top of page

בריאה


בני מזל שור בתולה וגדי בוראים בחומר. אלו מזלות האדמה, קשורים לעולם הגשמי ומרגישים בנוח כשהדברים ברורים ופשוטים.

לברוא בחומר אומר ליצור יש מאין בעולם הפיזי וצריך הרבה כישרון לשם כך. לברוא בחומר יכול להיות לבנות בית, לגדל תוצרת חקלאית, לבשל, ליצור יצירות אומנות, להלחין מוזיקה, כל מה שאפשר לחוש אותו בחושים שלנו - לשמוע אותו, לגעת בו, להריח ולטעום אותו.

בני מזלות האויר - יוצרים ברוח. תאומים, מאזניים, דלי - בוראים כל דבר שלא ניתן לחזיק אותו ביד, הוא לא גשמי - הוא וירטואלי. הם יוצרים מילים, רעיונות, תסריטים, כותרות. המחשבה היא המרחב האידיאלי ליצירה עבורם. ניתן לראות, אפשר לשמוע, אך אי אפשר להחזיק ביד.

בני מזלות המים - יוצרים ברגש. סרטן, עקרב, דגים - בעלי יכולת ריפוי. הם מנקים את הלכלוך שנצבר ברגש. הם משקים את הנפש הצמאה ומזינים אותה שתהיה בריאה וחזקה, שתמשיך לגדול ולהתחזק. הנפש חשובה כי היא משפיעה על החומר שהוא הגוף שלנו. כשהנפש ניזוקה - יש השפעה מידית על הגוף. נפש בריאה בגוף בריא.

בני מזלות האש - יוצרים אנרגית חיים, שבלעדיה אף יצור עלי אדמות לא יכול להתקיים. טלה, אריה, קשת - הם נותני הכוח והאנרגיה. והם הראשונים לפני כולם.

הם פועלים בתשוקה ובהתלהבות. הם בוראים את החשק והאהבה.

כדי לברוא בכדור הארץ - יש צורך בכל ארבעת היסודות. אך יש צורך להפעיל כל יסוד בסדר מסוים ובזמן מסוים.

האש היא הראשונה - היא הדחף והתשוקה הראשונית הרצון והצורך. אש הבריאה - המצת, הסטרטר לכל דבר. אחריה בא האויר - המחשבה והתכנון, איך יראו הדברים. המשאלה שאנחנו מבקשים מהיקום שיביא לנו. אחר כך באים המים - הרגש שבלעדיו אי אפשר לברוא. אם אנחנו לא מרגישים את מה שחשקה נפשנו הוא לא יקרום עור וגידים ולא יוכל להתקיים בחומר. ולבסוף מגיעה האדמה שהיא התוצר הסופי. היא הבריאה בחומר.

אם זה כסף שחשקה נפשכם, זוגיות, ילדים, בית יפה, עבודה זה לא משנה! את הכל אפשר לברוא, גדול או קטן, ממש כל דבר! אנחנו נבראנו בצלם אלוהים שברא אותנו ובכוחנו לברוא כל דבר בעולם החומר.

צריך שיהיה את הדחף הראשוני אחר כך צריך לדמיין במחשבה, אחר כך להרגיש אותו ולבסוף צריך להגיד בקול. אם עשינו הכל כמו שצריך - הדבר יתגשם בעולם הפיזי.

אולם יש כמה סייגים: דבר ראשון אסור שיהיה לנו ספק, כי אם ישתרבב הספק הקטן שבקטנים במחשבה או ברגש כי אז הקסם לא יעבוד.

דבר שני - תזמון, אם אנחנו לא בטיימינג הנכון - זה לא יעבוד.

מיקום הכוכבים בשמים ביחס למפה האישית יגלה לנו מתי הזמן האופטימלי לברוא במודע.

בריאה נעשית כל הזמן בלי שאנו מודעים לה. אנחנו בוראים כל הזמן, לטוב ולרע. לכן שימו לב וקחו אחריות, כי כל דבר שקיים בעולם שלנו - אנחנו בראנו אותו. כן כן - לטוב ולרע!

זה הולך ככה: הכוכבים משפיעים עלינו אנרגטית בין אם אנחנו מאמינים בכך ובין אם לאו, הם מציתים את התשוקה הראשונית ומשפיעים על תת המודע.

תת המודע בורא כל הזמן כי הוא הקרקע ליצירת כל דבר שקיים בכדור הארץ והוא מחובר לבורא וליקום.

כאשר אנחנו תחת השפעה כוכבית מסוימת עולים בנו תשוקות שמתורגמים למחשבות, כשאנחנו מודעים להשפעות אלה יש לנו את הכוח ליצור במודע.

אם נפעל בסדר ובזמן הנכון נגיע להצלחות גדולות.

השתמשו בכוח זה בתבונה, ותוכלו לברוא אהבה, שפע, בריאות, ובעצם כל דבר שימלא ויספק את הנפש שלכם.

בריאה נעימה ומוצלחת.

265 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page