top of page

מולד ירח - חודש אלול 2023
מחר יום רביעי 16.8.23 מולד ירח ב-23º במזל אריה, בשעה 12:38 בישראל.

הרגישים שבינינו בוודאי חשים שמשהו עומד להסתיים, וכמובן שמשהו חדש עומד להתחיל. זה מה שמולד ירח עושה - התחלות חדשות.


מחר מתחיל חודש חדש, ומיקום הכוכבים בשמיים ברגע המולד יחשוף את האנרגיה שתהיה זמינה לנו בחודש הקרוב.


לפי הלוח העברי ראש החודש חל ביום שישי - א׳ באלול, אבל מה שבאמת קובע את תחילת החודש הוא הצמידות של הירח עם השמש וזה קורה מחר בצהריים.

ביום שישי הירח יתרחק מספיק מהשמש כדי שנוכל לראות סהרון זעיר - אם נסתכל לכיוון מערב לפני שקיעת החמה. (ככה קבעו אגב פעם שיש מולד ירח - מתצפיות)

היום יש לנו מחשבים ואנחנו יודעים בדיוק מתי הירח והשמש צמודים.


מה זה אומר?

מולד ירח מדבר על לידה והתחלות חדשות.

כל התחלה שהיא ולא משנה באיזה תחום. התחלה של מיזם, קשר, רעיון, שיחה, דיאטה, לא משנה מה.

לא צריך יותר מידי להתרגש, למרות שזה די מרגש בעיני שמשהו נגמר ומתחיל מחדש.. אבל שתדעו שזה קורה לנו כל חודש תכלס, אז אם פספסתם את ההתחלה החדשה שלכם, תהיה לכם התחלה חדשה בחודש הבא עם אנרגיות אחרות.


השמש בעוד שבוע תיכנס למזל בתולה והשפעת האש (יצרים, שמחה, כעס, אנרגיה) שליוותה אותנו בחודש החולף תתחלף לאדמה (בניה, חומר, כסף, מציאות).

במהלך החודש הקרוב כשהירח יהיה במזלות עקרב, גדי, דגים, שור וסרטן הוא יצור היבטים הרמוניים לשמש במזל בתולה וישפיע לטובה על כל בני מזלות האדמה והמים.


חודש אלול הוא חודש לא פשוט, כשהשמש נכנסת למזל בתולה צריך לעשות ניקיון וסדר, לבדוק את עצמנו ולהסיק מסקנות, ימים אלו נקראים גם הימים הנוראים..


מחר בזמן המולד ב-23º באריה, יצרו הירח והשמש ביחד היבט דיסהרמוני לאורנוס (מרדנות/מהפכה/דברים לא צפויים/חוסר יציבות) במזל שור. זאת האנרגיה שמחכה לנו בחודש הקרוב וזה לא דבר שאפשר לעבור עליו לסדר היום. אם אנחנו נשים את מולד הירח על מפת מדינת ישראל - נגלה מיד שהשמש של המדינה נמצאת בדיוק באותה מעלה במזל שור! וזה מראה לנו שמשהו מתחיל לרעוד. החודש הקרוב לא יהיה שקט, לא מבחינה ביטחונית ולא מבחינה פוליטית.


אורנוס יושב על השמש של המדינה ומתחיל לפרק דברים שהיו טאבו כדי להרכיב מחדש, השמש והירח נמצאים בקונפליקט אליו, השמש והירח באריה - משילות/כבוד/אגו/כוח ומצד שני כוחות חברתיים גדולים פועלים כדי להילחם במקבלי ההחלטות. השמש והירח באריה (ממשלה) נלחמת באורנוס (קהילה/קבוצה) במזל שור (מדינת ישראל).

מי ינצח במלחמה הזאת? האם הממשלה תצליח לכופף את מתנגדיה? האם המתנגדים יצליחו לכופף את הממשלה?

בכל מקרה אין ספק שכל המאבק הזה פוגע במדינת ישראל - ועל זה מעיד ההיבט הקשה בין המאורות לשמש של מדינת ישראל.


אורנוס גורם לסדקים ולשברים, משבר אמון, משבר כלכלי, משבר פוליטי, משבר בטחוני. צריך לזכור שכשמשהו נשבר גם אם נדביק אותו מחדש - הסדקים יישארו.. והפתרון הוא להחליף בחדש.


ונוס שמסמלת את ישראל נמצאת בנסיגה עד ל-4 בספטמבר, אתמול היא ״עברה צד״, מכוכב לילה לכוכב בוקר, משמע נוכל לראות אותה לפני עלות השחר, ואולי יש כאן סמליות כי האנרגיה שינתה צד - ומכוכב לילה (פסיביות, סבלנות והכלה) היא הפכה לכוכב בוקר (אקטיביות, חוסר סבלנות, מהירות, ויוזמה).


תכלס נראה שכולם בארץ מתחילים להתעורר על עצמם, המתנגדים, התומכים, הממשלה, הצבא, הכלכלה. בהכל צריך לעשות סדר ויש הרגשה שדברים מגיעים לקיצון.

חודש ספטמבר הקרוב יזכר כחודש שבו נורתה יריית הפתיחה והחלו הסדקים לפירוק הממשלה/הכנסת/מערכת המשפט/צבא/ והרכבתה מחדש לקראת אפריל 2024.

בחודש אוקטובר צפוי ליקוי חמה במעלה 21 במאזניים, ממש על האופק של המדינה, ושבועיים לאחר מכן צפוי ליקוי ירח במעלה 5 בשור/עקרב שישפיע ישירות על הירח של המדינה בבית 10 (ממשלה,ראש הממשלה).

המדינה עומדת לשנות את פניה, והמהפכה האמיתית רק מתחילה.1,043 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page