top of page

השור ושיברו


אורנוס במזל שור

שוורים יקרים, אחרי תקופה ארוכה מאוד הגיע הזמן שלכם להתחדש. ב-15 למאי 2018 יכנס כוכב אורנוס למזל שלכם אחרי שהות ארוכה של 7 שנים במזל טלה. אורנוס מביא רוחות חדשות של שינויים מרחיקי לכת, הוא הופך את הקערה על פיה, מפרק ובאותה נשימה מחדש.

אורנוס או בשמו העברי - אורון, הוא ענק כחול, הראשון שהתגלה מחוץ למסלול כוכב הלכת שבתאי (סטורן). גילויו בשנת 1781 על ידי סר וויליאם הרשל הבריטי נחשב מהפכני ופורץ גבולות. אירועים כמו הכרזת העצמאות של ארצות הברית בשנת 1776 וההכרה בה בשנת 1783, המהפכה הצרפתית בשנת 1789 וגילוי החשמל על ידי בנג׳מין פרנקלין פחות או יותר באותה תקופה יוחסו לגילויו של אורנוס, ולתחילתו של עידן חדש.

אם תשאלו את בני מזל טלה מה עבר עליהם ב-7 השנים האחרונות, לא יהיה טלה אחד אדיש, ולכולם בלי יוצא מן הכלל יהיה מה לספר לכם. כל החיים שלהם השתנו והתהפכו מהקצה אל הקצה, בתחום האישי, הזוגי, המשפחה, העבודה והקריירה.

השינויים שאורנוס מביא הם שינויים גדולים, רובם קורים באופן מפתיע ובלתי צפוי, אבל לאחר שהם קורים אין מהם דרך חזרה. הוא שובר את השגרה, מפרק את מה שלא עובד ומשאיר אותכם ואת הסובבים המומים. יהיו בני מזל טלה שיספרו לכם שבוקר בהיר אחד הזוגיות שלהם התפרקה וכל הבית נהרס, והם מצאו את עצמם במציאות חדשה לבד עם עצמם, מתחילים הכל מהתחלה, ולמרות שהכתובת היתה על הקיר, והיו תכנונים איך ומה יעשו בסופו של דבר הם לא ציפו איך ובאיזו עצמה הדברים התגלגלו.

עבור השור שאוהב קרקע מוצקה מתחת לרגליים זה יכול להיות מאיים ומרגש כאחד.

מניסיוני האישי אני מכיר הרבה מאוד שוורים שבניגוד מוחלט למה שכתוב בספרים הם שוחרי שינויים והרפתקאות, ומייחלים להתחדשויות. נכון אומנם הקצב שלהם איטי משאר בני המזלות, אבל כשהם מבינים שהקרקע מתחת לרגליים שלהם רועדת ושאין ברירה וצריך לשנות - הם פשוט יפתיעו את כולם ובשיא הטבעיות יעברו מקום בקלילות חיננית שמאפיינת את בני מזל תאומים! לא יאמן אבל אכן יש שוורים כאלה בעולם.

אורנוס במזל טלה פעל מתוך מזל אש, והאנרגיה שלו השפיעה כמו שריפה בשדה קוצים, במהירות ובחדות. השפעתו ניכרה בהתפתחות והתקדמות בתחום הטכנולוגיה שהשפיעה על כל אחד מאיתנו באופן אישי. אם ניקח לדוגמא את תחום הסלולר - המכשירים הניידים שלנו שנותנים לכל אחד את האפשרות להיות כוכב רשת, לצלם את עצמו, לערוך וידאו ולהפיץ כל העולה על רוחו. ההתמקדות היתה לשכלל את האופן שבו אנחנו מביאים את עצמנו לידי ביטוי. עוד דגש היה על העצמאות שלנו - כל נושא ה-״עשה זאת בעצמך״ תפס תאוצה, היום אנחנו יותר ויותר עושים דברים שבעבר היינו זקוקים לבעלי מקצוע. הזמנת טיסות באינטרנט באופן עצמאי, תיקונים בבית, הזמנת מוצרים מחו״ל וכו׳. אנחנו עצמאיים יותר, ועושים דברים לבד. יש קורסים והכשרות באינטרנט והכל ניתן ללמוד ולעשות בעצמנו. לזה כמובן אחראי אורנוס שמקדם אותנו מבחינה עצמאית. מה שאנחנו יכולים לעשות היום - פעם בעבר לא היה ניתן.

כשהאנרגיה של אורנוס תעבור לפעול מתוך מזל שור - שהוא מזל אדמה, הדברים יהיו אחרת. השינויים שיתרחש יהיו בתחומים שיותר קשורים לחומר, וחומר זה גם כסף.

ב-7 השנים הקרובות יחולו שינויים בכל מה שקשור לכסף, ולדברים בעלי ערך. כבר ניתן לראות ניצנים של ההשפעה בדמות כסף וירטואלי, אך לדעתי יהיו המצאות וחידושים נוספים בתחום.

גם אוכל, בגדים, בתים, קרקעות, הכל קשור לחומר - וקשור למזל שור. בגדים חכמים, בתים שיבנו מחומרים מתקדמים, תגליות ארכיאולוגיות, טכנולוגיה חדשה בתחום האדמה כמו הדמיות חדשות בתחום הרפואה, גלאי מנהרות שכבר יש היום, המצאות חדשות בתחום המזון. זה ברמה הגלובלית. אם נסתכל מתי אורנוס היה במזל שור בפעם הקודמת לפני 84 שנים - זה היה בין השנים - 1931 עד 1945, בתקופת מלחמת העולם השניה, האדמה רעדה, ערים שלמות נהרסו (אדמה), משפחות נמחקו, היה כאוס גדול מאוד. אחרי המלחמה שהכניסה את העולם כולו להלם התחילה תקופה חדשה של התחדשות ותקומה.

ישראל היא מזל שור ואורנוס ישפיע גם על המדינה. ב-7 השנים הקרובות יהיו מהפכות חברתיות, מדיניות, כלכליות.. אנחנו כבר רואים את הניצנים אבל כשאורנוס יכנס לשור - יהיה להן תוקף והן יקרו בפועל! הרבה מאוד שינויים יהיו כאן, וגם האדמה תרעד - באופן טבעי או מטאפורי. האנרגיה של אורנוס תפרק את מה שנחשב לסטטוס קוו, ותרכיב הכל מחדש. חוקים חדשים, סדר יום חדש אווירה חדשה. ישראל תתחדש.

ואתם שוורים יקרים גם אתם תתחדשו, וגם תצאו לחופשי מכל מה שכובל אותכם. אתם תהיו עצמאיים ותקבלו החלטות גורליות שישנו את חייכם בתקופה זו. אומנם מסגרות עלולות להתפרק אך מסגרות חדשות יבנו במקומן, חברים חדשים יופיעו בחייכם ועולם חדש יפתח בפניכם. גם אם השינויים יהיו מהירים ומפתיעים, בסופו של דבר הם יהיו לטובה.

מי שעוד יהיו מושפעים מאורנוס הם בני מזל עקרב, אריה ודלי.

אצל העקרבים השינויים יהיו בתחום הזוגי, אצל האריות בתחום הקריירה, ואצל הדליים בתחום המשפחתי.

אורנוס פועל בצורה שונה ממה שרגילים, הוא חריג ומפתיע, וברוב המקרים מאוד מוזר, לכן ממליץ לכם להיות פתוחים לכל התרחשות לא מקובלת מוזרה ובלתי צפויה שתקרה בדרכם. תהיו עם ראש פתוח ואל תתעקשו להחזיק במה שכבר לא עובד! אם זה מקצוע שצריך להחליף, בית שצריך לשפץ או לעבור ממנו, זוגיות שמיצתה את עצמה. הרעיון הוא להתקדם קדימה, ולהתחדש.

אורנוס כאמור יכנס לשור ב-15 למאי 2018 וישהה שם עד דצמבר 2018, הוא יחזור לגיחה קצרה לטלה לבדוק אם הוא לא שכח להפוך שם מישהו ויחזור סופית לשור במרץ 2019.

ההשפעה שלו תהיה חזקה בין השנים 2018 - 2021 על כל מי שנולד בין התאריכים 20-29 לאפריל.

בין השנים 2021-2023 יושפעו כל מי שנולד בין 30 אפריל - 10 למאי, ובין השנים 2023-2026 יושפעו ילידי 11 למאי - 21 למאי.

ההשפעה של אורנוס לא תפסח על כל מי שיש לו בהורוסקופ האישי דגש על מזל שור.

כלומר, אנשים שנולדו בשעה ששור זרח באופק המזרחי ולכן יש להם אופק בשור, או שביום הלידה שלהם הירח או כוכבי לכת אחרים מלבד השמש היו בשור.

על מנת לבדוק זאת יש להציב מפת לידה לפי תאריך ושעת הלידה ולבדוק אם אתם עונים על התנאים האלה. במידה וכן, יש לבדוק איזה בית נפתח במזל שור ולפי זה נדע באיזה תחום בחיים אתם צפויים לעבור את השינויים.

לדוגמה - בן מזל גדי שהאופק שלו נפתח במזל שור - יחווה את השפעות אורנוס בתחום האישי ולכן צפוי לעבור שינויים פיזיים שישפיעו על המראה החיצוני (דיאטה למשל), וגם צפוי לשינויים בתחום האהבה, והיצירה (אהבה חדשה, הריון ולידה).

לסיכום חברים, מצפה לנו תקופה חדשה מאתגרת ומרתקת ברמה המדינית, ולשוורים ברמה האישית, תזכרו שהחדש תמיד יותר טוב מהישן, ולהתקדם קדימה תמיד הרבה יותר טוב מלהישאר במקום ולהיאחז בקיים. מאחל לכולם מעבר פורה, מחזק ומחדש, ואל תשכחו שאני תמיד כאן לעזור להאיר לכם את הדרך לחזק אותכם ואת ההחלטות שאתם עתידים לקחת במסע שלכם.

454 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page