top of page

לאן התכשיטים נעלמו?


אני מקווה שאני לא מפריעה לך, אבל אני זקוקה לעזרתך היא אמרה לי מהצד השני של הטלפון, השיחה שלה תפסה אותי כשכבר הייתי מחוץ למשרד.

במה אוכל לעזור לך שאלתי אותה, תראה אם זה זמן לא מתאים אני יכולה לדבר איתך על זה מחר..

מה פתאום מחר, אמרתי לה, אם התקשרת אלי עכשיו זה חייב להיות עכשיו, רק ככה יש תשובות מהשמים, כשבוער לדעת - השמיים מדברים.

טוב אז תקשיב - התכשיטים שלי נעלמו, נתתי אותם לאמא שלי שתשמור לי עליהם לפני שטסתי לחו״ל וכשחזרתי היא בדקה ולא מצאה אותם. אמרתי שאני חייבת לשאול אותך.

כמה זמן עבר מאז שראית אותם לאחרונה? שאלתי

תראה, זה היה בספטמבר...

ספטמבר?@! ועכשיו את מתקשרת אלי?

נכון זה היה בספטמבר אבל בדיוק היינו לפני מעבר דירה, וגם טסנו לחו״ל, והייתי בטוחה שזה בבית אבל אז נזכרתי כשלא מצאתי אותם שבעצם נתתי לאמא שלי לשמור עליהם, וכהיא לא מצאה אותם אמרתי שאני חייבת לשאול אותך.

תראי, עבר כבר הרבה מאוד זמן מאז ספטמבר אבל מאחר וכל העניין צץ עכשיו ואת בשיא החיפושים אולי זה סימן טוב והמפה תהיה נדיבה איתנו. אני בכל מקרה אפתח מפת שאלה ונראה מה יהיה.. אני אודיע לך מחר.

מפת שאלה היא בעצם מפה לאותו רגע. זו מפת שמים עכשווית לזמן שבו נשאלת שאלה.

הרעיון שעומד מאחורי זה הוא פשוט - כמו שלמטה כך גם למעלה, השמים הם מראה לכל מה שקורה פה בארץ. אם יש לנו בעיה בארץ השיקוף שלה נמצא באותו רגע ממש בשמים.

תחשבו על תמונת מראה, כל מה שיש כאן משתקף למעלה. ואם פה חסומה הראייה ולא מוצאים משהו - בתמונה של השמים רואים בדיוק איפה אותו דבר נסתר נמצא.

כמו משקפיים סודיים שכשעונדים אותם רואים דברים שבעיניים רגילות לא רואים.

ככה זה גם בשאר התחומים בחיים, בזוגיות, בעבודה, בכסף - מיקום הכוכבים יגלה מה עתיד לנו.

בינתיים פתחתי מפת שאלה בנייד, שלחתי לעצמי במייל את התמונה ותהיתי אם המפה תגלה לי איכן התכשיטים מתחבאים כי בכל זאת עבר די זמן.

בהיבט חטוף ראיתי שמדובר בתכשיטים לא יקרים. ושהם נמצאים מחוץ לבית במקום רחוק מהשואל, שיש צורך לנסוע אליו. ושלא יהיה פשוט למצוא אותם כי הם לא גלויים לעין ושהזיזו אותם מהמקום שבו הם היו צריכים להיות.

למחרת סיפרתי לה על המעט שגיליתי, היא היתה מופתעת כי היא לא נתנה לי פרטים על התכשיטים וידעתי להגיד לה שמדובר בתכשיטים ישנים מאוד שאינם שווים הרבה כסף, אך יש להם ערך סנטימנטלי גבוה מה שהתברר כנכון.

שאלתי גם אם יש להורים עוזרת בית, כי חשדתי שאולי היא עשתה סדר והזיזה אותם למקום אחר, כי לא ראיתי שהתכשיטים ברשות האם. אבל מסתבר שאין להם עוזרת כפי שהתברר לי, ולכן החלטתי להמשיך לחקור את המפה ולחזור אליה בהמשך עם עוד פרטים.

הפרטים הנוספים שגיליתי היו: שהכיוון דרום, מחוץ לבית, במרתף או מחסן, מקום מבולגן, שמשמש לאחסון דברים ישנים ושיש בו גם ריהוט ישן והוא משמש גם כמקום לעבודה או משרד.

עוד לא הספקתי להגיד לה את הדברים האלה - פתאום אני מקבל הודעת ווצאפ שמחה וקופצנית:

יש!!!! מצאו מצאו את התכשיטים!

איפה הם היו אני שואל? או יותר נכון בתוך מה הם היו?

הם היו בתוך נרתיק שחור של משקפיים, אבל לא בדיוק אמרו לי איפה. תיכף אני אדבר איתם שוב לקבל יותר פרטים.

אז לפני שאת מבררת איתם - אני אגיד לך איפה זה לפי המפה :) אמרתי לה את מה שראיתי

וזה בדיוק מה שקרה - אבא שלה מצא את התכשיטים במחסן מחוץ לבית שלהם - בכיוון דרום הם באמת הוזזו מהמקום שבו היו, והמחסן משמש את אבא שלה למעין משרד.

איזה מזל אבא שלך שאלתי - הוא עקרב היא עונה, ואני מביט במפה ורואה שבית האבא נפתח במזל עקרב! ושהכוכב של התכשיטים היה האחרון שנגע בו. כלומר האבא הוא האחרון שנגע בתכשיטים והזיז אותם מבלי בכלל לדעת שזה תכשיטים.

אני מסביר לה מה רואים ובשלב הזה היא כבר בהלם.. תקשיבי אני אומר לה, את יודעת שהמפה יכולה לתת לנו עוד הרבה נתונים עליך מבלי ששאלת! כמו מה למשל היא שואלת?

כמו שיש לך ברגל שמאל סימן או צלקת, בין הברך לקרסול.

שיווווו איך ידעת את זה???? היא אמרה בפליאה וחשפה צלקת גדולה בברך שמאל!

כל מפה כזאת וכל שיווו כזה הם מרגשים ומפליאים גם אותי כל פעם מחדש!

תגידי, אני יכול לפרסם את הסיפור הזה כפוסט? שאלתי אותה, בטח!!! ענתה לי, אתה חייב שכולם ידעו שיש לך את היכולות האלה! זה מדהים. תודה אמרתי לה, זה לא דבר מולד - זה ידע נרכש ולומדים את זה. כל אחד יכול אם רק ירצה.

אז התכשיטים נמצאו, ויש עוד בחורה שמאמינה באסטרולוגיה (היא מודה שהיתה מאוד סקפטית כלפי אסטרולוגיה כשפגשה אותי לראשונה), ולטובת קוראיי הסקרנים שרוצים לדעת איך זה נראה מהצד האסטרולוגי אני מצרף את המפה:

אבל אני חוסך מכם את ההסבר כי אני לא רוצה לשעמם את הקוראים שאינם מבינים אסטרולוגיה, אבל כל התשובות נמצאות במפה הזאת, תאמינו לי :)

209 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page