top of page

נסיגת מרקורי במאזניים

אני חושב שכל מי שאי פעם היה סקפטי באשר להשפעת הכוכבים עלינו, הפך להיות מאמין מושבע עם נסיגת מרקורי הנוכחית. אני לא יודע בדיוק את הפרטים חוץ מזה שלא יכולתי להתחבר לווצ׳אפ לכמה שעות טובות והייתי משוכנע שיש לי בעיה עם חבילת הגלישה שקניתי בארץ לחו״ל.

טרם יציאתי מהארץ בדקתי את מצב השמים והבנתי שאני טס בזמן שמרקורי בנסיגה ולכן החלטתי להתכונן כמו שצריך ולקחתי את כל מקדמי הביטחון שאפשר לחשוב עליהם כמו להגיע ליעד יומיים קודם, להדפיס את התור והמסמכים למשרד הפנים הפורטוגלי, להתעדכן כל חמש דקות בנוגע לתעודת ההתחסנות החדשה ולבדוק האם יש צורך בבדיקת קורונה לפני הטיסה, ועוד ועוד פרטים שיהיו מוכנים.. בקיצור התעסקות אובססיבית ברמת או סי די שלא היתה מביישת את בני מזל בתולה מהזן הקפדני ביותר.

ובתור מומחה כוכבים ונסיגות יצאתי מהארץ עם חששות ולב כבד, אבל גם עם מזוודה מלאה באופטימיות שגם אם יקרו שינויים או בעיות בלתי צפויות הכל בסופו של דבר יסתד ויקרה לטובה. (ספוילר - לא טעיתי.. עדיין 🤔)


מעבר לנסיגת מרקורי השבוע האנרגיה בשמיים מרוכזת במזל מאזניים (ליבי איתכם) השמש נצמדת למאדים (אירוע חד שנתי שאורך כ-4ימים ומביא אותם לסף פיצוץ) ממש היום ומחר יחד עם הירח (ראש חודש חשוון) והאווירה מתוחה, חסרת סבלנות, כעוסה ועצבנית. למה ליבי איתכם? כי לא נעים לראות מאזניימים שיוצאים משליטה (למרות שהם בלחץ טבעי גם אם הם לא מראים) אבל הפעם נראה שהכל נפל עליהם בבת אחת והם מתמודדים עם דברים ואנשים חיצוניים שלא בשליטתם והם מרגישים שבא להם לחנוק את כולם. פתאום הכל הפך להיות לחוץ ומטורף.

אבל הם לא לבד, המסכנים האחרים הם הגדיים, הסרטנים והטלאים, ובמשפט אחד - זה לא השבוע שלכם. עומס ענקי באירועים ואנשים ואין דקה אחת מנוחה.

ואם לא זכור לכם מתי התנדבתם למכבי אש - זה מפני שבאמת לא התנדבתם והמצב הפך לכיבוי שריפות אחד גדול.


אם אתם הולכים ברחוב ועדים לאנשים שסופרים עד 10 לפני שהם אומרים או עושים משהו זה רק מפני שהם חכמים ומודעים למצב וזאת גם ההמלצה שלי אליכם עד סוף השבוע - קחו נשימה ועוד אחת ותתאפקו! רוב הסיכויים שחטפתם התקף חרדה (שמש צמודה למרס) וזה יחלוף. קל מאוד להרוס דברים תחת האנרגיה הזאת.

בני מזל טלה אגב (שהם מרס) זוכים לתשומת לב מיוחדת (שמש) מאנשים ומקבלים כוחות מחודשים-אני קורא לזה מנת בוסטר של אנרגיה.


בחזרה לפורטו, העיר פשוט מהממת, שום תמונה או סרטון ביוטיוב לא הכין אותי למהלומת היופי שחטפתי כאן, וכן מרקורי עובד שעות נוספות גם כאן והוא לא חס גם על המומחים שבכוכבים והנסיגות!!! התור שהוזמן עבורי לפני שלושה חודשים למשרד הרישום האזרחי הוזמן בטעות לכתובת אחרת בעיר..ומכאן התחילה סאגת לחץ ומרוץ אחרי הזמן שלא זכרתי כבר הרבה זמן… למזלי הפורטוגלים טובי לב ומוכנים לעזור ויחד עם הסיוע שקיבלתי מהמלווה המקומי שלי הם עשו כל מה שאפשר כדי לעזור. הפקידה המבוגרת הודתה בפני שהם לא אוהבים לעשות דברים בלחץ ושהמערכת שלהם לא עובדת כל כך מהר וזה עוד יותר מלחיץ אותם כי הם ממש רוצים לעזור אבל זה לא תלוי רק בהם.

המשפט שהכי ריגש אותי היה כשהיא אמרה לי בסיום: ברוך הבא למדינה שלי ומיד תיקנה - למדינה שלנו. חייכתי אליה וחתמתי במילה אובריגאדוּ.


ירח צמוד לשמש (ראש חודש והתחלה חדשה) צמוד למאדים (התאזרחות) יחד עם מרקורי (בירוקרטיה ומסמכים) אומר באסטרולוגית פשוטה שהכל כפי שצריך להיות… ושאני במקום הנכון, בזמן הנכון וכל הדלתות הנכונות נפתחות בדיוק ברגע המתאים גם אם זה יוצא לא כפי שתכננתי מראש.


ועכשיו לקול הפעמונים שבוקע מחלון המלון שלי מלווה בקולות השחפים שברקע אני הולך לחדר האוכל לעוד יום קסום במדינה שהפכה להיות שלי. נתראה בלי נדר בשבוע הבא בארץ.251 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page