top of page

טלה, תאומים ואריה - מי מתסכל אותכם?

יש אנשים שלא באים לנו בטוב. מה לעשות? לא כל אחד מתאים לנו.

זאת עובדה פשוטה ולא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת זאת.

אבל יש מנגנון שעובד מאחורי העניין הזה, ולאסטרולוגיה יש הסבר פשוט שנגיע אליו בהמשך.

יש שיגידו שהפכים נמשכים, אני אומר שיש בזה משהו אבל לטווח ארוך אני אומר שזה מתיש.

כמה כבר אפשר להתווכח עם מי שרואה בדיוק הפוך ממך? כמה אפשר לנסות לשכנע את הצד השני שאתם צודקים? איזו מלחמה מעייפת זאת, ובשביל מה? הרי תמיד כל מה שתגידו, הצד השני יגיד הפוך, אבל הוא באמת רואה הפוך כי הוא נמצא בצד הנגדי! כמו שיושבים בשולחן אחד מול השני, אני תמיד אראה את מי שיושב מולי תחת רקע מסוים וזה שיושב מולי יראה אותי ואת מה שנמצא מאחורי תחת רקע אחר כי מה לעשות הרקע והנוף באמת שונים משני הכיוונים.

אבל יש הפכים שיגידו אוקי, אין לי בעיה, אני מוכן לקבל את מה שהצד השני אומר, אני מוכן להתגמש ולו בכדי לראות את הצד השני נהנה כי זה יעשה גם אותי מאושר. במצב כזה הפכים - מנוגדים הופכים להפכים - משלימים כי כל צד מבין שלצד השני יש תכונות שלו אין, ודרך ההתפשרות נוצרת העצמה הדדית והפיכה לאחד שלם.

אבל יש מצבים אחרים שלא משנה מה נעשה, הנוכחות של אותו אדם גם אם היא מושכת אותנו פיזית רגשית או מנטלית, תגרום לנו לתסכול רב ונרגיש לא טוב עם עצמנו. ויש מקרים שגם לא נדע להסביר למה זה קורה, אנחנו פשוט נרגיש לא נוח, או חוסר מזל עם אותו אדם כי זה עובד בצורה לא מודעת עלינו, ובדיוק לשם כך התכנסנו בפוסט הזה כדי להסביר הסברים ולתת דוגמאות מה עומד מאחורי כל העניין המתסכל הזה:

טלה

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל דגים. הטלאים אוהבי עצמאות שמחה וחופש יתקשו עם הרגישות, והסגירות של הדגים. למרות שיש בין השניים משיכה, עדיין מי שיצא נפגע הוא הטלה. הדגים יגלה אדישות לטמפרמנט הנלהב של הטלה שיהיה מתוסכל מזה מאוד. אם יש מזל שיכול לגרום לטלאים להרגיש אשמה זה רק הדגים, שיתנו לטלה להבין שהם בכלל מרגישים קורבן ביחסים האלו.

לכן טלאים יקרים, אם אתם נפגשים עם דגים ואתם מוקסמים מהרגישות והשקט שלהם, כדי שתדעו שיש כאן שילוב מאתגר ומתסכל. הדגים ימסמסו לכם את שמחת החיים. הדגים אוהבים להאשים את כולם חוץ מעצמם. הם יודעים לראות מה לא בסדר בכל סיטואציה והם לא יהססו להצביע על הטלה שמרגיש שמנסים להוריד לו את המצב רוח. הדגים מלאים בחמלה ועזרה לזולת, הם מקריבים מעצמם וזה מנוגד לאופי של הטלה שדואג קודם כל לעצמו. לא מספיק יש לי צרות משלי אני צריך גם צרות של אחרים? מי ידאג לי? האווירה הסגורה והרגישה של הדגים יוצרת אצל הטלה לחץ. לטלה אין זמן להיות מדוכא ולהרגיש שכל העולם נגדו, הוא יודע שהכל תלוי אך ורק בו ולכן הוא יפעל כדי להשיג את המטרות שלו. המחשבה שיש כוחות נסתרים שפועלים מאחורי הגב של הטלה ומאיימים להרוס אותו תגרום לו לחרדה ולתסכול גדול. הדגים אגב, לא יחוו תסכול מהטלה. האנרגיה של הטלה נחמדה להם. מה רע להסתכל מהצד כיצד הטלה משיג את היעדים שלו ואחרי שהשיטה עובדת אפשר מיד להעתיק אותה וליישם? הדגים שחושש מכל דבר נהנה לראות את התעוזה של הטלה, לכן בקשר הזה בין המזלות מי שיהיה מתוסכל הוא דווקא הטלה מהדגים ולא להפך.

תאומים

המזל שהכי לא בא בטוב למזל תאומים הוא מזל שור. התאומים סקרנים ורוצים לדעת מה מסתתר בראש של השוורים. למה לוקח להם כל כך הרבה זמן לתת תשובה? יש המון שאלות פתוחות שאין עליהם תשובות וזה מכניס את התאומים ללחץ שאין בצד השני עם מי לדבר. או שיש אבל התקשורת כל כך איטית ומתסכלת שהתאומים כבר מאבד עניין. נכון שיש ביניהם משיכה גדולה אבל תאומים רוצה לדבר, הוא צריך להבין, לשאול שאלות ולקבל תשובות ולהיות בכמה מקומות בו זמנית. השור לא מסוגל. הוא עסוק. הוא שקוע במשהו. הוא בדיוק ראה איזה פרח יפה חדש שפרח בשדה והוא התיישב לבהות בפלא הזה שעות. התאומים יכול לחכות ימים ולילות לתגובה מהשור, ולשור לא איכפת, הוא שקוע בעיסוקים שלו, הוא איטי, יסודי, ולא יענה תשובה ללא חשיבה. הוא לא קופץ ממקום למקום. גם אם התאומים יפעיל לחץ על השור, השור לא יתרגש במיוחד, במקרה הטוב הוא יגיד איזה מילה לא לפני שיעברו כמה שעות טובות או יממות, במקרה הרע הוא פשוט יתעלם או ישכח. בשביל התאומים זה איום ונורא. שיחה בין שור לתאומים עלולה להיראות ככה: התאומים שואל את השור משהו, השור חושב ובא לענות, התאומים שומע את השור אומר אהההה, ומיד מבין שכנראה יש לשור בעיה עם התשובה אז הוא עונה בשבילו וממשיך לשאלה הבאה. השור שומע את השאלה הבאה שוכח מהתשובה, חושב שוב ושוב בא לענות, אבל התאומים כבר עונה וממשיך לשאלה הבאה, וככה זה ממשיך וממשיך, ולשור המסכן לא נותר אלה לבהות ביצור הזה ששואל ועונה לעצמו. לא צריך כרטיסים לסרט, ההצגה הכי טובה בעיר נמצאת לידם. השוורים אגב לא רק שלא מתרגשים מהתאומים, הם נהנים מאוד מהקופצניות, ומהאינפורמציה שהתאומים חייב כל כך להעביר, כך שמי שמתוסכל מהקשר הזה הם התאומים עצמם.

אריה

המזל שהכי לא בא להם בטוב הוא מזל סרטן. נכון שהאריה תאטרלי באופיו, אבל סצנות של קינאה והתפרצויות זעם מצד הסרטן החשדן יכול לגרום להם למתח בלתי רגיל. האריה הלבבי אוהב את כולם, זה התפקיד שלו לאהוב בשביל זה הוא חיי. הוא צריך שיאהבו אותו יחמיאו לו ויעריצו אותו. איזה יופי. הכל יכול לעבוד מצוין אם האריה והסרטן היו חיים באי בודד ולסרטן לא היה סיבה לחשוד שמישהו אחר מחמיא לאריה שלו. והאריה הרי מתמוגג מכל הבעת חיבה כלפיו, ולסרטן זה מדליק את כל הנורות האדומות והוא מתחיל לראות סרטים בראש וההיסטריה מתחילה. האריה לא מבין על מה המהומה וזה מעציב אותו ומתסכל אותו מאוד. האריה לא יודע להתמודד עם פרצי הרגש הבלתי ניתנים לריסון של הסרטנים.

האריה חש שהוא חי עם ערוץ וויוה פלטינה דלוק נון סטופ! ומקרינים בו ברצף את שושלת בפול ווליום.

מפה הדרך של האריה לבית משוגעים קצרה מאוד. הסרטן אגב ממש לא מתרגש מהאריה, הוא נהנה מהאצילות ומטוב ליבו וזוכה לרמת חיים גבוה לה הוא זקוק כל כך. האריה אוהב שליטה, אך כשזה מגיע למזל סרטן אין לו שום יכולת לשלוט ברגשות הסרטניים המשתנים ללא הרף, דבר שמערער ומפחיד אותו.

האריה גלוי לב, בטוח בעצמו, לא מבין מדוע הסרטן כל כך חסר ביטחון. ההשפעה הסרטנית מערערת את היציבות של האריה ומתסכלת אותו.

אם שמתם לב, כל מזל מתוסכל מהמזל שבא לפניו, לא רק שאלו אנרגיות שונות לגמרי, במפה האסטרולוגית המזל הקודם תמיד נופל באזור המפעיל את הפחדים והתת מודע של המזל הבא. כך שהמזל הקודם הוא כמו תיבת-פנדורה שהמזל הבא חושש להתעסק איתה. כך עובד המנגנון והאופן בו המזלות מסודרים אינו מקרי ובא ללמד כל מזל שיעור חשוב בחיים.

האתגר הוא לדעת לגשר על הפערים והשונות. ולכן כל מזל צריך להבין שהמזל הקודם הוא בעצם מפעל הייצור של המזל הבא, כלומר שלו עצמו ולכן הוא גם התיקון שלו.

אי לכך, הטלה צריך להתפשר ולהתחבר לרגש על מנת להסתדר עם הדגים אבל יותר מכך, התיקון של הטלה להקריב מעצמו למען הזולת, התאומים צריך להיות יותר סבלני כדי להסתדר עם השור, והתיקון שלו הוא להיות יותר יסודי ומעמיק, האריה צריך להיות יותר רגיש ופחות דרמטי כדי להסתדר עם הסרטן, והתיקון שלו הוא לא להתנשא על אחרים ולפעול פחות מהאגו.

682 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page