top of page

יופיטר במזל תאומיםתאומים יקרים מזל טוב, קיבלתם לכבוד חודש היומולדת מתנה גדולה, את כוכב המזל בכבודו ובעצמו!

יופיטר נכנס השבוע למזל תאומים והוא ישהה שם שנה שלמה עד שיעבור למזל הבא - סרטן.

אירוע כזה קורה אחת ל-12 שנים, ועכשיו הגיע התור שלנו התאומים :) אז הישענו לאחור, הירגעו ותנו לכוכב המזל לעשות את שלו עבורכם.

אם אתם רוצים לדעת למה לצפות ומה תהיה ההשפעה שלו אז תסתכלו על השנים הקודמות שיופיטר היה במזל תאומים ותראו מה קרה לכם אז. נכון שיותר קל לזכור את הדברים הקשים שקרו לנו, וכשזה מגיע לדברים טובים אז קצת יותר קשר להיזכר אבל תעשו מאמץ ותראו שיתשתלם לכם.

הנה השנים:

2012-2013

2000-2001

1988 - 1989

1977-1978

וכמובן אתם יכולים לחשב עד אין סוף פשוט תפחיתו 12 שנים כל פעם..


אני יודע שיהיו כאלה שיסתכלו על התאריכים ויגידו שאלה היו השנים הכי קשות שלהם, ורק דברים רעים קרו להם בשנים האלו, אז אני אגיד לאותם אלה שיגידו - תחשבו טוב טוב! במבט לאחור - קיבלתם מתנות גדולות מהיקום ששיחררו אותכם מסבל שסחבתם על עצמכם הרבה שנים.


ההשפעה של יופיטר היא מיטיבה ומרחיבה, הוא נחשב למיטיב הגדול והמיקום שלו במפה שלנו מראה איפה אנחנו חווים הצלחה ושפע. יופיטר גורם לדברים לקרות בקלות, לזרום. הוא מביא הזדמנויות להצלחה, משחרר, מפתח, מלמד ומעצים.

יופיטר הוא הפוך מסטורן שמצמצם, מקשה, ומגביל.

אבל אם שמענו בקול סטורן - עברנו את המבחן שלו, עבדנו קשה, התאמצנו, ולקחנו אחריות, כי אז מגיע יופיטר עם הפרסים והמתנות.


גם אם קרו לכם דברים קשים ואיבדתם אנשים שאהבתם, חליתם במחלה קשה, עזבתם מקום עבודה, כל הדברים האלה כשהם קורים תחת השפעת יופיטר זה מראה שמסתתרת מתנה גדולה מהיקום עבורכם.

אדם שחלה במחלה קשה - בא יופיטר ועוזר לו להתגבר עליה. אדם חלה במחלה חשוכת מרפא - בא יופיטר וגואל אותו מייסוריו. הנישואין שלכם עלו על שירטון? בא יופיטר ומשחרר אותכם מהקשר.

פוטרתם מהעבודה? בא יופיטר ועוזר לכם למצוא במהירות עבודה חדשה וטובה יותר. איך שלא תהפכו את זה יופיטר מביא את המזל.

רק שתדעו שמעולה לעזוב את העבודה תחת השפעת יופיטר, מעולה להתגרש, לסגור את העסק, לעבור דירה, לנסוע לטיול או רילוקיישן, ולאזור אומץ ולעשות את כל העולה על רוחכם, גם אם זה קשה, מפחיד, בלתי אפשרי - תעשו את הצעד הראשון ותראו איך כדור שלג של מזל גדול מתחיל להתגלגל.


יופיטר לא יודע להבדיל בין טוב לרע. כמו שהיקום לא מבדיל בין אור לחושך. טוב ורע זה פרשנות אישית שלנו. העיקרון שלו הוא להרחיב ולהעצים כל דבר. לכן במושגים שלנו יופיטר יכול להרחיב גם טוב וגם רע. תלוי בתפישה שלנו את המציאות. הוא יגרום לנו להתפתחות אישית, דרך יציאה למסע הרפתקאות שבו נלמד לשנות ולהרחיב את התודעה שלנו. הרבה אנשים מתחילים לימודים גבוהים במעבר יופיטר. אז כדאי להיות בהכרת תודה גם אם המצב קשה ולא נוח עכשיו. תזכרו שיופיטר מביא מתנות שלא תמיד אפשר לקלוט אותם בזמן אמת.


אני זוכר שבשנת 2012 תחת השפעת יופיטר בתאומים נסעתי לכנס אסטרולוגיה גדול בארצות הברית שנקרא UAC, פגשתי שם אסטרולוגים מכל העולם וזה פתח לי את כל הצ׳אקרות תכלס.. וואו זה היה מדהים לפגוש כל כך הרבה אסטרולוגים מכל העולם! פגשתי שם מרצים מעולים, אסטרולוגים מפורסמים ולמדתי שם דברים שלא היה סיכוי שאלמד פה בארץ. בשנת 2000 - שוב תחת השפעת יופיטר בתאומים קיבלתי לנהל משרד נסיעות בתוך חברת הייטק גדולה, זאת היתה שנה משמעותית שעיצבה את המשך הקריירה שלי בתחום הנסיעות. (שם עוד לא ידעתי ששבע שנים אחר כך אהפוך להיות אסטרולוג עצמאי).

בשנת 1988 כשיופיטר נכנס למזל תאומים (ואז רק התחלתי להתעניין באסטרולוגיה..) הייתי בכיתה י׳, גיל 16 - התחילה אצלי תקופה חדשה בחיים. נרשמתי למגמת תיירות (לא הייתי תלמיד עם הציונים הכי טובים..אז האופציות שהיו פתוחות בפני היו רק מגמות טכנולוגיות), בעצם עשו לי טובה ואמרו לי שאני מתקבל למגמה רק על תנאי.. בגלל הציונים. אף אחד לא איבחן אותי. לא ידעו שיש לי הפרעת קשב וריכוז, ושנים חייתי בתחושה שאני לא הומני ולא ריאלי, ושיש יותר חכמים ממני.


אף אחד לא ידע לאבחן (חוץ מההורים שלי כמובן) שנולדתי עם כישרונות מיוחדים, ביניהם - לצייר, לנגן, לעצב, לשיר, לשחק, לחקות, לקלוט שפות זרות. אני הייתי וועדת קישוט, וועדת חברה, וועדת עיצוב, וועדת מוזיקה, וועדת בידור.. מרכז העניינים, הבדרן, השחקן, המאייר והאסטרולוג לעתיד.. עם יכולות הומניות, סוציולוגיות וריאליות גבוהות מאוד. אבל ההכרה בכישרונות האלה הגיעה רק הרבה מאוד שנים אחר כך.. בשלהי העשור השלישי לחיי, כשלמדתי לתואר הראשון בכלכלה ומנהל עסקים. הייתי בהלם כשקיבלתי פטור מאנגלית! מתמטיקה, סטטיסטיקה והסתברות היו החביבים עלי ביותר עם ממוצע של 98.


אבל הדבר הכי הכי הכי טוב שקרה לי באותה שנה שיופיטר היה במזל שלי ב-1988 זה שהמחנכת אמרה לי - גיא אתה עושה המון רעש בכיתה, אני מעבירה אותך לשבת בשולחן האחורי ליד רוית.

רוית ישבה בשקט בשולחן האחרון של הכיתה, ואז אני הגעתי עם כל הוועדות בידור וקישוט שלי, ועם כל הרעש והצילצולים.. אהה וכמובן עם הבושם המיוחד שלימים רוית אמרה לי שתמיד היה לי ריח טוב. (זה חשוב מאוד להריח טוב בגיל 16.. )

שקט לא היה לרוית, גם לא בכיתה אבל במקום להרשים את כל הכיתה הייתי עסוק בלהרשים רק את רוית שבהתחלה נראתה כאחת שקשה להרשים אותה (כיאה לבת מזל גדי). אז השתמשתי בכל ארסנל הקסמים שלי, בציורים, בבישולים, בניגונים, בשירה, בכתיבה, בסרטים, בבילויים משותפים, ברומנטיות, בצחוק, ובבשמים ריחניים ומשובחים. לימים החברה הכי טובה שלי זאת שהיתה צריכה לרסן אותי ואת כל ההפרעות קשב וריכוז שלי עם כל הוועדות, הרעשים והצילצולים, זאת שישבה בשקט בשולחן האחורי תהפוך לנשמה התאומה שלי ולאשה של חיי.. ולימים המורה השדכנית תשוויץ לילדים שלי שילמדו באותו תיכון שהיא זאת שהעבירה אותי מהשולחן הקידמי לאחורי ומשם הכל היסטוריה. אגב גם המחנכת היא בת מזל גדי... יש לי מזל עם בני מזל גדי, ואתם יודעים למה? כי במפת לידה שלי יופיטר נמצא במזל גדי! לכן בני מזל גדי מביאים לי מזל.

למרות שהכרתי גם 2 גדיים חארות נבלות שפגעו בי מאוד, אבל בדיעבד דווקא בגללם קרו לי שני דברים מאוד טובים והכי חשובים בחיי - הראשון זה שהתחתנתי והקמתי משפחה, והשני זה שהפכתי להיות עצמאי. כפי שראיתם יש חארות בכל מקום, אבל איפה שיופיטר נמצא החארות הופכים לשליחים שגורמים לדברים טובים בסופו של דבר.

רוצים לדעת איזה מזלות עושים לכם מזל? תחפשו את יופיטר במפה האישית שלכם. המזל שבו הוא נמצא יצביע על בני אותו מזל שתמיד יביאו לכם מזל. אם יש לכם יופיטר בטלה - כדאי לכם להיצמד לטלאים. אם יש לכם יופיטר במזל תאומים - כדאי לכם לאמץ תאום או שניים :)


אז זה היה קצת מהזווית האישית ומהחוויות האישיות שלי על יופיטר, אני בטוח שגם לכם יש סיפורים לא פחות מרתקים, תהיו כנים ותסתכלו גם על האירועים הקשים שעברתם ותראו איך בסופו של דבר הם הפכו לדברים הכי טובים שהייתם צריכים בחיים.


ועכשיו בואו נעבור על כל 12 המזלות ונראה איך יופיטר ישפיע עליכם. ההשפעה תקפה גם למי שיש אופק במזל תאומים, שליט מפה במזל תאומים, מקבץ כוכבים במזל תאומים ואפילו בן זוג במזל תאומים :)

יאללה אז בואו נתחיל:


השפעת יופיטר במזל תאומים על כל 12 המזלות בשנה הקרובה


טלה (Aries)

יופיטר במזל תאומים ישפיע על בית ה-3 שלכם, בית התקשורת, הלמידה החברים הקרובים והמסעות הקצרים. השנה תיהנו מהזדמנויות להרחיב את הידע שלכם, לקחת קורסים חדשים, ולשפר את כישורי התקשורת שלכם. תיתכן גם עלייה במספר הנסיעות הקצרות ובמפגשים עם אנשים חדשים. מעברים ושינויים חיוביים צפויים השנה, שכנים מתחלפים.


שור (Taurus)

למרות שיופיטר יצא מהמזל שלכם הוא עדיין ישפיע עליכם בתחום הכספי. יופיטר ישפיע על בית ה-2 שלכם, בית הכספים והערכים. זו תקופה מצוינת לשפר את המצב הכלכלי ולהשקיע במטרות כלכליות. יתכנו הזדמנויות להגדלת ההכנסות והשקעות מוצלחות. השנה תרגישו בטוחים יותר בערכים ובמשאבים האישיים שלכם.


תאומים (Gemini)

יופיטר במזל שלכם יביא ברכה לבית ה-1, בית האישיות והבריאות. זו שנה של צמיחה אישית, הזדמנויות חדשות, ורענון באנרגיה. אתם תרגישו בטוחים יותר בעצמכם ותהיו מוכנים לקחת סיכונים חדשים ולהתחיל פרויקטים חדשים. המזל נמצא אצלכם, היו ערניים ונצלו את האנרגיה הטובה לטובתכם.


סרטן (Cancer)

יופיטר ישפיע על הבית ה-12 שלכם, בית התת-מודע והרוחניות. זו תקופה מצוינת להתמקד בפיתוח אישי ורוחני, ולתכנן תוכניות. תוכלו להעמיק בנושאים רוחניים ולחוות התעוררות פנימית. זה זמן טוב לפעילות התנדבותית ולעזרה לזולת, שכן תמצאו סיפוק רב בנתינה. יופיטר יעזור לכם לשחרר פחדים תת הכרתיים שסבלתם מהם תקופה ארוכה. המזל וההצלחה נמצאים אצלכם במקומות הסמויים מן העין.


אריה (Leo)

יופיטר ישהה בבית ה-11 שלכם, בית הידידות והרשתות החברתיות. זו תקופה מצוינת להרחיב את המעגל החברתי שלכם וליצור קשרים משמעותיים. תוכלו להצטרף לקבוצות וארגונים שיעזרו לכם לקדם מטרות אישיות ומקצועיות. צפו להזדמנויות חדשות ולחוויות חברתיות מרגשות. כמו כן יופיטר יגשים אתם החלומות ומשאלות הלב שלכם דרך מפגשים עם אנשים חדשים שיפתחו בפניכם דלתות חשובות.


בתולה (Virgo)

יופיטר ישפיע על הבית ה-10 שלכם, בית הקריירה והמעמד החברתי. זה זמן מושלם להתמקד בקריירה ולשאוף להישגים מקצועיים. יתכן קידום בעבודה או שינוי כיוון מקצועי שיעלה אתכם לרמה חדשה. הצלחה והכרה מקצועית צפויים במהלך השנה.


מאזניים (Libra)

יופיטר במזל תאומים ישפיע על הבית ה-9 שלכם, בית ההשכלה הגבוהה והמסעות. זו תקופה מצוינת להעמיק בלימודים או לנסוע לחו"ל. למדו נושא חדש או הצטרפו לקורסים שירחיבו את האופקים שלכם. נסיעות לחו״ל ולימודים יפתחו בפניכם דלתות חדשות ויביאו לכם הזדמנויות מרגשות.


עקרב (Scorpio)

יופיטר ישפיע על הבית ה-8 שלכם, בית המשאבים המשותפים, חובות, הלוואות וביטוחים. יתכנו הזדמנויות כלכליות חדשות, כמו השקעות מוצלחות או ירושות. זה זמן טוב להתמודד עם נושאים פנימיים ורגשיים ולערוך טרנספורמציה אישית. תהליך זה יכול להביא לצמיחה והתחדשות.


קשת (Sagittarius)

יופיטר ישהה בבית ה-7 שלכם, בית השותפויות והזוגיות. זו תקופה מצוינת להתמקד במערכות היחסים שלכם, בין אם מדובר בזוגיות או בשותפויות עסקיות. אם אתם רווקים, זו שנה מצוינת למצוא בן זוג מתאים. למערכות יחסים קיימות תהיה הזדמנות להתעמק ולהתפתח.


גדי (Capricorn)

יופיטר ישפיע על הבית ה-6 שלכם, בית הבריאות והעבודה. זו תקופה מצוינת לשפר את שגרת היומיום שלכם, כולל בריאות וכושר גופני. צפו להזדמנויות חדשות בעבודה ושיפורים בתנאי העבודה שלכם. בריאותכם תשתפר ותוכלו להקדיש זמן לשיפור אורח החיים.


דלי (Aquarius)

יופיטר ישפיע על הבית ה-5 שלכם, בית היצירה וההנאות. זו תקופה מצוינת להתמקד בתחביבים, בילויים ורומנטיקה. תוכלו למצוא אהבה חדשה או לחזק את הקשרים הרומנטיים הקיימים. יצירתיות והשראה יזרמו בצורה חופשית, וזה הזמן לגלות ולהביע את הכשרונות שלכם.


דגים (Pisces)

יופיטר ישפיע על הבית ה-4 שלכם, בית המשפחה והבית. יתכן הזדמנות לשיפורים בבית ובמשפחה. זה זמן טוב לחזק את הקשרים המשפחתיים ולהשקיע בסביבה הביתית שלכם. ייתכנו שיפוצים בבית או מעבר למקום מגורים חדש.


ואיך יופיטר ישפיע על המדינה שלנו?


יופיטר במזל תאומים ישפיע בצורה מגוונת ומעניינת על מדינת ישראל, בעיקר מכיוון שתאומים הוא מזל אוויר המתקשר לתקשורת, מידע, חינוך ותנועה. בנוסף, יופיטר נמצא בבית 8 במפת המדינה, מה שישפיע גם על עניינים כלכליים. להלן כמה תחומים שבהם יופיטר במזל תאומים עשוי להשפיע על מדינת ישראל בשנה הקרובה:


תקשורת ומידע

יופיטר בתאומים עשוי להביא לשיפור בתקשורת ובמערכות המידע, דבר שיכול להיות קריטי בתקופות של חוסר ודאות ומלחמה. ייתכן שיהיו שיפורים בתקשורת הצבאית והאזרחית, כמו גם בחידוש מערכות מידע בטחוניות והגברת השקיפות הציבורית.


חינוך והשכלה

בתקופות משבר, יופיטר בתאומים יכול לעודד את המערכת החינוכית להסתגל למצבים משתנים. ניתן לצפות ליותר יוזמות ללמידה מרחוק ולפיתוח משאבים חינוכיים דיגיטליים. כמו כן, יכול להיות דגש על חינוך לערכים וגישור בין קבוצות בחברה.


תנועה ותשתיות

יופיטר בתאומים עשוי לתמוך בשיפור תשתיות למרות המצב הקשה. יתכנו פרויקטים לשיפור התחבורה הציבורית כדי להבטיח גישה מהירה ובטוחה לאזורים שונים בארץ, במיוחד לאור הצרכים הביטחוניים.


קשרים בינלאומיים ודיפלומטיה

יופיטר בתאומים יכול לעזור לישראל לחזק את הקשרים הדיפלומטיים שלה גם בתקופות משבר. ייתכנו יוזמות לשיתופי פעולה בינלאומיים שיכולים לסייע בתחומי הביטחון, הכלכלה והמצב ההומניטרי. קשרים אלו עשויים להיות קריטיים בתקופות של מתיחות אזורית.


חדשנות ויזמות

בזמן מלחמה, יופיטר בתאומים יכול לעודד חדשנות בתחומים קריטיים כמו טכנולוגיה בטחונית, סייבר, ורפואה. ייתכנו פרויקטים חדשים שמטרתם לשפר את המענה לשעת חירום ולחזק את הביטחון הלאומי.


עניינים כלכליים

בהיותו בבית ה-8 במפת המדינה, יופיטר ישפיע גם על עניינים כלכליים. ייתכן גידול בהשקעות זרות ובמשאבים משותפים, שיכולים לסייע למדינה להתמודד עם האתגרים הכלכליים הנובעים מהמצב הבטחוני. תחום הכלכלה עשוי לחוות שינויים שמטרתם לשמור על יציבות כלכלית למרות המצב הקשה, עם דגש על תמיכה בעסקים קטנים ובינוניים ובניית תשתיות כלכליות יציבות.


לסיכום, יופיטר בתאומים יכול להביא לתקופה של אתגרים והזדמנויות במדינת ישראל, עם דגש על תקשורת, חינוך, תשתיות ועניינים כלכליים. ההתמודדות עם המציאות המורכבת עשויה להוביל לפיתוחים חשובים ולהתחדשות בתחומים רבים.

704 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page