top of page

מאזניים, קשת, דלי - מי מתסכל אותכם?


יש אנשים שלא באים לנו בטוב. מה לעשות? לא כל אחד מתאים לנו.

זאת עובדה פשוטה ולא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת זאת.

אבל יש מנגנון שעובד מאחורי העניין הזה, ולאסטרולוגיה יש הסבר פשוט שנגיע אליו בהמשך.

יש שיגידו שהפכים נמשכים, אני אומר שיש בזה משהו אבל לטווח ארוך אני אומר שזה מתיש.

כמה כבר אפשר להתווכח עם מי שרואה בדיוק הפוך ממך? כמה אפשר לנסות לשכנע את הצד השני שאתם צודקים? איזו מלחמה מעייפת זאת, ובשביל מה? הרי תמיד כל מה שתגידו, הצד השני יגיד הפוך, אבל הוא באמת רואה הפוך כי הוא נמצא בצד הנגדי! כמו שיושבים בשולחן אחד מול השני, אני תמיד אראה את מי שיושב מולי תחת רקע מסוים וזה שיושב מולי יראה אותי ואת מה שנמצא מאחורי תחת רקע אחר כי מה לעשות הרקע והנוף באמת שונים משני הכיוונים.

אבל יש הפכים שיגידו אוקי, אין לי בעיה, אני מוכן לקבל את מה שהצד השני אומר, אני מוכן להתגמש ולו בכדי לראות את הצד השני נהנה כי זה יעשה גם אותי מאושר. במצב כזה הפכים - מנוגדים הופכים להפכים - משלימים כי כל צד מבין שלצד השני יש תכונות שלו אין, ודרך ההתפשרות נוצרת העצמה הדדית והפיכה לאחד שלם.

אבל יש מצבים אחרים שלא משנה מה נעשה, הנוכחות של אותו אדם גם אם היא מושכת אותנו פיזית רגשית או מנטלית, תגרום לנו לתסכול רב ונרגיש לא טוב עם עצמנו. ויש מקרים שגם לא נדע להסביר למה זה קורה, אנחנו פשוט נרגיש לא נוח, או חוסר מזל עם אותו אדם כי זה עובד בצורה לא מודעת עלינו, ובדיוק לשם כך התכנסנו בפוסט הזה כדי להסביר הסברים ולתת דוגמאות מה עומד מאחורי כל העניין המתסכל הזה:

מאזניים

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל בתולה. מאזניים אוהבים הרמוניה, זוגיות, ולהיות מאוהבים ולעשות הכל ביחד, בדרך אפשר גם פוצ׳י מוצי ונחמדות בשביל האווירה הטובה. ואז באה הבתולה ומתחילה עם הביקורת שלה: זה לא בסדר וההוא לא בסדר, וכאן צריך לתקן ושם צריך לשנות, וזאת עקומה, והוא לא מסודר, וככה נגמרו כל הפוצ׳י המוצ׳י והנחמדות בשניה. המאזניים לא עומד בביקורת הנוקבת של הבתולה, ויותר מזה המאזניים מוכן לוותר ולראות את הצד השני בכל סיטואציה בניגוד מוחלט לבתולה שאומרת שיש רק צד אחד והוא הצד הנכון ורק ככה צריך לעשות את זה. המאזנים שיודע שלכל מטבע יש שני צדדים ושתמיד צריך שניים לטנגו יחוש אי נוחות ליד הבתולה. שתי האנרגיות האלו לא מתחברות ובמיוחד למאזניים, כי לבתולה מה איכפת שהמאזניים נחמד ונעים ורוצה כל הזמן לשתף פעולה. לכן בקשר הזה מי שיחווה תסכול זה המאזניים ולא הבתולה.

קשת

המזל שהכי לא בא בטוב למזל קשת הוא עקרב. הקשת יחוש אי נוחות לנוכח העקרב השקט והמאיים. הקשתים אוהבים שהכל יהיה גלוי ופתוח. הם אופטימיים, חופשיים, בלי גבולות ורסן. הם מאמינים שגם אם האמת לא נעימה צריך לחשוף אותה ולהגיד בקול. אצל העקרב המנגנון עובד אחרת, הוא קודם כל סודי. ויש לו המון דברים מוחבאים שאסור לאף אחד לדעת מהם. גם העקרב צמא לדעת את האמת, אבל האמת היא לא נעימה וחושפת שקרים מעילות, בגידות ודברים אפלים ונוראים. בגלל שהעקרב אוהב לחקור לעומק, הוא תמיד ימצא את מה שקבור באדמה והקשת בורח מזה כמו ממגיפה. הקשת אוהב להתעסק בדברים שמחים וקלילים כמו הנסיעה הבאה לחו״ל. הקשתים יודעים לעשות הרבה רעש וצלצולים, ואצל העקרבים יש שקט מהפנט מקפיא ומאיים. הקשת ירגיש שהעקרב עוקב אחריו לכל מקום שהוא הולך, ואם יש משהו שיכול להכניס את הקשתים לסטרס זה שהם חשים שהחופש שלהם עומד בסכנה ושהם תחת מעקב מטריד. השילוב בין שני המזלות האלה יגרום לקשתים לברוח מהעקרבים כל עוד נפשם בם. העקרבים אגב לא מרגישים מתוסכלים מהקשתים. הם נהנים לראות אותם מבוהלים ולחוצים מהמבט הקפוא שהכינו להם,

הם משועשעים מאיך שהקשתים תופסים אותם כל כך ברצינות. העקרבים נהנים גם מהיכולת של הקשת לדבר על הכל ולהשאיר את מה שלא עובד כמו שצריך מאחור, לשכוח ולטוס הלאה. לכן בשילוב בין השניים הקשת הוא זה שיהיה מתוסכל מהעקרב ולא להיפך.

דלי

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל גדי. הדלי אוהב דברים חדשים, חופש ושיוויון לכל. הוא מיוחד ושונה ואי אפשר להכניס אותו לשום מסגרת. אצל הגדי הכל מתוכנן מראש וצריך תוכנית ומסגרת לכל דבר.

הגדי חי בעולם היררכי מוגדר, אין ספונטניות, ואין שליפות מהמותן. הגדי אומר לדלי - לא צריך לנסות דברים חדשים, צריך לקדש את הדברים הישנים כי רק הם עובדים. מה זה כל ההמצאות החדשות האלה? בשביל מה צריך אינטרנט ולהתחבר לכל העולם? מה פתאום צריך לחשוף הכל בפייסבוק? אם תהיה פתוח לכולם הם יפילו אותך כי אי אפשר לסמוך על אף אחד. המעמד שלך יפגע, אתה חייב לנהוג בזהירות. הדלי לא מסוגל עם רגשות האשמה שהגדי כל כך יודע לייצר, והוא גם לא מסוגל עם הפחדים והחששות שלו. הדלי המהפכן יחוש תסכול מהגדי השמרן ולכן יתרחק ממנו. הגדי לעומת זאת לא ירגיש מתוסכל מהדלי מהסיבה שהדלי פותח לו עולמות חדשים. בעוד זה שומר על הישן, וחושש מהחדש - הדלי דווקא מעז ומסתכן ופותח עולמות חדשים בלי לגרום לגדי שום סיכון מיותר. מה רע בכך? לכן בקשר הזה הדלי יהיה מתוסכל מהגדי אך לא להפך.

אם שמתם לב, כל מזל מתוסכל מהמזל שבא לפניו, לא רק שאלו אנרגיות שונות לגמרי, במפה האסטרולוגית המזל הקודם תמיד נופל באזור המפעיל את הפחדים והתת מודע של המזל הבא. כך שהמזל הקודם הוא כמו תיבת-פנדורה שהמזל הבא חושש להתעסק איתה. כך עובד המנגנון והאופן בו המזלות מסודרים אינו מקרי ובא ללמד כל מזל שיעור חשוב בחיים.

האתגר הוא לדעת לגשר על הפערים והשונות ולכן כל מזל צריך להבין שהמזל הקודם הוא בעצם מפעל הייצור של המזל הבא, כלומר שלו עצמו וגם התיקון שלו.

אי לכך, המאזניים צריך ללמוד לקבל החלטות לבד כדי להסתדר עם הבתולה, והתיקון שלו הוא להיות עצמאי בדעותיו והחלטי, הקשת צריך סבלנות כדי להסתדר עם העקרב, והתיקון שלו הוא לדעת להיות דיסקרטי ולהציב גבולות, והדלי צריך משמעת כדי להסתדר עם הגדי, והתיקון שלו הוא להתמודד עם קשיים ולא להתנתק מהם.

717 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page