top of page

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 9-15 ביוני


האירועים האסטרולוגים החשובים של השבוע הם:

מעבר מאדים למזל שור (9 ביוני), מרובע בין השמש בתאומים לשבתאי בדגים, (9 ביוני) מרובע בין מאדים בשור לפלוטו בדלי (11 ביוני), מרובע בין מרקורי בתאומים לשבתאי בדגים (12 ביוני), וצמידות בין מרקורי לשמש (14 ביוני).


אז קודם כל מרובע זה היבט מאתגר בין 2 כוכבים שנמצאים במזלות שאין בהם התאמה לפי היסוד כמו אויר עם מים או אדמה עם אויר או אש עם מים או אש עם אדמה.. השילובים האלה יוצרים קונפליקט, מתח וקושי. לכל אחד יש צורת ביטוי מסוימת שמבטלת את הצד השני. (המים מכבים את האש, האדמה חונקת את האויר וכו׳.) לכן יש הרגשה של מאבקים לא פשוטים והתמודדויות קשות כי הכוכבים בשמיים נאבקים אחד בשני.. וזה משפיע ברמת הכלל, וכמובן ברמת הפרט כל אחד לפי איפה שזה נופל במפת לידה שלו.


ברמת הכלל אנחנו רואים שלצד השמחה הגדולה וההשתאות מפעולת החילוץ הלא פחות מהרואית בעזה עדיין יש מועקה גדולה, כעס, ותחושת החמצה. אין ספק שהיינו עדים לאחד הרגעים היותר מכוננים בהיסטוריה של המדינה, זה היה רגע מרגש שיחרת בתודעה הלאומית לעד ויחד עם זאת אנחנו רחוקים מאוד מהשלמת המשימה והמאבקים הפנימיים ממשיכים להחריף.


כניסת מאדים למזל שור מחלישה את מאדים ומעצבנת אותו. מאדים מסמל את האויבים שלנו וזה אולי סימן טוב, אך מאדים מתוסכל הוא מאדים חסר סבלנות ואכזרי יותר. ברמה האישית - לבני מזל שור (וביניהם גם מדינת ישראל) נגמרת הסבלנות והם הופכים להיות קצרים, בוטים, נחרצים, מהירים, מתוסכלים, אגרסיביים, תוקפניים. יחד עם זאת ההשפעה הזאת גורמת לבני מזל טלה ועקרב (שנשלטים על ידי מאדים) להיות יותר שקולים כי הכוכב שלהם נכנס לשור האיטי והשקול… אך יחד עם זאת גם מאוד מתוסכלים כי הדברים הולכים לאט ולא לפי התכנון שלהם.


מאדים (מלחמה) בשור (רוגע) מפריע לשלווה הטבעית של השוורים ומביא איתו קונפליקטים, צרות ומלחמות. לא כיף לשוורים עכשיו.. לא כיף במדינה, וההשפעה הזאת תימשך כשישה שבועות עד סוף יולי. מצד שני, השוורים מקבלים זריקת מרץ, אומץ ואסרטיביות כמו שרק מאדים יכול לתת, וזה מעורר אותם לקום ולחתוך דברים בנחישות ובלי פחד. לפעמים צריך לעשות סוף אחד נוראי מאשר שיהיה נורא ללא סוף.


אני יודע שרצה ברשת שמועה שנכנסים למלחמה עם הצפון ומפחידים את האנשים, אז אנחנו כבר במלחמה, בואו נקרא לילד בשמו, וכמובן שזה יטופל יותר בחומרה אבל לא לפני שהמטרות בעזה יושגו.

לפי הצפי שלי יש לנו עוד שנה שלמה להיות בתוך המערבולת המטורפת שהמדינה שלנו נמצאת בה.


עם כניסתו של מאדים למזל שור הוא מיד יוצר היבט מרובע עם פלוטו במזל דלי - דבר שיכול להצביע על התנגדויות ומלחמות בתוך הבית, על בעיות עם שינויים, מאבקי כוח ושליטה, מניפולציות וכפייה, איומים כעס ואלימות. זאת האנרגיה שצפויה לנו השבוע.

יחד עם המרובע הזה נוסיף גם את המרובע בין השמש וונוס במזל תאומים לבין שבתאי במזל דגים - מאתגר את תחום התקשורת ומגביל אותה. המון פייק ניוז רץ בעולם נגד ישראל, לצד הצנזורה מהבית, הרבה דברים אי אפשר לספר מטעמי בטחון שדה. אנחנו חושבים שאנחנו יודעים מה שקורה אבל רק חלק מהתמונה נגלית לענינו.


ההשפעה של וונוס ושמש במזל תאומים מיטיבה עם בני מזל תאומים, זהו זמן שמוקדש ליחסים חברתיים, אהבה, תקשורת ותחושת נעימות כללית. עם זאת, ההיבט המרובע לסטורן בדגים מכניס אתגר וקשיים במערכות היחסים, במיוחד בתחום הרגשי. יש הרגשת לחץ או מחויבות מוגברת, וצורך להתמודד עם מציאות מורכבת ואחריות כבדה.


ההיבט המרובע בין מרקורי בתאומים לשבתאי בדגים יוצר חסימות בתקשורת, התמודדות עם שקרים, פייק ניוז, ובעיות בירוקרטיות. התקשורת הופכת כבדה ומסורבלת, התנועה איטית, חסומה, יש הגבלות ומחשבות פסימיות.


מרקורי יצמד לשמש לקראת סוף השבוע (צמידות עליונה) ויהפוך להיות כוכב ערב, התקשורת משתנה והופכת ביקורתית יותר. לאחר הצמידות העליונה, מרקורי הופך ליותר רפלקטיבי ומנותח. זהו זמן טוב לבחון את ההחלטות והפעולות שלנו מהתקופה הקודמת ולבצע שינויים במידת הצורך. מרקורי יאפשר לנו לחשוב על העתיד בצורה מסודרת ומתוכננת ויעזור לקבוע מטרות ארוכות טווח ולתכנן כיצד נגיע אליהן. מרקורי בצמידות עליונה לשמש מאפשר לנו להתחבר לחוכמה הפנימית שלנו ולהקשיב לאינטואיציה בצורה ברורה יותר.


ההשפעה על כל 12 המזלות לשבוע הקרוב:


טלה:

השמש וונוס בבית 3 מדגישים את התקשורת והלמידה. זהו זמן מצוין לפיתוח קשרים עם הסביבה הקרובה, ללמוד דברים חדשים ולהשקיע בתחום התקשורתי. עם זאת, סטורן בבית 12 מצביע על תחושת כובד ואחריות בתחומים הרוחניים והפנימיים. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם פחדים פנימיים או להתמודד עם אתגרים רוחניים.

מרס בבית 2 מעלה את האנרגיה בתחום הכספי. זהו זמן טוב לפעול להשגת מטרות כלכליות, אך יש להיזהר מהוצאות מיותרות. פלוטו בבית 11 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום החברתי. ייתכן שתחוו שינויים בקבוצות שאתם חברים בהן או בתפיסות שלכם לגבי חברים וקבוצות.


שור:

השמש וונוס בבית 2 מדגישים את התחום הכספי והערכים האישיים. זהו זמן טוב להשקיע בעצמכם, לחזק את הביטחון העצמי ולהגשים מטרות כלכליות. עם זאת, סטורן בבית 11 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום החברתי. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים בקבוצות שאתם חלק מהן או במערכות יחסים חבריות.

מרס בבית 1 מביא עימו אנרגיה חזקה ודחף לפעול. אתם עשויים לחוות תחושת דחף להשיג מטרות אישיות ולהיות פעילים מאוד. פלוטו בבית 10 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום הקריירה. ייתכן שתחוו שינויים במעמד המקצועי או במטרות הקריירה שלכם.


תאומים:

השמש וונוס בבית 1 מביאים עימם תחושת ביטחון עצמי מוגבר ואנרגיה אישית חזקה. זהו זמן טוב להשקיע בעצמכם, לשפר את המראה ולהגשים מטרות אישיות. עם זאת, סטורן בבית 10 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום הקריירה. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים מקצועיים ולהשקיע זמן ומאמץ בעבודה.

מרס בבית 12 מדגיש את הצורך בעבודה פנימית ורוחנית. אתם עשויים לחוות תחושת מתח פנימית או צורך להתמודד עם פחדים וחסימות. פלוטו בבית 9 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום הלמידה והאידיאולוגיה. ייתכן שתחוו שינויים בתפיסות עולם או בתוכניות הלימודים שלכם.


סרטן:

השמש וונוס בבית 12 מדגישים את התחום הרוחני והפנימי. זהו זמן טוב לעבודה פנימית, לטיפול בנפש ולהשקעה בצמיחה רוחנית. עם זאת, סטורן בבית 9 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום הלימודים והאידיאולוגיה. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים בתחום הלמידה או בתפיסות העולם שלכם.

מרס בבית 11 מעלה את האנרגיה בתחום החברתי והקבוצתי. אתם עשויים לחוות דחף לפעול בקבוצות וליזום פרויקטים חברתיים. פלוטו בבית 8 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום הכלכלי והאינטימי. ייתכן שתחוו שינויים בשיתוף פעולה כלכלי או בעומק הרגשות והקשרים האינטימיים.


אריה:

השמש וונוס בבית 11 מדגישים את התחום החברתי והקבוצתי. זהו זמן טוב לפעול בקבוצות, לפתח קשרים חברתיים וליזום פרויקטים חברתיים. עם זאת, סטורן בבית 8 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום הכספי והאינטימי. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים בתחום הכלכלי או במערכות יחסים אינטימיות.

מרס בבית 10 מעלה את האנרגיה בתחום הקריירה והמעמד הציבורי. אתם עשויים לחוות דחף לפעול ולהשיג מטרות מקצועיות. פלוטו בבית 7 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום מערכות היחסים. ייתכן שתחוו שינויים במערכות יחסים קרובות או שתצטרכו להתמודד עם אתגרים במערכות היחסים.


בתולה:


השמש וונוס בתאומים משפיעות ישירות על תחום הקריירה שלכם, מה שיכול להביא הזדמנויות חדשות להצלחה מקצועית והרחבת הקשרים העסקיים. אתם עלולים למצוא את עצמכם במרכז תשומת הלב בעבודה, ולפגוש אנשים חשובים שיכולים לקדם את הקריירה שלכם. עם זאת, ההיבט המרובע לסטורן בדגים עשוי להוביל לאתגרים בזוגיות. ייתכן שתחושו תחושת מחויבות מוגברת והצורך להתמודד עם קשיים במערכות היחסים הקרובות. הקפידו לשמור על איזון בין העבודה לבין הבית, והיו פתוחים לדיאלוג פתוח עם בני הזוג.


הצורך במקצועיות ואחריות יתנגש עם הצורך במערכות יחסים יציבות. ייתכן שתחוו תחושת כובד ותחושת תסכול ביחסים האישיים. חשוב למצוא זמן להקדיש לבני הזוג ולפתור בעיות בצורה בוגרת ומכבדת.


מאזניים:

השפעת השמש וונוס בבית 9 יכולה להביא התמקדות בלימודים, מסעות ופיתוח אישי. אתם עשויים להרגיש רצון להרחיב אופקים, ללמוד דברים חדשים ולהתחבר לתרבויות שונות. עם זאת, סטורן בבית 6 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בעבודה ובבריאות. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם עומס בעבודה ותחושת משמעת חזקה.

מרס בבית 8 מדגיש את הצורך בעבודה על נושאים עמוקים, כמו כספים משותפים ורגשות מודחקים. אתם עשויים להתמודד עם אתגרים בתחום הכלכלי או עם משברים פסיכולוגיים. פלוטו בבית 5 מביא לשינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום היצירתיות, הרומנטיקה והיחסים עם ילדים. ייתכן שתחוו רצון לשנות ולהתחדש במערכות יחסים ובתחביבים.


עקרב:

מרס בבית 7 מעלה את האנרגיה במערכות היחסים האישיות והמקצועיות. אתם עשויים לחוות עימותים או מתחים עם שותפים וקרובים, אך גם לקבל הזדמנות להעמיק קשרים קיימים. פלוטו בבית 4 מצביע על שינויים עמוקים בבית ובמשפחה. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם שינויים במבנה המשפחתי או במקום המגורים.

השמש וונוס בבית 8 מדגישים את התחום הכספי והאינטימי. אתם עשויים לעסוק בשיתוף פעולה כלכלי ובחקירת נושאים עמוקים במערכות היחסים. סטורן בבית 5 מצביע על תחושת כובד ואחריות בתחום היצירתיות והרומנטיקה. ייתכן שתצטרכו להשקיע יותר זמן ומאמץ בתחביבים ובקשרים רומנטיים.


קשת:

השפעת השמש וונוס בבית 7 מדגישה את מערכות היחסים האישיות והמקצועיות. זהו זמן טוב לחיזוק קשרים קיימים ולפתיחת אפשרויות חדשות בתחום הזוגיות. עם זאת, סטורן בבית 4 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בבית ובמשפחה. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים בתחום המגורים או המשפחתי.

מרס בבית 6 מעלה את האנרגיה בעבודה ובתחום הבריאות. אתם עשויים לחוות עומס בעבודה ותחושת לחץ פיזי ונפשי. חשוב להקפיד על שגרת בריאות נכונה ולהיות מוכנים להתמודד עם אתגרים מקצועיים. פלוטו בבית 3 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום התקשורת והקשרים הקרובים. ייתכן שתחוו שינויים בקשרים עם האחים או בסביבה המיידית שלכם.


גדי:

השפעת השמש וונוס בבית 6 מדגישה את התחום המקצועי והבריאותי. זהו זמן טוב לשפר את שגרת העבודה ולטפל בבריאות הפיזית והנפשית שלכם. עם זאת, סטורן בבית 3 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום התקשורת והלמידה. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים בתחום הקשרים הקרובים או בלימודים.

מרס בבית 5 מעלה את האנרגיה בתחום היצירתיות והרומנטיקה. אתם עשויים לחוות תחושת דחף לעסוק בתחביבים ובקשרים רומנטיים, אך ייתכנו גם קונפליקטים או מתחים. פלוטו בבית 2 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום הכלכלי והערכים האישיים. ייתכן שתחוו שינויים בהכנסות או בהבנה שלכם לגבי ערך וכסף.


דלי:

השפעת השמש וונוס בבית 5 מדגישה את התחום היצירתי והרומנטי. זהו זמן טוב לפתח תחביבים חדשים ולהשקיע במערכות יחסים רומנטיות. עם זאת, סטורן בבית 2 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום הכלכלי. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים כלכליים ולהיות זהירים בניהול הכספים.

מרס בבית 4 מעלה את האנרגיה בתחום הבית והמשפחה. אתם עשויים לחוות תחושת מתח או קונפליקטים בבית, אך גם הזדמנות להשקיע ולשפר את הסביבה הביתית. פלוטו בבית 1 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה אישיים. ייתכן שתחוו שינויים עמוקים בהבנה העצמית שלכם ובדרך שבה אתם מציגים את עצמכם לעולם.


דגים:

השפעת השמש וונוס בבית 4 מדגישה את התחום הביתי והמשפחתי. זהו זמן טוב להשקיע בבית ולשפר את מערכות היחסים המשפחתיות. עם זאת, סטורן בבית 1 מצביע על תחושת אחריות מוגברת בתחום האישי. ייתכן שתצטרכו להתמודד עם אתגרים אישיים ולהשקיע זמן ומאמץ בהתפתחות האישית.

מרס בבית 3 מעלה את האנרגיה בתחום התקשורת והלמידה. אתם עשויים לחוות תחושת דחף ללמוד דברים חדשים ולהיות פעילים בתקשורת עם הסביבה. פלוטו בבית 12 מצביע על שינויים ותהליכי טרנספורמציה בתחום הרוחני והפנימי. ייתכן שתחוו שינויים עמוקים בהבנה העצמית שלכם ובקשרים הרוחניים.


591 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page