top of page

ונוס בנסיגה יולי -ספטמבר 2023
אני לא יכול שלא לעצור הכל ולכתוב לכם איך השמיים והארץ מסונכרנים בצורה שלא תאמן!

דווקא היום - ונוס נעצרת ודווקא היום בנימין נתניהו עבר לפנות בוקר ניתוח להשתלת קוצב לב.

קודם כל נאחל רפואה שלמה והחלמה מהירה, אין ספק שהוא לוקח הכל ללב ובמיוחד את כל האירועים שקורים במדינה, אבל אתם בטח שואלים מה הקשר בין ונוס לביבי?


אז ככה - ביבי הוא בן מזל מאזניים שנשלט על ידי כוכב הלכת ונוס. מדינת ישראל היא בת מזל שור שגם נשלטת על ידי ונוס. כן, כן ונוס שולטת על 2 מזלות שור ומאזניים. ואם אנחנו רוצים עוד יותר לדקדק אז האופק של מדינת ישראל הוא- מאזניים (ונוס), כך שונוס היא שליטה כפולה של מדינת ישראל (של השמש בשור ושל האופק במאזניים) ושל ביבי.


עכשיו בואו נדבר על נושא הנסיגה. נסיגה היא מצב של אשלייה אופטית שקורית לצופה בכדור הארץ.

אף פלנטה לא באמת נסוגה אבל לצופה מכדור הארץ זה נראה כך בתקופות מסויימות.

נתחיל מזה שהשמש והירח לעולם לא יכולים להיות בנסיגה ואנחנו רק מדברים על הפלנטות שהן: מרקורי, ונוס, מרס, יופיטר, סטורן, אורנוס, נפטון ופלוטו.


את מרקורי כולם מכירים כי הנסיגה שלו קורית כל 3 חודשים ויש לו יופי של יחסי ציבור, כל השאר לא זוכים לאותה מידת חשיפה.

ונוס נסוגה כל 18 חודשים למשך 40 ימים, מרס נסוג כל 26 חודשים למשך 74 ימים ובגלל זה הנסיגה שלו נחשבת לנדירה מכולם. יופיטר נסוג פעם ב-9 חודשים למשך 151 ימים, סטורן נסוג פעם בשנה ל-132 ימים, אורנוס פעם בשנה ל-151 ימים, נפטון פעם בשנה ל-158 ימים ופלוטו פעם בשנה ל-162 ימים.


מה שמיוחד בנסיגה של ונוס מכל שאר הנסיגות הוא הציור השמיימי שחוזר על עצמו כל 8 שנים. ציור של כוכב בעל 5 צלעות - פנטגרם.


כל 1.6 שנים ונוס נמצאת בנסיגה במזל אחר, ואחרי 5 נסיגות היא חוזרת לאותו המקום ומתחילה מחזור חדש. ככה זה חוזר על עצמו ויוצר ציור של פרח לוטוס מהמם בשמיים.

נקודות הפנטגרם שיוצרת ונוס נופלות על המזלות אריה, גדי, תאומים, עקרב וטלה.

הנסיגה הנוכחית היא במזל אריה והיא מתחילה מחזור חדש שיסתיים בעוד 8 שנים שוב במזל אריה.נסיגות תמיד משפיעות על בני המזלות שנשלטים על ידי אותה פלנטה נסוגה ובמקרה של ונוס - שוורים ומאזניים, וגם בני המזלות שונוס נסוגה במזל שלהם - אריות.

בדרך כלל מה שקורה בנסיגות זה שאנחנו מקבלים צ׳אנס נוסף בתחומים שנשלטים על ידי הפלנטה - במקרה של ונוס זה קשור למערכות יחסים, אהבה, אוכל, כסף, וכל מה שגורם לנו להרגיש טוב ונעים.

אנחנו מקבלים 40 ימים שבהם ניתן להחזיר אהבות, כספים, מפגשים עם אותם דברים שאנחנו אוהבים לעשות ועם אנשים שאוהבים אותנו.


יש נטייה במהלך הנסיגה להרגיש שלא מתקדמים קדימה ושקיימת התעסקות עם דברים מהעבר. אנשים, סיטואציות, תחביבים, מאכלים שאהבנו, עיסוקים שאהבנו ונעלמו לנו מהחיים פתאום חוזרים שוב ומזכירים לנו מה אנחנו אוהבים ומה עושה לנו טוב.

יחד עם זאת, פלנטה שנמצאת בנסיגה נחשבת חלשה, בדיוק כמו שקורה עם ביבי שנאלץ לעבור טיפול רפואי, וכמו מדינת ישראל שחווה את אחד המשברים הגדולים שלה בשנים האחרונות.

השיקוף של ונוס על מדינת ישראל ועל ראש הממשלה לא פחות ממדהים.

נוסיף לזה שיש בשמיים במקביל לנסיגה 2 מולויות (אופוזיציות/עימותים) בין שמש לפלוטו (עוצמה וכוח מול הון וכוחות נסתרים) ובין מאדים ושבתאי (מלחמה וצבא מול סמכות ושלטון)

וגם היבטים של 150 מעלות (היבט קשה שמעורב בנושאים שקשורים לבריאות/חולי ולכספים/חובות) בין ונוס (מדינת ישראל) לפלוטו (הון/השקעות/כוחות נסתרים) ולנפטון (השראה, אידיאל, אשליות, תעתועים, שקרים).

יש כאן כוחות גדולים שפועלים אחד נגד השני, יש מחאה אדירה שסוחפת אלפים לרחובות, מעורבים בה אנשים מכל הקשת הפוליטית שחרדים לגורל הדמוקרטיה במדינת ישראל, ביניהם אנשי מילואים שמאיימים על הממשלה שהם לא יתנדבו יותר (הפעלת כוח/איומים = פלוטו), ומצד שני יש את חברי הממשלה הדתיים שמאחוריהם עומד פורום קוהלת שזה ארגון בעל כוח ובו חברים שמושכים בחוטים מאחורי הקלעים. לא ברור מי בקואליציה נגד המהלך שהממשלה מובילה (משמעת קואליציונית), לא ברור מי בדיוק מושך בחוטים וגם לא ברור מי מוביל את המחאה שכנגד - ראשי המחאה לא עומדים בראשה והכל מאוד נפטוני. תומכי המחאה כמו אהוד ברק ואחרים לא מגדירים את עצמם כנושאי הלפיד.

המתנגדים חוששים לגורל הדמוקרטיה כמו שהמצודדים חוששים לגורל הדמוקרטיה. המדינה מפולגת ל-2 מחנות וכל צד טוען לצדקתו. כך או כך המדינה נמצאת במשבר גדול. והממשלה עסוקה בלקדם את ההפיכה המשפטית ונראה שזה הנושא היחידי שמעניין אותה. לא זכור לי מכל שנות קיומה של המדינה שהיתה כאן כזאת עוצמה של מחאה. וזה לא הולך לעצור גם אם החקיקה תעבור.


ההסלמה תימשך עד תחילת חודש ספטמבר - אז יקרו 3 דברים מעניינים:

ונוס תעצר במעלה 12 במזל אריה, בדיוק על פלוטו (הון/שלטון/כסף/כוח נסתר) במפת המדינה בבית השלטון 10, ואורנוס (קבוצות/ארגונים/אירועים פתאומיים) ייעצר ויכנס לנסיגה בדיוק במעלה 23 בשור בול על השמש של מדינת ישראל במעלה 23 בשור. בנוסף מרס (תוקפנות/אלימות) יהיה בהיבט 90 (קשה) לונוס (מדינת ישראל) כך ש-2 כוכבים משמעותיים נעצרים על 2 נקודות חשובות במפה ועוד כוכב מאיים על שליט המדינה ונוס - וזה נראה לי כמו מתכון לניסיון פגיעה בממשלה/אירוע בטחוני.


סביב השבוע הראשון לספטמבר אנחנו נמצאים במצב רגיש שמגיע לשיא. אבל זה עוד לא הכל כי יש עוד שיא אחר והוא קצת יותר רחוק לכיוון אפריל 2024, אז יופיטר (הרחבה/מזל/אופטימיות/שפע) יצמד לאורנוס (חברה/חדשנות/אירועים פתאומיים) ושניהם יצמדו לשמש של מדינת ישראל במזל שור, מה שאומר שישראל משנה את פניה לחיוב. יש אופטימיות. אבל יחד עם זאת אם לא ינקטו הצעדים הנדרשים להוזלת יוקר המחייה כאן - אז המצב הכלכלי ב- 2026 יהיה בעייתי מאוד ויזכיר את מה שהיה במדינה בשנת 1984 כשהאינפלציה השתוללה כאן. מאחר ומדינת ישראל מושפעת פעמיים מונוס - הנושא הכלכלי הוא החשוב והרגיש ביותר.


אנחנו צריכים לזכור דבר אחד שאם ארצות הברית מחליטה שהיא סוגרת לישראל את הברז - יכולים לעשות כאן סלטות באויר ושמיניות ברצפה - שום דבר לא יעזור לאף אחד! הם יצליחו לכופף אותנו כי בסוף רק כסף קובע, ובעל המאה הוא בעל הדיעה! ישראל מדינה קטנה ומעצמה גדולה בטכנולוגיה, מדע, והון אנושי, אבל בכסף? אנחנו עוד לא עצמאיים כמו שאנחנו חושבים שאנחנו. ונוס היא העוצמה שלנו והיא גם החולשה. ולכן בסוף הכסף והכלכלה יקבעו מה יהיה פה במדינה.


איך הנסיגה של ונוס משפיעה על כל המזלות?


טלה - מאחר וונוס שולטת על 2 מזלות שור ומאזניים עבורכם היא מסמלת את הכסף ומערכות היחסים שלכם. בעת הנסיגה נושאים אלו יודגשו ותינתן לכם הזדמנות לטפל בנושאים אלו.


שור - מאחר וונוס היא שליטה שלכם ועל כן מסמלת אותכם, ושל מזל מאזניים שמסמל את הבריאות שלכם בעת הנסיגה עניינים אישיים הקשורים לכם ולגוף שלכם וגם נושאי בריאות יודגשו ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


תאומים - עבור בני מזל תאומים ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים. תחום ראשון הוא תחום האהבה, היצירה, ההנאה, הביטוי עצמי והבילוי (כולל סקס וילדים), והתחום השני הוא החרדות, הפחדים והסודות. במהלך הנסיגה נושאים אלו יודגשו ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


סרטן - עבורכם בני מזל סרטן ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים. תחום ראשון קשור לעבר, למשפחה ולבית המגורים, והתחום השני לחברים ידידים ולכסף מהעבודה/משלוח יד. במהלך הנסיגה נושאים אלו יודגשו ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


אריה - עבורכם בני מזל אריה ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור לתקשורת, לימודים, נסיעות קצרות, מכוניות, מידע, אחים וקרובי משפחה, והתחום השני קשור לקריירה ולשאיפות שלכם מהחיים. במהלך הנסיגה נושאים אלו ידגשו ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


בתולה - עבורכם בני מזל בתולה ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור לכסף ורכוש, והתחום השני קשור לעניינים משפטיים, לימודים גבוהים, אמונה, מסעות ונסיעות לחו״ל. במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


מאזניים - מאחר וונוס היא שליטה שלכם ועל כן מסמלת אותכם ואת הבריאות והחיוניות שלכם, ושל מזל שור שמסמל את תחום הכספים הירושות/ניתוחים/חובות, בעת הנסיגה עניינים הקשורים לבנקים, חובות, משכנתאות, ריביות, תוכניות חיסכון, חברות ביטוח, צוואות, יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


עקרב - עבורכם בני מזל עקרב ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור בנושא מערכות היחסים, הזוגיות והשותפויות, והתחום השני קשור בנושא של פחדים, סודות, תת הכרה ואובדן שליטה. במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


קשת - עבורכם בני מזל קשת ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור בנושאי מחויבויות, שיגרה, בריאות וחולי, ותחום שני קשור בנושאים חברתיים וסוציאליים. במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


גדי - עבורכם בני מזל גדי ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור בנושאי אהבה, הנאות, בילויים, ביטוי עצמי, ילדים, פריון ויצירה, התחום השני קשור בנושאי קריירה, שאיפות, הצלחה וגורל. במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


דלי - עבורכם בני מזל דלי ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור בנושאי בית ומשפחה, עבר, נוסטלגיה ושורשים, ותחום שני קשור בעניינים משפטיים, אמונה, ספורט, מסעות וארצות רחוקות.

במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


דגים - עבורכם בני מזל דגים ונוס מסמלת שני תחומים עיקריים: תחום ראשון קשור בנושאי כספים, ירושות, ביטוחים וטרנספורמציה, התחום השני קשור בנושאי תקשורת, לימודים, אחים, קרובי משפחה, שכנים, שפה והבנה. במהלך הנסיגה נושאים אלו יקבלו דגש ותינתן לכם הזדמנות לטפל בהם.


אם אתם יודעים מה מזל האופק שלכם תסתכלו גם עליו ותגלו עוד 2 תחומים שיודגשו במהלך הנסיגה.

קחו בחשבון שנסיגה יכולה לשבש דברים אך גם לתקן, אז תהיו רגישים ואם אתם מרגישים שמשהו מיוחד קורה לכם בתקופה הזאת תבדקו אם ונוס אחראית לכך.


מי שמעוניין לקבוע איתי פגישת ייעוץ/שיעור פרטי באסטרולוגיה

מוזמן לעשות זאת דרך הקישור: www.astrologuy.com/book-online

985 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

2 Comments


אז בעצם זמן הנסיגה בהקשר של השפעה על המזלות הוא 8 שנים או 40 ימים?

Like
גיא מטרסו
גיא מטרסו
Jul 24, 2023
Replying to

40 ימים, כל 18 חודשים יש נסיגה ל-40 ימים שמשפיעה על כל המזלות, ואחרי 5 נסיגות שזה 8 שנים הנסיגה חוזרת לאותו מזל ומתחיל מחזור חדש

Like
bottom of page