top of page

תחזית לשבוע שבין 30 ביוני - 6 ביולי 2024הי חברים, שבוע חדש בפתח וכולנו חשים במתח הולך וגובר ולא בכדי, אנחנו מרגישים שמשהו גדול הולך לקרות וגם רומזים לנו על כך מכל אמצעי התקשורת. המשהו הגדול הזה הוא המלחמה עם לבנון וסוריה. הצפון בוער והגיע הזמן לעשות שם סדר.

אנחנו בעיתוי היסטורי, הזדמנות של פעם בדור לשים סוף לאיומים ולאלימות הצפונית מהחיזבאללה ולהכין את הקרקע להסכם שלום עתידי עם לבנון.

ובחזרה לשבוע הקרוב שבו המתח עולה שלב וההכנות לקרב ממש בעיצומן. רואים את זה במפת מולד הירח שיחול ביום שבת ה-6 ביולי.

מולד הירח (כשהירח והשמש צמודים) יהיה במעלה 14 במזל סרטן, בדיוק על כוכב השבת סיריוס. כוכב זה ממוקם על הפה של הכלב בקונסטלציית הכלב הגדול, הוא יכול להיות מיטיב אך גם אלים בדיוק כמו כלב.

כשמלבישים את מפת מולד הירח על מפת העולם ומתמקדים במזרח התיכון - רואים שקו פלוטו (חורבן,הרס,מוות ותחיה מחודשת) עובר בדיוק על ביירות! מצורפת המפה:


זה סימן מבשר רעות ללבנון שנמצאת תחת איום מסוכן מאוד מצד ישראל. מנגד ניתן לראות את קו יופיטר (צדק, הצלחה, התרחבות, שפע) בצבע צהוב שעובר מעל איראן שמרגישה מחוזקת מלאה באמונה ואופטימיות בצדקת הדרך שלה. קו של מאדים (אלימות, מלחמה) עובר על סוריה וירדן וההצטלבות של שני המזיקים פלוטו ומרס עוברת מעל טורקיה שבוחשת מאחורי הקלעים ונותנת לגיטימציה לארגוני הטרור.


השבוע נפתח כשהירח נכנס למזל שור המזל של המדינה ויוצר היבט של 90 מעלות לפלוטו. הרגישות לכל מה שקורה עולה מדרגה וההיבט לפלוטו מביא עמו אנרגיות אינטנסיביות ושינויים עמוקים. ייתכן שנרגיש צורך להתמודד ולעשות שינויים מהותיים בחיינו. זה זמן טוב להתבוננות פנימית ולהתמודדות עם פחדים ואמונות מגבילות. שאלות מהותיות עולות - האם אנחנו מוכנים ללכת עד הסוף כדי להגן על הבית?


ביום שני, 1 ביולי, הירח ייצמד למרס ויהיה בהיבט משושה לונוס. הצמידות למרס מחדירה באנרגיה גבוהה ודחף לפעול, בעוד שהמשושה לונוס מביא עמו איזון והרמוניה. האנרגיות של היום הזה יעודדו אותנו לפעול בנחישות ולהשיג מטרות, תוך שמירה על יחסים טובים עם הסובבים אותנו.


ביום שלישי, 2 ביולי, הירח ייצר היבט משושה לסטורן ויהיה בצמידות לאורנוס. המשושה של הירח לסטורן והצמידות לאורנוס יוצרים שילוב של יציבות ושינויים בלתי צפויים. במישור המדיני, זהו זמן שבו חשוב להקפיד על יציבות וקביעות בהחלטות, לצד פתיחות לשינויים והפתעות. הצמידות לאורנוס יכולה להביא למצבים לא צפויים במישור הביטחוני והמדיני, ולכן יש להיערך לכל תרחיש אפשרי ולהישאר גמישים במחשבה ובפעולה. זהו זמן שבו צריך להחליט בין הרצון לשמר את הקיים לבין הצורך בשינוי וחידוש.


ביום רביעי, 3 ביולי, הירח יצמד ליופיטר, ונוס תהיה ב- 120  עם סטורן, ומרקורי יהיה במולות לפלוטו. הצמידות עם יופיטר מביאה עמה אנרגיות חיוביות ואופטימיות, תחושת שפע והזדמנויות חדשות, צמידות זאת גורמת להרחבת התפישה והראייה הכללית. עניינים משפטיים ונושאים הקשורים ליחסים בינלאומיים יודגשו. ההיבט החיובי 120 בין ונוס לסטורן מביא עמו יציבות ביחסים הבינלאומיים (וגם ביחסים אישיים), הדברים נשקלים בזהירות ובאחריות. המולות בין מרקורי לפלוטו גורמת למצבים של איומים ומניפולציות. בהקשר המדיני - איומים כלפי מדינות עוינות וכמובן כלפי ישראל.


ביום חמישי 4 ביולי, הירח יהיה במרובע לסטורן, במשושה לכירון, במרובע לנפטון ואז יכנס למזל סרטן.

המרובע שהירח יוצר לסטורן מדגיש את הצורך להתמודד עם מגבלות ואתגרים. סטורן מסמל משמעת, מגבלות ואחריות, והירח במרובע אליו יכול להביא תחושת כובד ורצון להימנע מעימותים. זהו זמן שבו יש להתמודד עם מצבים קשים ודורש קבלת החלטות אחראיות ומושכלות. בתחום המדיני, זה יכול להביא לצורך להתמודד עם מגבלות וקשיים שמצריכים תכנון קפדני ונחישות.


המשושה לכירון מביא הזדמנות לריפוי ואפשרות לפיתרון בעיות. כירון, המכונה "המרפא הפצוע", מסמל פצעים ומרפא, והירח בהיבט זה מעודד התמודדות עם כאבים וקשיים בצורה בונה ומרפאה. בהקשר המדיני והביטחוני, זהו זמן טוב לנסות ולמצוא פתרונות יצירתיים לסכסוכים ולבעיות הקיימות.


המרובע לנפטון עשוי להביא תחושת בלבול ואי בהירות. נפטון מסמל אשליות, חלומות ותחושת בלבול, והירח במרובע אליו יכול להוביל לאי בהירות ולתסכול. זהו זמן שבו יש להיזהר ממידע מטעה ולהיות ערניים למניפולציות. יש לנקוט זהירות ולהימנע מקבלת החלטות פזיזות על סמך מידע לא ברור או מוטעה. שוב אנחנו מבינים שלא מספרים לנו כל דבר ורב הנסתר על הגלוי.


כניסת הירח למזל סרטן מביאה עמה תחושת ביתיות, הגנה ודאגה לרגשות. סרטן מסמל את הצורך בבית וביטחון, והירח במזל זה מעודד אותנו להתמקד בנושאים משפחתיים וביטחוניים.


ביום שישי, 5 ביולי, הירח יהיה בהיבט 150 לפלוטו ומאדים במשושה לסטורן,

ההיבט בין הירח לפלוטו מביא עמו תחושת מתח ושינוי. פלוטו, כוכב הטרנספורמציה הכוח ההרס והבניה מחדש, בהיבט של 150 מעלות לירח, יכול להביא לתחושת אי נוחות ולצורך להתמודד עם שינויים בלתי צפויים ועמוקים. זהו זמן שבו יש צורך להתמודד עם נושאים שורשיים ואולי אף לחשוף אמיתות נסתרות. ההיבט הזה נחשב להיבט קשה של תאונות פצעים ומחלות.


ההיבט בין מאדים לסטורן מביא עמו אנרגיה של עשייה נחושה וממושמעת. מאדים, כוכב הפעולה והאומץ, בהיבט חיובי עם סטורן, כוכב המשמעת והאחריות, מעודד פעילות מתוכננת היטב ובעלת מטרה ברורה. זהו זמן טוב לפעול במקצועיות ובנחישות, תוך שמירה על סדר וארגון. בתחום המדיני והביטחוני, זהו יום שבו ניתן להשיג התקדמות משמעותית אם פועלים בתכנון ובמשמעת, תוך לקיחת אחריות על כל פעולה.


ביום שבת, 6 ביולי מולד ירח במעלה 14º23’ במזל סרטן על כוכב השבת סיריוס, הירח יהיה בצמידות לונוס ובמשושה לאורנוס.

כוכב סיריוס הוא כוכב שבת שנחשב למעצים והוא יכול להיות טוב בתנאים מסוימים אך גם מזיק מאוד בתנאים אחרים. המולד המדויק על כוכב סיריוס מתאר חודש של חילופי איומים, מתח, כמו 2 כלבים שחושפים שיניים ומאיימים אחד על השני. אם לא יהיה מבוגר אחראי לעצור אותם הם יתקפו אחד את השני ללא רחמים. ההשפעה תורגש בלחצים שמופעלים על הממשלה מבית, ועל המדינה מחוץ. חודש יולי הוא חודש רגיש מאוד שקשור לאירועי ה-7 באוקטובר מאחר ובדיוק עברו 9 חודשים (לידה) מהאסון הנורא. כל 9 חודשים תהיה התפתחות שקשורה בצורה ישירה ל-7 באוקטובר.


הצמידות בין הירח לונוס מביאה אנרגיה של איזון, הרמוניה ופשרנות, ההיבט לאורנוס מביא אנרגיה בלתי צפויה ואירועים מפתיעים ולא שגרתיים.

נראה שאם ישראל תחליט בסופו של דבר לתקוף את לבנון ואת סוריה היא תעשה את זה בחוכמה, במידה ולאחר תכנון מוקפד ועל ידי יצירת קואליציה מתאימה למהלך כזה, היא גם תנקוט בגישה מתעתעת וערמומית.


מולד הירח במזל סרטן מביא לכל מזל הזדמנויות חדשות בתחומים שונים של החיים. זהו זמן מצוין להתחלות חדשות ולנצל את האנרגיה של הירח החדש כדי לקדם את המטרות והשאיפות האישיות.


הנה פירוט כיצד מולד הירח במזל סרטן ישפיע על כל 12 המזלות:


טלה: מולד הירח מדגיש את תחום הבית והמשפחה שלכם. זהו זמן נהדר להתמקד בשיפור האווירה הביתית, לבצע שיפוצים, או לסדר מחדש את הבית. הקשרים עם בני המשפחה יכולים להתחזק, וייתכן שתרגישו צורך לבלות יותר זמן עם הקרובים שלכם. זה גם זמן טוב לפתור מחלוקות משפחתיות ולהשקיע ביחסים המשפחתיים.


שור: הירח החדש במזל סרטן ממריץ את תחום התקשורת והלמידה שלכם. זהו זמן מצוין להתחיל פרויקטים הקשורים לכתיבה, הוראה או למידה. ייתכן שתחוו תקופה של פעילות חברתית מוגברת, ותמצאו את עצמכם מבלים יותר זמן עם חברים ושכנים. הקשרים עם האחים והאחיות יכולים להתחזק, וזה זמן טוב לשתף רעיונות וללמוד דברים חדשים.


תאומים: מולד הירח יביא עימו הזדמנויות חדשות בתחום הפיננסי שלכם. ייתכן שתקבלו הצעות עבודה חדשות או שתמצאו דרכים חדשות להגדיל את ההכנסה שלכם. זהו זמן טוב לבחון את התקציב, להשקיע בחוכמה ולתכנן את הצעדים הפיננסיים הבאים. ייתכן שתרגישו צורך להעריך מחדש את הערכים האישיים שלכם ואת מה שחשוב לכם באמת.


סרטן: הירח החדש במזל שלכם מביא הזדמנויות אישיות והתחדשות. זהו זמן מצוין להתרכז בעצמכם ובמטרות האישיות שלכם. ייתכן שתרגישו צורך להתמקד בהתפתחות אישית, להתחיל פרויקטים חדשים שקשורים לקריירה או לתחביבים שלכם. זה זמן טוב להציב יעדים חדשים ולהתחיל מחדש בתחומים שונים של חייכם.


אריה: מולד הירח מדגיש את התחום הרוחני והפנימי שלכם. זהו זמן טוב להתכנס פנימה, להרהר ולהתחבר לרוחניות שלכם. ייתכן שתרגישו צורך להתנתק מעט מהעולם החיצוני ולהתמקד בעבודה פנימית. זה זמן טוב להתחיל תהליכים של מדיטציה, יוגה או כל פעילות אחרת שמקדמת את השלווה הפנימית שלכם. יש לכם הרגשה של שחרור ואופטימיות לקראת שלב חדש בחייכם.


בתולה : הירח החדש מביא הזדמנויות בתחום החברתי והקהילתי. זהו זמן טוב להצטרף לקבוצות חדשות, להתנדב בקהילה או להתחיל פרויקטים חברתיים. ייתכן שתרגישו צורך להתחבר מחדש לחברים ותיקים או ליצור קשרים חדשים. זהו זמן טוב לבנות ולחזק קשרים חברתיים ולהיות מעורבים בקהילה.


מאזניים: מולד הירח מדגיש את הקריירה ואת התחום המקצועי שלכם. זהו זמן טוב להציב מטרות מקצועיות חדשות, להתחיל פרויקטים בעבודה או לשקול שינויים בקריירה. ייתכן שתרגישו צורך להתמקד בקידום המקצועי שלכם ולפעול למען ההתקדמות בעבודה. זהו זמן טוב להשקיע במוניטין שלכם ולבנות את המעמד המקצועי שלכם.


עקרב: הירח החדש מביא הזדמנויות בתחום הלימודים והנסיעות. אחרי תקופה מאתגרת של התחייבויות, זהו זמן מצוין להתחיל ללמוד נושא חדש, לתכנן טיולים או להתפתח מבחינה אינטלקטואלית. ייתכן שתרגישו צורך להרחיב את האופקים שלכם ולהשקיע בלמידה וברכישת ידע חדש. זהו זמן טוב להתנסות בדברים חדשים ולצאת להרפתקאות מרגשות.


קשת: מולד הירח מדגיש את התחום הפיננסי וההשקעות. זהו זמן טוב לבחון את ההשקעות שלכם, לשפר את המצב הכלכלי ולחפש דרכים חדשות להגדיל את ההון. ייתכן שתרגישו צורך לבדוק מחדש את התחייבויות הפיננסיות שלכם ולתכנן את הצעדים הכלכליים הבאים בצורה חכמה ומחושבת. כמו כן, המולד מדגיש את הצורך לטפל בעצמכם בתחום הבריאותי ולמצוא את המקור לבעיות מהם סבלתם בחודשים האחרונים.


גדי: הירח החדש במזל סרטן מביא הזדמנויות בתחום הזוגיות והשותפויות. זהו זמן טוב לחזק את הקשרים הזוגיים, להתחיל שותפויות חדשות או לשפר את הקשרים הקיימים. ייתכן שתרגישו צורך להשקיע יותר בזוגיות ולבנות שותפויות יציבות ומוצלחות.

זה זמן טוב לפתור מחלוקות ולחתור להרמוניה ביחסים.


דלי: מולד הירח מדגיש את תחום הבריאות והשגרה היומית שלכם. זהו זמן מצוין להתחיל הרגלים בריאים חדשים, לשפר את השגרה היומית ולדאוג לבריאותכם. ייתכן שתרגישו צורך להתמקד בפרטים הקטנים של חיי היום-יום וליצור שגרה מסודרת ומאוזנת יותר. זה זמן טוב להתחיל דיאטה חדשה, פעילות גופנית או כל פעילות אחרת שמקדמת את הבריאות שלכם.


דגים: הירח החדש מביא הזדמנויות בתחום היצירתיות והרומנטיקה. זהו זמן טוב להתחיל פרויקטים יצירתיים חדשים, לבטא את הכישרונות שלכם ולחפש הרפתקאות רומנטיות. ייתכן שתרגישו צורך להתמקד בביטוי האישי שלכם ולחפש הנאות חדשות. זה זמן טוב להתנסות בתחביבים חדשים, לכתוב, לצייר או לעסוק בכל פעילות יצירתית אחרת שמעניינת אתכם.


לקביעת תור לייעוץ אסטרולוגי: http://www.astrologuy.com/book-online

487 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page