חוסר מזל עם אותו אדם כי זה עובד בצורה לא מודעת עלינו, ובדיוק לשם כך התכנסנו בפוסט הזה כדי להסביר הסברים ולתת דוגמאות מה עומד מאחורי כל העניין המתסכל הזה:

שור

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל טלה. השור ירגיש אבוד לנוכח האנרגיה המהירה והמוחצת של הטלה. זה יהיה בלתי ניסבל עבורו. הכל אצל הטלה צריך להיות כאן הרגע ועכשיו, בלי שום אפשרות לעכל את הדברים, השור לא יכול לעמוד בקצב הזה והוא יחוש מתוסכל מאוד. השור לא טיפש הוא מבין שהטלה גורם לו להרגיש איטי מידי, וקשה לו עם ההרגשה הזאת. אבל השור צריך לקחת את הזמן בכדי להינות, לעכל דברים, הוא צריך להיות באיזי שלו, להיות קול. וזה בדיוק מה שהטלה הוא לא. חשיפה של השור לאנרגיה של טלה לזמן ממושך יכולה להוביל את השור להפוך לפרה המשוגעת ואת זה אנחנו ממש לא רוצים, כי כשהשור מאבד את זה, עדיף להתרחק, וכמה שיותר רחוק!

הסיטואציה כאן לא עובדת הפוך שכן, הטלה לא מתרגש מהאיטיות של השור, להיפך זה רק גורם לו להרגיש יותר טוב עם עצמו, ועם המהירות שלו. יתרה מכך, בעוד השור מצמץ בעיניו הטלה כבר היה ב-4 מקומות שונים וחזר לפני שהלה שם לב לכך. זה שם את הטלה ביתרון מוחץ לעומת השור וזה כבר גורם להם להרגיש במקום הראשון.

סרטן

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל תאומים. הסרטנים צריכים ביטחון רגשי ושייכות, והתאומים סקרן ואוהב להכיר מלא אנשים חדשים ולהיות בכל מקום. הוא לא שייך לאף אחד. היום הוא פה ומחר הוא שם. יש בין המזלות משיכה גדולה כי התאומים מושך את הסרטנים מבחינה אינטלקטואלית, אבל רגשית הסרטן יחווה חוסר יציבות ויהיה אומלל בגללו. לתאומים לא יהיה סבלנות לסצנות הקנאה והחשדנות הסרטנית, והוא יאבד עניין ויעלם כשהסרטן יתחיל עם הציניות והעקיצות, או יותר גרוע - ישתוק ויתן לתאומים להרגיש אשם ולא בסדר. אבל התאומים לא נפגע ולא מתרגש מזה כל כך ופשוט ממשיך הלאה, מי שנפגע הם הסרטנים הרגישים שחשים שהתאומים לא מבין אותם. סרטן צריך להרגיש שייכות וביטחון, ולכן כשהוא אוהב משהו הוא פשוט נצמד אליו. הבעיה שברגע שהתאומים מרגיש שנצמדים אליו - הוא מיד בורח כי כבד ומעיק לו, וכך הסרטן מרגיש חוסר ביטחון לידו. ואם יש מזל שיכול לגרום לסרטנים לחרדת נטישה זה רק התאומים. התאומים הקליל והשטחי לא יוכל להבין את העומק הרגשי שהסרטן חש. הוא לא יבין למה הם כל כך מתרגשים מכל מילה שהתאומים מוציאים מהפה. בקשר הזה הסרטן יהיה אומלל כי התאומים לא שם לב לכל מה שהוא אומר והוא גם לא עקבי, מה שגורם להגברת חוסר הביטחון אצל הסרטן.

בתולה

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל אריה. הבתולה צריכה עבודה. והאריה לא רוצה לעבוד, עובדים בשבילו. האריה נותן פקודות ומשתלט על כל מה שאפשר להשתלט עליו. הבתולה לא מעוניינת שישתלטו עליה או שיגידו לה מה לעשות במיוחד לא מאחד שלא עובד ולא מבין איך הדברים עובדים לדעתה.

האריה לא מוכן שיערערו על מה שהוא דורש, זאת חוצפה ויהירות. הבתולה חרוצה והאריה עצלן.

הוא רוצה שהדברים יבואו אליו בקלות ולא מוכן לעבוד קשה. מבחינתו צריך להינות מהחיים. מבחינת הבתולה ההנאה היא בלסיים את כל המטלות. אם היא רק תבלה ותהנה מהחיים הרי ששום דבר לא יהיה מוכן וזה פתח לכאוס מוחלט עבורה. האריה אוהב לבזבז ולקנות את הדברים הטובים ביותר, הבתולה צנועה ומסתפקת במועט.

יש כאן ניגודיות שכל כך מאיימת על הבתולה להתנהל בצורה טבעית בלי להרגיש תסכול ואשמה.

האריה מזכיר לבתולה עד כמה היא קטנונית, מסתפקת במועט, לא מעריכה יוקרה פשוטה ולא מיוחדת. השילוב הזה הרסני לבתולה שדוגלת במוסר, משמעת, הקפדה, ניקיון וסדר.

הבתולה גם צריכה לנתח דברים לפני שהיא מסיקה מסקנות. ואצל האריה לא צריך לנתח שום דבר.

אם משהו לא עובד זורקים לפח, קונים חדש. ובשביל הבתולה זה בזבוז נוראי.

הבתולה סקרנית רוצה לדעת כל דבר, לאריה אין סבלנות לפרטים, מה שיוצא אני מרוצה ובלבד שזה שווה ויוקרתי. מבחינת הבתולה - אין עם מי לדבר! פשוט שגיאת מערכת - נא לבצע אתחול מחדש.

האריה אגב ממש לא יוצא מתוסכל מהבתולה, כי מבחינתו הוא נהנה מהחיים ויש מי שעושה את כל העבודה השחורה בשבילו. הוא על חוף הים והיא עושה את כל הנהלת החשבונות. הוא רוצה לטוס לחו״ל והיא תזמין את הכרטיסים ותדאג למקומות הישיבה ולארוחה מיוחדת. איזה כיף לו, יש יותר עובדת חרוצה ממזל בתולה? לכן בקשר הזה מי שיוצא מתוסכל זה הבתולה מהאריה ולא להיפך.

אם שמתם לב, כל מזל מתוסכל מהמזל שבא לפניו, לא רק שאלו אנרגיות שונות לגמרי, במפה האסטרולוגית המזל הקודם תמיד נופל באזור המפעיל את הפחדים והתת מודע של המזל הבא. כך שהמזל הקודם הוא כמו תיבת-פנדורה שהמזל הבא חושש להתעסק איתה. כך עובד המנגנון והאופן בו המזלות מסודרים אינו מקרי ובא ללמד כל מזל שיעור חשוב בחיים.

האתגר הוא לדעת לגשר על הפערים והשונות ולכן כל מזל צריך להבין שהמזל הקודם הוא בעצם מפעל הייצור של המזל הבא, כלומר שלו עצמו וגם התיקון שלו.

אי לכך, השור צריך להיות יותר מהיר כדי להסתדר עם הטלה, והתיקון שלו ללמוד להעריך את עצמו והישיגיו, הסרטן צריך להיות פחות רגשן כדי להסתדר עם התאומים, והתיקון שלו הוא לשחרר את העבר וללמוד לעבור הלאה בקלילות, והבתולה צריכה להיות פחות עוקצנית וביקורתית כדי להנות עם האריה, והתיקון שלה הוא לדעת להינות גם אם לא הכל מושלם.

665 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page