top of page

תחזית לשבוע שבין ה- 16 - 22 ביוני 2024מצב השמיים והאירועים הבולטים של השבוע הקרוב הם:


16 ביוני - השמש במעלה 25 בתאומים בצמידות עם מרקורי וונוס.

17 ביוני - ונוס ומרקורי במעלות אחרונות בתאומים במרובע לנפטון במעלה 29 בדגים. ונוס נכנסת למזל סרטן ומיד אחריה גם מרקורי. צמידות מרקורי וונוס במזל סרטן, הירח נכנס למזל עקרב (09:37)

18 ביוני - ונוס בהיבט 150º לפלוטו

19 ביוני - הירח נכנס למזל קשת (19:31)

20 ביוני - שמש במרובע לנפטון, שמש נכנסת למזל סרטן (23:50) - יום ההיפוך הקיצי, היום הארוך ביותר בשנה בחצי הכדור הצפוני (והקצר ביותר בחצי הכדור הדרומי) הקיץ מתחיל באופן רשמי בחצי הכדור הצפוני.

21 ביוני - מרקורי בהיבט משושה למרס

22 ביוני - שמש בהיבט 150º לפלוטו, הירח נכנס למזל גדי (02:08), ירח מלא בגדי (04:07)


השבוע מתחיל כשהירח במזל מאזניים עם היבטים חיוביים לשמש למרקורי ולונוס במזל תאומים, מה שיכול לתאר אוירה אופטימית ורצון לשיתופי פעולה, עשיית עסקאות, ויתורים ופשרנות, אך עד מהרה האווירה הזאת משתנה כשהירח יוצא ממזל מאזניים ביום שני ונכנס למזל עקרב החדשן והקיצוני.

ונוס ומרקורי במעלות אחרונות אומר שהכל מרגיש על הקצה, עוד רגע עומד לקרות משהו אבל לא ברור מה. ההיבט עם נפטון בדגים מקשה על הבהירות והוודאות, הכל נראה מעונן ונשמע מעורפל. אי אפשר להאמין לשום דבר שנאמר. גם אם הדברים שנאמרים (מרקורי) נעימים מאוד לאוזן (ונוס) הרי שהם לא נכונים או גרוע מכך - שקריים. יש להיזהר ולהקפיד לבדוק את הנתונים שאתם מקבלים השבוע.


ונוס מסמלת את מדינת ישראל וכשהיא נמצאת בסוף מזל היא מצביעה על שינוי. ממזל תאומים (תקשורת/דיבורים) נכנסת למזל סרטן הרגשי והפגיע. השבוע הדגש בתקשורת יהיה על כל מי שנפגע וממשיך להיפגע מהמלחמה. תשומת הלב תהיה על משפחות החטופים והמפונים, על הנזקים שנגרמו, על הערים שננטשו, על בטחון התושבים ובטחון המדינה.

מדינת ישראל מתגוננת ומנסה להגן על עצמה ועל תושביה. ונוס (ישראל) עוברת ממזל תאומים (דיבורים) למזל סרטן (פסיב אגרסיב). אנחנו מבינים שאנחנו לבד מול כל העולם, לאף אחד לא באמת אכפת, כל העולם נלחם על ״הבית״ שלו ועסוק בענייניו, הלאומנות בכל העולם מרימה ראש ונמצאת בשיאה. אנחנו רואים איך הימין הקיצוני מרים ראש באירופה ובעוד מקומות בעולם ואנחנו מבינים שהישועה תבוא רק מתוך הבית (סרטן). אם אין אנחנו לנו, מי לנו? בקיצור הפוקוס השבוע יהיה עלינו ועל איך אנחנו מצילים את עצמנו בעצמנו וגם מעצמנו.

ובתוך כל זה - ונוס בסרטן היא רגישה וטיפולית, מתחילה ללקק את פצעיה, מתחילה בתהליך שיקום ארוך מאוד.


ההיבט בין ונוס לפלוטו (150º) מראה על המתח שהולך וגובר בין ישראל למדינות אחרות. היבט זה עשוי להוביל ללחצים, ומשברים כלכליים, ויאלץ לבצע שינויים בהסכמים קיימים.

היבט זה גורם גם למתחים פוליטיים פנימיים שעשויים להתגבר. יש צורך להתמודד עם נושאים רגישים ועמוקים.

פוטנציאל לשינויים במבנה הקואליציוני או מערכות היחסים בין המפלגות השונות. אנחנו מתחילים לראות סדקים במערכת.


ביום חמישי, השמש יוצרת מרובע לנפטון ומביאה עמימות ואי-בהירות. זה מתחבר עם ההיבט שהיה בין ונוס ומרקורי שגם היו ב90 לנפטון, עכשיו השמש תחשוף את מה שהיה חשאי ולא ברור בתחילת השבוע, ותעצים את האנרגיה של נפטון (אי בהירות) לכן כדאי להיזהר מאשליות והטעיות, ולנסות להישאר מציאותיים ככל הניתן. בשעה 23:50, השמש נכנסת למזל סרטן ומסמלת את יום ההיפוך הקיצי, היום הארוך ביותר בשנה בחצי הכדור הצפוני. זהו זמן של תחילת הקיץ, המתחיל רשמית עם הרבה אור, ושפע של אנרגיה חדשה.


ביום שישי, מרקורי בהיבט משושה למרס מביא גישה פרקטית ואסרטיביות בתקשורת. זהו זמן טוב לפעול ולהוציא לפועל רעיונות ותכניות.


ביום שבת, מתח גבוה עם ההיבט המאתגר בין השמש לפלוטו (זהירות מתאונות), ובלילה בלילה הירח יכנס למזל גדי ויהיה במולות לשמש - כך נקבל ירח מלא. האנרגיה של החודש מגיעה לשיאה, כל מה שלא הספקנו לעשות בשבועיים האחרונים יצטרך להידחות למולד הירח במזל דלי בעוד שבועיים. זה נראה הרבה לחכות, אבל זה עובר צ׳יק צ׳ק.


הירח המלא בגדי מספק לנו הזדמנות לראות את התוצאות של עבודתנו הקשה, להעריך את הישגינו, ולתכנן את הצעדים הבאים באחריות ובמשמעת עצמית. זהו זמן לחיזוק הקשרים המשפחתיים והעסקיים, ארגון מחדש, ושיפור התשתיות להמשך הדרך.

זהו זמן שבו ניתן לראות את התוצאות של המאמצים שהשקענו בתחומי העבודה והקריירה. פרויקטים עשויים להגיע לשיאם, ומטרות שנשאפו אליהן יכולות להתממש.איך תהיה השפעת הירח המלא בגדי על כל 12 המזלות?


טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

הירח המלא בגדי משפיע על הקריירה והמעמד החברתי שלכם. זהו זמן לראות את הפירות של המאמץ שהשקעתם בעבודה, וייתכן שתקבלו הכרה או קידום.


שור (20 באפריל - 20 במאי)

הירח המלא בגדי מדגיש את התחום של השכלה גבוהה ונסיעות. זהו זמן טוב להשלים לימודים או להתחיל פרויקטים הקשורים למקצועיות והרחבת אופקים. ייתכן שתרגישו צורך לצאת למסע רוחני או פיזי.


תאומים (21 במאי - 20 ביוני)

הירח המלא בגדי מתמקד בנושאים פיננסיים ומשאבים משותפים. ייתכנו התפתחויות כלכליות, ירושות או חובות שדורשים את תשומת לבכם. חשוב להיות זהירים בניהול כספים.


סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

הירח המלא בגדי משקף את מערכות היחסים הקרובות שלכם. זהו זמן טוב לבחון את הדינמיקות הקיימות ולהבין מה צריך לשנות או לשפר. ייתכנו שינויים במערכות יחסים אישיות או מקצועיות.


אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

הירח המלא בגדי משפיע על תחום הבריאות והשגרה היומית שלכם. זהו זמן טוב לארגן מחדש את לוח הזמנים שלכם ולשפר את הרגלי הבריאות. חשוב להתמקד בטיפוח הגוף והנפש.


בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

הירח המלא בגדי מדגיש את תחום היצירתיות והביטוי העצמי. זהו זמן מצוין לפרויקטים אמנותיים או לפעילויות שמביאות לכם שמחה והנאה. ייתכנו גם התפתחויות בתחום הרומנטיקה.


מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

הירח המלא בגדי מביא תשומת לב לנושאים משפחתיים ולבית. ייתכנו שינויים במבנה המשפחתי או צורך לסדר ולארגן את הבית. זהו זמן טוב לחזק את הקשרים המשפחתיים.


עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

הירח המלא בגדי משפיע על תחום התקשורת והלמידה. זהו זמן מצוין להשלים פרויקטים לימודיים או לכתוב תכניות ארוכות טווח. חשוב להיות פתוחים לשיתוף ידע עם אחרים.


קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

הירח המלא בגדי מדגיש את התחום הפיננסי והערכים האישיים. זהו זמן לבדוק את התקציב שלכם ולהשקיע בנכסים ארוכי טווח. ייתכנו הזדמנויות כלכליות חדשות.


גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

הירח המלא בגדי נמצא במזל שלכם, ומביא עמו אנרגיה רבה לעבודה על מטרות אישיות. זהו זמן טוב לבחון את ההישגים שלכם ולתכנן את הצעדים הבאים. תוכלו להרגיש תחושת סיפוק מההתקדמות שלכם.


דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

הירח המלא בגדי מדגיש את התחום הרוחני והפסיכולוגי. זהו זמן להתבוננות פנימית ולעבודה על תהליכים נפשיים עמוקים. חשוב לטפל בנפש ובנושאים רגשיים.


דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

הירח המלא בגדי משפיע על התחום החברתי והקהילתי. זהו זמן טוב לחזק קשרים חברתיים ולהשתתף בפעילויות קהילתיות. ייתכנו הזדמנויות לעזור לאחרים ולהשפיע בצורה חיובית על הסביבה.הירח המלא בגדי משפיע על כל מזל בצורה ייחודית, מביא עמו אנרגיה של סדר, משמעת והישגים. זהו זמן לבחון את ההתקדמות שלנו, לשפר תהליכים ולהציב מטרות חדשות לעתיד. חשוב להישאר ממוקדים ולהשתמש באנרגיה המבנית של גדי לצמיחה והתקדמות אישית.

614 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page