top of page

תחזית אסטרולוגית לשנת 2019את הפוסט הזה התחלתי לכתוב ב-31 בדצמבר 2018 והייתי אופטימי שאפרסם אותו ב-1 לינואר 2019.

א-מה-מה, היקום החליט שיש לו תוכניות אחרות בשבילי.. ורצה הגורל ונחשפתי לכל מיני חולירות שהשביתו אותי. כל הכוכבים נכנסו למזל גדי המעכב והכתיבה התעכבה ונמשכה ונמשכה. כמעט חודש עבר מתחילת השנה, ואני בשיא ההתלבטות - לפרסם? לא לפרסם? האם פספסתי את המומנטום? מה אני אעשה עם כל מה שכתבתי? נזרוק את זה לפח? אנשים מחכים לתחזית, רוצים לדעת מה יהיה...הבטחתי!!!

במהלך החודש האחרון הופגזתי בסוגים שונים של אנטיביוטיקה שהצליחה למגר את כל הפולשים הלא קרואים שהחליטו להתיישב לי בגוף. נורא, סיוט אבל כבר רואים את האור בקצה המנהרה :) לא וויתרתי, כל יום שהרגשתי טיפה יותר טוב כתבתי עוד כמה משפטים.. וככה לאט לאט עומד בהבטחה שלי סיימתי את הפוסט והחלטתי שאין מצב שאני לא מפרסם, גם אם עבר כמעט חודש! וכי גם לא זורקים מילים לפח, וגם כי זה אחד הפוסטים הכי שווים וארוכים שיצא לי לכתוב אי פעם :) (גאה מאוד בעצמי!).


אז לפני שאתם ממשיכים לקורא, בואו נשחק משחק קטן, תדמיינו שאתם נמצאים בערב יום שני ה-31 בדצמבר, יום אחרי שנפתלי בנט ואיילת שקד מודיעים שהם פורשים מהבית היהודי ומקימים מפלגה חדשה, כותרות העיתונים מדברים על היום שאחרי המפץ... ועל החוקים החדשים שעומדים להיכנס לתוקף בינואר 2019.. תדמיינו שהשעה כבר 22:30 בלילה, עוד מעט נכנסת השנה החדשה ובחוץ 14 מעלות וגשום.. אתם פותחים פייסבוק או את הנייד שלכם ורואים קישור לפוסט חדש מאת גיא מטרסו - תחזית לשנת 2019! אתם נרגשים והולכים למטבח להכין כוס קפה, מתיישבים בכורסה הנוחה שלכם, מתכסים בשמיכה משובצת נעימה שקיבלתם מתנה מללין ומתחילים לקרוא:


*********

זה ממש מרגיש לי כמו סדרה בנטפליקס.. שנת 2018 הסתיימה ואנחנו בצפייה לפרק הבא, בעוד הכתוביות של הפרק הקודם רצות על המרקע, הספירה לאחור לתחילת הפרק החדש כבר רצות ברקע ואז בום, שנה חדשה מתחילה. חצי עולם אם לא יותר מתחילים את השנה החדשה מסטולים מוודקה ועייפים מכל החגיגות והפיצוצים של הזיקוקים ברחובות. (לפני כמה שנים הייתי באמסטרדם בערב השנה החדשה, נשבעתי שאני לא חוזר לשם לעולם בתאריך הזה, אנשים אשכרה זורקים אחד על השני נפצים וזיקוקים שמתפוצצים לך בין הרגליים! אם היו רוצים לאמן אותי לקפיצה לגובה באולימפיאדה, הייתי משיג תוצאות מעולות אחרי הערב הזה, אם לא הייתי מתאשפז במיון לב לפני...) פה אנחנו חוגגים בקטנה, בלי הרבה רעש ועם מעט מאוד זיקוקים אם בכלל. ניצני נוביגוד נראים בארץ וכמו שהמימונה התגנבה אלינו לתרבות ואומצה בחום נראה שכך גם עם נוביגוד.. שנותן לנו אולי טיפה להרגיש חו״ל...


כל שנה אזרחית תמיד נפתחת כשהשמש בסימן גדי, והכוכב השולט הוא שבתאי הידוע כסטורן בעל טבעות הקרח הקפואות. ומה לעשות באמת קר, ואפילו מאודדדד! אפרורי, עגמומי, ו...קרררר. אז מה יש פה לחגוג בדיוק? אז זהו שבדיוק בגלל כל העגמומיות הקפואה הזאת צריך לעשות משהו כדי לחמם את המצב ולהרגיש שמחה בלב, הגויים לא סתם חשבו על זה, בכל זאת יש בהם קצת משהו. כל זה תקף כמובן למי שמוצא את עצמו בחצי הכדור הצפוני (כדור הארץ כמובן), כי בחלק הדרומי מזג אויר מדהים חמים ומהמם.

אבל גם אצלם מתחילה שנה אזרחית חדשה וגם בסימן גדי שמסמל את הקור! אז איך מסבירים לאוסטרלים שמאוד אוהבים אסטרולוגיה שגדי וסטורן זה קור כשאצלם זה שיא החום? אז זהו שלא מסבירים. יש פה עניין של יחסי ציבור מעולים שעשו לסטורן בחצי הכדור הצפוני, וזאת גם נקודת מחשבה מעניינת וטריקית! כי גלגל מזלות יש רק אחד וכל מזל יכול להתפרש מנקודת מבט הפוכה לחלוטין! כמו שמזל גדי אצלנו = קר ויבש, ואצלם הוא חם ויבש! לפחות הוא יבש בשני המקומות. למרות שיש פה סוגיה מעניינת מאוד, אני לא מרבה להתעסק בה, אולי כי בתפישה שלי סטורן יכול באותה מידה שהוא מסמל קיפאון, הוא גם יכול לסמל מדבר צחיח ושומם. בשני המקרים המים לא זורמים וכשאין מים אין חיים. טה דה!! ברוכים הבאים לסטורן ומזל גדי. זה לא אומר על הגדיים שהם מוות ואין חיים ושיממון וקיפאון. דווקא אני מחבב אותם מאוד והם גם מקיפים אותי בהמוניהם.. אבל אני מבטיח לכם שאם תשאלו אותם הם יגידו לכם שיש להם כלי נשק בלעדי וסודי שרק הם יודעים איך להשתמש בו בשעת מצוקה והוא - היכולת לייבש אנשים/מצבים! ואל תטעו לרגע, הגדיים ממש לא פראיירים, גם אם הם נראים טובי לב מתוקים עם עיניי במבי מלוכסנות ותמימות. ראו הוזהרתם.


אז לא נעים להתחיל ככה שנה. אין מים, הכל קפוא, יבש, מדברי... שיא החורף (שיא הקיץ).. בקיצור לא להיט ובכל זאת בכל שנה אנחנו מתכנסים (בין אם זה בבית תחת השמיכה והרדיאטור, או בחוץ בכפור) בדיוק ב-31 לדצמבר לעשות סיכומים ותחזיות לשנה החדשה.


אז חברים יקרים בואו נצא יחד למסע למחוזות העתיד-לבוא ונערוך סקירה על ההשפעות הכוכביות בין ה-1 לינואר 2019 ל- 1 לינואר 2020:
המפה שאני מראה לכם פה ושלרובכם לא אומרת שום דבר חוץ מצבעים וצורות משונות היא מפה לשנת 2019 כפי שתיראה לאדם העומד בירושלים ומביט לשמיים בדיוק בשעת חצות. המפה הזאת משתנה ממקום למקום כי כשחצות בסידני אוסטרליה פה בארץ השעה 15:00 ואם יביט אדם בשמיים בשעה זו המפה תהיה שונה. בניגוד למפות אינגרס (כניסת השמש למזל חדש), מפה זו כשלעצמה לא אומרת דבר על העתיד להתרחש במחוזותינו. היא רק אומרת את מיקום הכוכבים לתאריך הזה. ובכל זאת אם יוולד אדם בשעה זו - זאת תהיה מפת לידתו שתסמל את גורלו, וכל יום אחרי התאריך הזה יסמל שנת חיים בחייו...

אך אנחנו ומדינת ישראל לא נולדנו ביום הזה ולכן מפה זו היא אך ורק מפת מעברים.

כמובן שניתן ללמוד מהמפה הזאת על ההשפעות ביחס למפה האישית שלנו ושל מדינת ישראל בכלל.

לכן הכנתי עוד מפה שהיא לתאריך 1.1.2020. ובהתייחס ל-2 המפות הללו ניתן למדוד את מהלך הכוכבים בשנה הקרובה.

בהמשך תוכלו לקרוא על מיקום הכוכבים במהלך השנה הקרובה, באיזה מזלות הם יהיו ומה תהיה השפעתם הכללית, וסקירה על כל המזלות וההשפעות הצפויות עליהם.


לפני שאתם ממשיכים לקרוא יש לקחת בחשבון שהתחזית היא כללית ואינה משקפת תחזית אישית המבוססת על פי נתונים מדויקים של תאריך, מקום ושעת לידה. תחזית אישית לוקחת בחשבון את האופק ומיקום הכוכבים במפה האישית ולכן היא מדויקת יותר.
לשם הנוחות אני מוציא את הירח מהמשחק כי הוא נמצא כל יומיים וחצי במזל אחר, כך שאין לו משמעות בראייה רחבה. (או בפשטות הוא נמצא בכל המזלות כל חודש! אז אין לו משמעות בתחזית שנתית)


נתחיל עם כוכב חמה

מרקורי מתחיל את השנה במזל קשת, ויסיים אותה במזל גדי. כך שהוא עתיד להיות בכל המזלות כ-3 שבועות ובמזל קשת פעמיים. מה שמעניין במרקורי זה הנסיגות שלו שמשבשות לנו את החיים והם יהיו השנה במזלות המים דגים, סרטן, עקרב וממש טיפה באריה. 3 נסיגות צפויות לנו שהראשונה תחל בחודש מרץ במעלה 29 בדגים ותסתיים במעלה 16 בדגים. (6 מרץ - 29 מרץ) בני מזל דגים ובתולה שנולדו באמצע מרץ/ספטמבר יושפעו מהנסיגה. הנסיגה השנייה תהיה בחודש יולי במעלה 4 באריה - 23 בסרטן (9 ביולי - 2 באוגוסט) בני מזל סרטן גדי אריה ודלי שנולדו בסוף יולי/ינואר יושפעו מהנסיגה. הנסיגה השלישית תהיה בחודש נובמבר במעלה 27 עקרב - 11 עקרב (1 נובמבר - 21 בנובמבר) ותשפיע על בני מזל עקרב/שור שנולדו באמצע נובמבר/מאי.

מרקורי לא אוהב להיות במזלות המים כי הוא מרגיש שאין לו יכולת להתבטא כמו שצריך. מה לעשות הוא כוכב התקשורת ובתוך מים זה לא בדיוק הולך.. לכן הוא נחשב מתוסכל, וכשהוא בנסיגה הוא עוד יותר מתוסכל ולא מתפקד כמו שצריך ולכן הנסיגות הצפויות במזלות המים יכולות להיות לא נעימות בעליל.

לא רק שהראש לא במקום גם אי אפשר להסביר מה לא עובד כמו שצריך ואז נשארים עם דברים שמתקלקלים בלי הסבר מניח את הדעת. תקלות אפשריות בצנרות, כיורים, אמבטיות, אסלות וכל כלי קיבול של נוזלים או כל מכשיר חשמלי שזורמים בו מים כמו מערכת חימום מרכזית וכו׳, אלה דוגמאות קטנות, אפשר לקחת את זה למקומות אחרים כמו סכנות בים ובמקורות מים אחרים.. כמו בעיות ביטחוניות הקשורות לים כמו חדירה דרך הים, בעיות שקשורות באסדות קידוח נפט או בעיות בספינות של חיל הים. סביר להניח שלא נשמע על התקלות האלה אלה אם יש להם עניין לציבור.. אני לא אתפלא אם כתבות ודיווחים שקשורים לענייני גז/נפט/מים יתפסו כותרות דווקא בתקופות הנסיגה.

מה עוד? הראש לא במקום, יש הסחות דעת ולכן כדאי להימנע בתאריכים האלה מהרפתקאות ימיות מסוכנות. גם החלקה/ טביעה באמבטיה/בריכה/ מקווה באה בחשבון - מי שיש לו ילדים קטנים צריך להיזהר בתאריכים האלה.

גם גנבות/ איבוד של דברים יקריי ערך ובמיוחד סנטימנטליים מתרחשים באופן מוגבר בתקופת הנסיגה.. כל זה יתכן במימד הפיזי.


בהיבט הנפשי/רגשי תקופת נסיגה במזלות מים מבלבלת לנו את העולם הפנימי ודורשת מאיתנו להסתכל שוב על מה אנחנו מרגישים ואיך אנחנו מגיבים. הרבה אי הבנות שיוצרות פגיעות רגשיות כמו היעלבויות, רגשות קנאה, תחושות קיפוח וכו׳. מוטב לפני שאנחנו מחליטים להיעלב - לברר שוב, גם אם זה לא נעים לנו, כדי שלפחות נדע אם מה שאנחנו מרגישים מוצדק. זו גם ההזדמנות לתקן ולהשלים.


נוגה

ונוס מתחילה את השנה בסוף עקרב ותסיים באמצע דלי כך שהיא תשהה בכל מזל כ-3 שבועות ותהיה פעמיים בעקרב, קשת גדי ודלי! איזה כיף לכם הרווחתם. בתקופת שהותה ונוס מביאה מתנות, כסף וכל דבר שאנחנו אוהבים, גם אהבות ורומנים. עקרבים, קשתים, גדיים ודליים - לכם ייצא ליהנות מונוס פעמיים השנה :)


מאדים

מרס מתחיל את השנה במעלה האחרונה של מזל דגים ומסיים את השנה בסוף מזל עקרב, הוא ישהה רק ב-8 מזלות ולא יהיה בקשת, גדי, דלי ודגים, נו גם אתם הרווחתם, כי כשמרס שוהה במזל הוא מכעיס וגורם לסכנות, פציעות סכסוכים ומריבות. למרות שניתן לנצל את הנוכחות שלו למטרות פרודוקטיביות שמצריכות הרבה אומץ והוצאת אנרגיה, עדיין הוא נחשב מזיק, כך שהשנה תיהנו משקט יחסי שהוא לא אצלכם.


צדק

יופיטר מתחיל את השנה במזל קשת ומסיים את השנה במזל גדי מה שאומר שהוא עובר מזל וזה יקרה בדצמבר 2019. במהלך השנה צפויה גם נסיגה של 4 חודשים ממעלה 24 בקשת ועד 11 בקשת (11 אפריל - 12 אוגוסט). שנה טובה לבני מזל קשת מכל הבחינות. המזל מאיר לכם פנים, ועוזר לכם להגשים את משאלות לבכם. בשורות טובות.


שבתאי

סטורן מתחיל את השנה במעלה 11 בגדי ומסיים אותה ב-21 בגדי, במהלך השנה צפויה נסיגה של כ- 4 וחצי חודשים (30 אפריל - 18 ספטמבר) ממעלה 20 בגדי ועד 13 בגדי. מה שאומר שבני מזל גדי/סרטן/מאזניים וטלה שנולדו בתחילת החודש ועד ה-10 בינואר/יולי/אוקטובר/אפריל יאותגרו מאוד מהמעבר הזה. סטורן נמצא במזל גדי כבר מדצמבר 2017. האתגרים שהוא מציב בפני הגדיים באים לידי ביטוי בתחום ההישגים האישיים המעמד והקריירה. תחושת בדידות וקושי מתלווה למעברי סטורן שמעמיד את כוח הרצון במבחן. מי שיתמיד על אף הקושי, יגלה אחריות ולא יוותר - בסופו של דבר יתקדם ויצליח.

אורון

אורנוס מתחיל את השנה בנסיגה במעלה 28 בטלה בה הוא גם ייעצר ויחל לנוע קדימה ב-7 לינואר 2019 עד שיכנס למזל שור ב-6 למרץ והפעם הוא גם יישאר שם ל-7 שנים! במהלך השנה צפויה עוד נסיגה שתחל ב-6 מעלות בשור עד 2 מעלות בשור (12 אוגוסט - 1 ינואר 2020). בני מזל דלי/אריה שנולדו בסוף ינואר/יולי יושפעו מהמעבר. השפעת אורנוס מגיעה באופן מפתיע ובדרך בלתי צפויה. הוא גורם לדברים להתפרק ולהישבר. הוא גורם לשינויים שאין מהם דרך חזרה. שימו לב שמדינת ישראל היא בת מזל שור וב-7 שנים הקרובות יתחוללו פה מהפיכות ושינויים גדולים מאוד. מרידה במוסכמות - הפיכות ומהפכות הן מהשפעת אורנוס. בני מזל טלה חוו את השפעתו ב-7 השנים החולפות וכולם בלי יוצא מן הכלל יעידו שהחיים שלהם השתנו מן הקצה אל הקצה. כך גם צפוי לנו כאן במדינתנו בת מזל שור. הרבה מאוד דברים חדשים שלא הכרנו קודם, כשהדגש יהיה על קידמה חופש שחרור ויותר עצמאות. איך אומרים - העתיד כבר כאן.


רהב

נפטון מתחיל את השנה במעלה 14 בדגים ויסיים אותה במעלה 16. במהלך השנה בין יוני לסוף נובמבר נפטון יהיה בנסיגה מ-18 ועד 15 מעלות בדגים. השנה הוא נמצא בדיוק במחצית הדרך שלו. הוא נכנס למזל לפני 7 שנים ונשארו לו עוד 7 שנים עד שיצא מדגים ויכנס למזל הבא טלה. השפעתו של נפטון מתעתעת.

מצד אחד הוא יכול להביא לכאוס הרס ואובדן ממש כמו אחרי גל צונאמי הרסני. ומצד שני הוא יכול להביא לריפוי ולהתפתחות רוחנית גבוהה, ממש כמו תרופת פלא חדשה שמרפאת מחלה קשה.

שלא כמו אורנוס הבלתי צפוי שפתאום מופיע בהפתעה, נפטון מגיע בשקט בשקט ואת השפעתו לא מרגישים עד שנסחפים עמוק לתוך הים ואז מבינים שמשהו יותר חזק וגדול מאיתנו אוחז בנו ואין טעם להילחם בו כי הוא ינצח. אם לתרגם את זה ליום-יום, אז במהלך ה-7 שנים האחרונות כל מי שנולד בין ה-19 לפברואר ועד ל-8 במרץ הושפע מנפטון והתמודד עם מצבים לא ברורים, חווה חוסר שליטה ואף אובדן בצורה זו או אחרת. ברוב המקרים האובדן הוא עצמי. לפעמים צריך ללכת לאיבוד כדי למצוא את עצמנו שוב.


פלוטו

פלוטו מתחיל את השנה במעלה 20 בגדי ויסיים במעלה 22 בגדי, כשהוא יגיע למעלה 23 הוא ייעצר ויחל בנסיגה עד למעלה 20 (בין 25 לאפריל - 20 לאוקטובר). ההשפעות של פלוטו ארוכות ונסתרות. בדומה לנפטון לא מרגישים את פלוטו, אבל בפרספקטיבה של זמן רואים את המשברים הגדולים שהוא מביא, את סיומן של עידנים ותחילתם של חדשים. לא לעולם חוסן ולכל דבר יש סוף. שינויים ותמורות בכלכלה העולמית, בשלטון, במרכזי כוח. ההשפעה היא קולקטיבית. כשפלוטו נכנס למזל גדי בשנת 2008 אמרתי שההשפעה שלו תהיה בנושאי ממשלות - פוליטיקה, כספים - כלכלה עולמית ובנקים.

וכמובן גם על הגדיים באופן אישי. יש לפלוטו עוד 6 שנים לעשות את העבודה שלו.


צומתי הירח (ציר הדרקונים)

ראש הדרקון וזנב הדרקון - הן 2 נקודות בשמיים בהן מסלול השמש ומסלול הירח נחתכים. למה הנקודות האלה כל כך חשובות? כי כשהשמש והירח נפגשים בנקודות אלו מתרחשים ליקויים. (הירח והשמש נפגשים כל חודש במולד ירח, אבל לא כל חודש מתרחש ליקוי... רק כאשר השמש נמצאת בקרבת הצמתים יכולים להתרחש בין 2 ל-3 ליקויים. השמש נמצאת בקרבת הצמתים פעמיים בשנה, כך שיכולים להיות בין 4 ל-7 ליקויים כל שנה)

השנה ציר הדרקונים נמצא בגדי/סרטן. הראש בסרטן והזנב בגדי. והליקויים יהיו במזלות אלו.

השנה צפויים 5 ליקויים והליקוי הראשון יהיה ליקוי חמה חלקי שלא יראה מישראל ב-6 לינואר, אבל הרבה מאוד גדיים (ומי שגדי מודגש במפתו האישית) ירגישו אותו במיוחד כל מי שנולד מבין ה-1 ל-7 בינואר. כשאני אומר ירגישו אני מתכוון לעומס נפשי שיתבטא אף בקריסה פיזית. לא פשוט השנה לגדיים.אוקי, זאת היתה סקירה של מיקום הכוכבים לשנת 2019, עכשיו נשאר לבדוק איך זה ישפיע על כל מזל ומזל השנה.

לצורך הנוחות וכדי לא להעמיס אני אתייחס לנושאים הבולטים שיהיו תחת השפעת הכוכבים המשמעותיים יופיטר, סטורן, אורנוס נפטון פלוטו וכמובן הליקויים.


טלה

טלאים יקרים, 7 שנים אורנוס היה במזל שלכם, והשנה הוא עוזב אותכם מחודש מרץ 2019 להרבה מאוד זמן. ליתר דיוק לא תשמעו ממנו עד שנת 2103. כן, רק בעוד 84 שנים הוא יהיה במזל שלכם שוב.

אני כבר לא אהיה פה, אני מניח שרובכם גם לא.. אבל מי שיהיה - הוא ישפיע לו על הכסף.

מדובר על 7 שנים חדשות שקשורות למצב הפיננסי שלכם. לחלקכם המצב הפיננסי עומד להתהפך.

זה מאוד תלוי במצב הכוכבים במפה האישית שלכם כי מהפך יכול להיות חיובי או שלילי. אבל, מהפך זה מהפך ולכן אם מצבכם מצוין ואתם לא בעניין של סיכונים מיותרים אז פשוט תפקחו עיניים ותנהלו את הכספים כמו שצריך, ואם מצבכם טעון שיפור - תהיה לכם הזדמנות להפוך את הקערה על פיה. עם אורנוס סכומי כסף גדולים יכולים להגיע או להיעלם בין רגע.

שנת 2019 תהיה שנה מעולה להגשמת היעדים שלכם. מבחינה אישית אתם תהיו אופטימיים ותרגישו משוחררים לעשות מה שאתם רוצים, מבחינת קריירה תצטרכו להשקיע הרבה עבודה כדי להצליח.

גם אם ההצלחה בקריירה אינה נראית לעין, עדיין מה שאתם משקיעים השנה יהיה בעל חשיבות גבוהה בהמשך. הליקויים השנה יתרחשו בבית הקריירה שלכם וזה אומר ששם האנרגיה תהיה מרוכזת - בעבודה.

גם עניינים הקשורים למשפחה ובמיוחד להורים יגזלו מזמנכם.

שנה טובה לנסיעות לחו״ל, ללימודים גבוהים, ולטיפול בעניינים משפטיים.


שור

שוורים יקרים, אורנוס כוכב השינויים וההפתעות יכנס ל-7 השנים הבאות למזל שלכם וזה יקרה החל מחודש מרץ 2019. למה לצפות אתם שואלים את עצמכם? אז זהו שאצל כל אחד מכם זה יבוא לידי ביטוי בצורה שונה. אבל בגדול - צפויים לכם שינויים גדולים מאוד! בתחום האישיותי/בריאותי, הזוגי, המשפחתי ובמיוחד בקריירה. באופן מוזר אתם מאוד אוהבים שינויים, אבל חשים שהם לא באמת קורים. בהשפעת אורנוס השינויים הם רק עניין של זמן.

בני מזל שור שנולדו ב-8 הימים הראשונים של המזל, כלומר מה-21 לאפריל ועד ל-29 לאפריל יושפעו מהמעבר. הדרך הכי טובה להתמודד עם אורנוס זה לצפות לבלתי צפוי. להסכים להיפרד מהישן ולהתחדש.

כל מעבר של אורנוס גורם לנו להתקדם כמה צעדים קדימה. הוא שובר כדי לחבר מחדש.

השינויים והניתוקים שנגרמים תחת השפעתו - אין מהם דרך חזרה, וחשוב לסגור מעגלים לפני שהם נשברים. אם יש לכם עניינים לא פתורים במשפחה עם ההורים, הילדים, עם בני/בנות הזוג, כדאי לטפל בהם עכשיו.

אנרגיה מאתגרת צפויה לכם השנה בנושאים משפטיים, בלימודים גבוהים, ובנסיעות לחו״ל. תצטרכו להתאמץ כדי להצליח בתחומים אלו. אנרגיה מקלה וחיובית בתחום הבריאות, הכספים (הלוואות/חובות/ מיסים) וירושות.


תאומים

תאומים יקרים, אתם נכנסים לתהליך של 7 שנים בו תלמדו להשתחרר מהרגלים ופחדים ישנים.

תהליך זה מפחיד ככל שיהיה נועד לשחרר אותכם מהעבר. יתכן שבמהלך התקופה בעקבות אירועים בלתי צפויים, ייחשפו סודות מעברכם וחלקים נסתרים מאישיותכם שהגיע הזמן להתמודד מולם להכיר בהם ולשחרר אותם. יתכן ותאמצו גישה מקורית ויוצאת דופן למתן עזרה לזולת. אורנוס יעזור לכם לשבור דפוסי התנהגות ישנים ומזיקים.

השנה אתם תהיו מאוד פופולריים, אנשים ירצו בקרבתכם ויציעו לכם הצעות לשיתופי פעולה.

גם בתחום הזוגי צפויה לכם שנה טובה ופוריה.

בתחום הכספים צפויה שנה מאתגרת, תצטרכו לפעול על מנת לצמצם חובות.

ענייני בריאות יעסיקו אתכם יותר מבעבר כולל של הסובבים אותכם.

הצלחה השנה בתחום הכתיבה והתקשרות.


סרטן

סרטנים יקרים, אתם נכנסים לתהליך של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום החברתי סוציאלי.

אתם צפויים להשתחרר ממסגרות חברתיות ישנות ויחד עם זאת אנשים חדשים ויוצאי דופן יכנסו לחייכם.

המעגלים החברתיים שלכם משתנים מקצה לקצה וזה יפתח בפניכם דלתות להגשמת חלומות, ולהגיע למקומות שלא חלמתם שתגיעו אליהם לפני כן, כך שבתחום החברתי יהיה לכם ממש מעניין.

מעבר לכך, השנה אתם תאותגרו בתחום הזוגיות ותצטרכו להשקיע מאמצים בשיתופי פעולה.

התחושה היא שמישהו בצד השני חוסם אותכם ולא נותן לכם להתקדם. אתם תצטרכו להתעקש על מנת להשיג את מבוקשכם. לנשואים מבניכם - היו קשובים לבן/בת הזוג, עוברת עליהם שנה לא פשוטה והם יזדקקו לעזרתכם. אל תצפו לקבל עזרה מהם - פשוט תתגייסו לעזור. לרווקים שמחפשים קשר - אתם תמגנטו את אותם אנשים שתחושו שהאנרגיה שלהם כבדה לכם, או שהם רציניים מידי עבורכם וזה יקשה עליכם להתקדם בקשר.

שאלות לא פשוטות בנושא זוגיות עולות בתקופת מבחן זו - האם אני בזוגיות הנכונה? האם הגיע הזמן לסיים את הקשר? תהיו כנים עם עצמכם. הליקויים בציר גדי סרטן השנה יטלטלו אותכם, וקשרים לא יציבים יתפרקו. תסמכו על האינטואיציה שלכם ואל תמהרו לקפוץ על כל הצעה שמציעים לכם.

לפעמים טוב להיות לבד כדי להתחזק.

בנושא עבודה ובריאות צפויה לכם שנה מוצלחת, הקריירה שלכם בסימן חיובי וגם הכסף.


אריה

אריות יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום הקריירה. אתם עוברים טלטלות ושינויים שמשנים את העיסוק והתדמית לכם. שינויים פתאומיים שאין מהם דרך חזרה אבל יש בהם התקדמות עצומה. תצטרכו לגלות גמישות ופתיחות כי עידן חדש מתחיל.

יכול להיות שאתם עצמאים שיהפכו להיות שכירים ולהפך, תעשו הסבה מקצועית ותיכנסו לתחום חדש לחלוטין, תתחילו לעבוד על תוכנות מתקדמות, תעברו למשרדים חדשים בקיצור צפויים לכם שינויים גדולים ומעניינים, אבל זה תהליך שייקח 7 שנים, ומי שיושפע מהמעבר השנה יהיו האריות שנולדו בין ה-23 ליולי עד ל-31 ליולי.

כמו כן, השנה תצטרכו להשקיע אנרגיה בענייני בריאות ועבודה. אתם תחושו תחושת אחריות גדולה בנוגע לעבודה שלכם. תזכרו שאנחנו עובדים בשביל לקיים חיים ולא חיים בשביל לעבוד. עבודה צריכה להיות גם משהו כייפי שלא גורם לסבל. לכן, אל תעבדו קשה מידי כי זה ישפיע על הבריאות שלכם. אם אתם רואים שאתם נשאבים - תעצרו ותחשבו מה הכי נכון עבורכם. אתם לא עבדים למרות שאתם מרגישים ככה.

תהיו מציאותיים אבל אל תפסיקו לחלום. נראה שאתם מחויבים לעבודה כלשהי שאתם רוצים להשתחרר ממנה. בכל מקרה שימו לב גם למטלות שמחייבות אותכם וגם למצב הבריאותי שלכם.

בתחום האהבה, ילדים, פנאי ובילויים צפויה לכם שנה מוצלחת, כמו כן זכיות בהגרלות, קבלת מתנות, הזמנות לאירועים ושמחות. יש לכם מזל השנה לעשות כיף וליהנות - נצלו זאת.


בתולה

בתולות יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בדרך בה אתם רואים ומבינים את העולם. פילוסופיית החיים שלכם תשתנה, אמונות שהחזקתם בהם שנים יתנפצו ויוחלפו.

זה כמו שאדם מאמין במשהו מסוים במשך שנים כי ככה הוא חונך או כי ככה היה לו נוח להאמין, ופתאום מחקר מדעי מפריח מכל וכל את אמונתו והוא מתעורר למציאות חדשה. דוגמה נוספת יכולה להיות גם הפוכה - אדם שלא האמין בכלום ולפתע קורה לו נס שהוא לא יכול להסביר אותו, משהו שמנוגד לכל הגיון בריא ובעקבות כך הוא מתחיל להאמין. אמונה זה דבר מאוד חזק, זה מה שמחזיק אותנו ומעודד אותנו בתקופות קשות. נסיעה מפתיעה לחו״ל ומפגש עם תרבות אחרת יכולה לגרום לכם לאמץ דפוסי אמונה וגישה חדשה לחיים. כשהאמונה משתנה - התסריט משתנה, וכשהתסריט משתנה - החיים משתנים.

כמו כן השנה תצטרכו להשקיע בתחומים הבאים: יצירה, ילדים, אהבה, בילויים, פנאי וכל דבר שיביא לביטוי עצמי שלכם. הצלחה צפויה בתחום הבית, המשפחה והמגורים. יאללה, הגיע הזמן להעיף דברים ישנים מהבית ולהתחדש.


מאזניים

מאזניים יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום ההון והכספים. השפעת אורנוס על בית 8 במפת הלידה שלכם מסמלת כספים שמגיעים אליכם באופן לא צפוי. תיתכן גם השפעה שלילית אם אורנוס יפעיל במפה האישית שלכם היבטים קשים לבית הכספים ואז ההשפעה תהיה הפוכה ויכולה לסמל בעיות והפסדים כספיים שיכולים להגיע עד לפשיטת רגל. כך או כך תחום הכספים יהיה נושא רגיש ותצטרכו לשים לב לחובות שלכם כמו גם להלוואות ולכספים שחייבים לכם.

השנה שבתאי ישהה בבית 4 שלכם ויאתגר אותכם בכל הקשור לענייני משפחה, בית ומגורים. תצטרכו להשקיע יותר זמן ויותר משאבים בעניינים אלה. גם ענייני קריירה יעסיקו אותכם ונראה שגם בנושא זה צפויים לכם אתגרים השנה.

השנה תהיה לכם הצלחה בתחומים הבאים: לימודים, נסיעות, תקשורת ותחבורה.


עקרב

עקרבים יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום הזוגיות ומערכות היחסים שלכם, בין אם מדובר במערכות יחסים אינטימיות או שותפויות עסקיות.

במהלך תקופה זו יתפתח בכם הרצון להשתחרר מכל חוזה או קשר מחייב ומגביל. כל ניסיון להכתיב לכם מה לעשות ואיך להתנהג יתקל בהתקוממות מצדכם! מערכות יחסים שלא עובדות יתפרקו ובמקומן יתפתחו מערכות חדשות שמותאמות לצרכים החדשים שלכם. אתם תזדקקו לקשרים שמאפשרים לכם להיות חופשיים ומשוחררים. מצד שני ההשפעה יכולה להיות הפוכה ולהגיע מבני/בנות הזוג באופן מפתיע ולא צפוי. אתם תהיו עדים לצורך שלהם להשתחרר מחוזים מגבילים וברצון שלהם להתחדש. בין אם זה הצורך שלכם או שלהם, ההשפעה נועדה לשחרר אותכם.

השנה שבתאי ישהה בבית 3 שלכם ויאתגר אותכם בעניינים הקשורים לאחים/אחיות/קרובי משפחה, שכנים, לימודים, נסיעות, ניידות ותקשורת בכלל. בכל התחומים האלה תדרשו להקדיש יותר זמן ותשומת לב. ההצלחה השנה צפויה בתחום הפיננסי. זה הזמן שלכם לעשות כסף :)


קשת

קשתים יקרים, השנה הכוכב שלכם יופיטר ישהה במזלכם ויביא איתו שפע של הזדמנויות לגדילה וצמיחה אישית. זה קורה פעם ב-12 שנה והשנה זאת השנה שלכם. גם אם נראה לכם שאתם עוברים תקופה אישית מאתגרת - תסמכו על יופיטר שהשפעתו המיטיבה עוזרת לכם. תחושת האופטימיות חוזרת ואתם תרגישו שהרבה דברים שנראו בלתי אפשריים בעבר דווקא עכשיו אפשריים.

מעבר לכך, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום הבריאות והעבודה.

מעבר אורנוס בבית 6 במפת לידתכם יגרום לכם להשתחרר מהרגלים ישנים, ויקנה לכם דפוסי עבודה חדשים. אתם תעבדו יותר ביעילות ותיפרדו מהרגלים ישנים ומזיקים ותאמצו אורך חיים בריא.

כל המודעות שלכם לנושאי בריאות תתפתח מאוד בתקופה זו.

השנה האתגר שלכם יהיה בתחום הפיננסי, תצטרכו לשים לב לכסף שלכם, יהיה צורך בתכנון ההוצאות ועריכת סדרי עדיפויות. הכסף לא מגיע בקלות וצריך לשמור עליו.

יחד עם זאת עדיין זאת שנה אישית מצוינת, על אף האתגרים הפיננסיים אתם תהיו מאושרים ואופטימיים.


גדי

גדיים יקרים, השנה הזאת היא שנה מאתגרת מבחינה אישית ובריאותית. נראה שהכל קורה לכם ואין לכם רגע מנוחה. אתם טרודים בענייני זוגיות, קריירה, משפחה, עבודה, ילדים, בריאות ומה לא? זה מעייף אותכם, אין לכם מצב רוח, כל העולם נלחם בכם ואתם צריכים לעמוד איתן מול כולם. הבשורה הטובה היא שאתם מצליחים לעמוד באתגרים האלה, כי כמה שקשה לכם - ככה אתם מתפקדים יותר טוב! זו שנה מאוד חשובה לבניית הביטחון והחוסן האישי שלכם.

מעבר לכך, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תעברו שינויים בתחום האהבה, היצירה והילדים.

אורנוס במעבר בבית 5 במפת לידתכם יגרום לכם להשתחרר מעכבות אישיות ויאפשר לכם להביע את עצמכם בדרכים מקוריות ויצירתיות. מצד שני אתם יכולים לחוות שינויים וחוסר יציבות בקשרים שלכם עם אהוביכם, ובמיוחד עם ילדים. ניתוקים וחידוש קשרים יתכנו בתקופה זו. אורנוס ילמד אותכם לשחרר ולהשתחרר מדפוסי התנהגות ישנים. ערכים של שוויון ואחווה הם המפתח לקירוב לבבות ולאהבה חדשה.

השנה ההצלחה שלכם נמצאת במקום הסמוי מהעין, תפעלו בשקט ובסודיות כדי לממש את המטרות שלכם.

תשמרו את הסודות שלכם לעצמכם ותפעלו מאחורי הקלעים. אתם שותלים את הזרעים להצלחה שתגיע בשנה הבאה עם כניסתו של יופיטר למזל שלכם, אז יש למה לצפות.


דלי

דליים יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים יציבות עם כניסת כוכב אורנוס (הכוכב שלכם) למזל האדמה היציבה - שור. ב-7 השנים בהם שהה הכוכב שלכם במזל טלה הייתם במרדף מטורף להגיע להישגים אישיים. כאילו הייתם בתחרות עם היקום, ועכשיו הגיע הזמן להירגע. חלקכם יחוו את המעבר באופן מתסכל למדי כי יתעורר בכם צורך להשתחרר ממגבלות ולהגשים את השאיפות האישיות שלכם אבל זה יעמוד בסתירה עם צורכי הקרובים שלכם.

מיקום אורנוס בבית 4 במפת הלידה שלכם יגרום לכם להתרכז בתחום הבית והמשפחה. יתכן ותרצו לעבור למקום מגורים נוח ומפנק יותר. יתכן וקשרי משפחה יתנתקו או יתחדשו (כל אחד בהתאם לסטטוס בו הוא נמצא), כך או כך שינויים בתוך המשפחה הם המאפיינים של מעבר זה.

השנה אתם תאותגרו בענייני בריאות, ותהיו חשופים לאירועים שלא יהיה לכם שליטה עליהם, דבר שיכול לתסכל אותכם מאוד. נראה שאתם חשים שיש לכם אויבים נסתרים שמנסים להזיק לכם.

השנה אתם תתמודדו עם הפחדים והחסמים שלכם, ויידרש ממכם הרבה אומץ להוציא את השלדים החבויים מהארון. הגיע הזמן לקרוא לתסביכים הישנים בשמם, לטפל בהם ולהשתחרר מהם.

מי שיעזור לכם השנה הם החברים שלכם, הצלחה צפויה בתחום הסוציאלי/חברתי. מעבר יופיטר בבית 11 במפת לידתכם יגדיל את הסיכויים שלכם לזכות בהגרלות, ולקבל בונוסים ומתנות ממשלוח ידכם.


דגים

דגים יקרים, אתם נכנסים לתקופה של 7 שנים בהם תחוו שינויים בסביבה הקרובה אליכם, ובתחומים הקשורים לתקשורת כמו תחום הלימודים והחשיבה. משהו הולך להשתנות בדיסק און קיי שיש לכם בראש. אתם תגלו חוסר סבלנות לדעות ישנות, ותזדקקו לגירויים מנטליים. יתעורר בכם צורך ללמוד דברים חדשים. ההשפעה יכולה להגיע ממפגש עם קרובים כמו אחים, בני דודים, שכנים שיהוו זרז לחשיפה לתחומי עניין חדשים. צורך חדש ומפתיע להבעה עצמית מאפיין תקופה זו.

בתקופה זו המוח שלכם יהיה עסוק בלהמציא דברים חדשים ומעניינים, בקיצור הכל רק לא להשתעמם!

השנה אתם תאותגרו בתחום הסוציאלי. נראה שהמעגלים החברתיים שלכם מצטמצמים ואתם שומרים רק על החברים הטובים ביותר. יתרון למי שעבר אתכם כברת דרך ארוכה. תחושת מועקה שאין לכם מספיק חברים או תחושת דחייה יכולים לאפיין את התקופה. מצד שני, תוכלו למצוא את עצמכם מקימים עסק יחד עם חבר קרוב, או חברים שעוזרים לכם להתקדם בקריירה. השנה טובה להגשים את שאיפות לבכם, וחברים יכולים לעזור לכם בזה.

הצלחה צפויה בתחום הקריירה, מעבר יופיטר בבית 10 מביא איתו השפעה מיטיבה ויגרום לשינויים חיוביים, קידום, הכרה ופרסום. השנה אתם מגיעים לשיאים חיוביים בין אם אתם עצמאיים או שכירים - המזל נמצא בעבודה. זו תקופה נהדרת להגשים את ייעודכם.


************


זהו חברים, אני לא מאמין שהגעתי עד הלום, אחד הפוסטים הארוכים בתולדותיי, ועדיין יש תחושה שלא נאמר הכל. אמשיך לעדכן אותכם על מצב השמיים ועל ההשפעות העכשוויות מפעם לפעם בעמוד הפייסבוק שלי וכמובן גם כאן בבלוג. תוכלו להירשם לאתר כדי להיות מעודכנים.


מי שמעוניין לקבל תחזית אישית מדויקת המותאמת לפי הנתונים האישיים מוזמן לפנות אלי או לתאם פגישה ממש כאן דרך האתר לפי הזמינות ביומן הפגישות שלי! קישור לשירות און-ליין להזמנת פגישה תמצאו כאן: https://www.astrologuy.com/book-online


שנה אזרחית טובה לכולם.


10,023 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page