top of page

תחזית לשבוע שבין 23-29 ביוני 2024

עודכן: 26 ביוני

תחזית לשבוע שבין 23-29 ביוני 2024

שבוע דרמטי וסוער מצפה לנו, האנרגיה של שמש ונוס ומרקורי נמצאת במזל סרטן - וזה אומר שהפוקוס יהיה על הצפון (סרטן זה צפון באסטרולוגיה).

במפת המדינה כוכב מאדים (מלחמה/אלימות) נמצא במזל שור (המזל של המדינה שלנו..), ונצמד לירח המקודם (הירח מסמל את הבית/העם/אנחנו), מה שמעלה את החשש מפני פגיעות של אזרחים ופגיעות מתוך הבית (סרטן)

השמש שנכנסה למזל סרטן לפני יומיים מתיישבת על ונוס שליטת המדינה ומעצימה את הדרמה. נראה שעימות ישיר בלבנון - עולה שלב מה שמגביר עוד יותר את המתח. כמו כן השבוע יש להגביר את הערנות בתוך המדינה כי יש חשש מפיגועים מבית.


ונוס (שליטת המדינה=אנחנו), שנמצאת במזל סרטן, תיצור השבוע היבט מרובע למאדים (מלחמה/אויבים) המקודם שנמצא במזל מאזניים. זאת אנרגיה של מלחמה לכל דבר ועניין.

בנוסף אנחנו מתקרבים לחודש יולי שהוא במרחק של 9 חודשים מה-7 באוקטובר. באסטרולוגיה יש לכך חשיבות, כל 9 חודשים מתאריך מסוים הירח נמצא באותו מזל ובפאזה מסוימת לשמש מה שמראה על אירוע שמתפתח. זה דומה למחזור של לידה  שלוקח 9 חודשים. מה שהתחיל באוקטובר - מתפתח ביולי, ממשיך להתפתח באפריל 2025, ומסתיים באוקטובר 2026.


השבוע מתחיל כשהירח בגדי, אנרגיה רצינית בשמיים, אנחנו עסוקים בתכנון והצבת יעדים, ביום שני בבוקר הירח עובר למזל דלי ונפגש עם פלוטו - מה שיוצר אנרגיה כוחנית, מתוחה, קיצונית ומאיימת. האנרגיה הזאת נשארת עד יום רביעי כשהירח עובר למזל דגים ונפגש עם סטורן מה שמייצר אנרגיה רצינית וכבדה. כשהירח בין פלוטו לסטורן הוא נקרא ירח במצור - בין שני מזיקים, וזה מראה על מצב מתוח ולא נעים בשמיים. ביום שבת הירח עובר למזל טלה מה שיוצר תחושה של דחיפות ורצון לפעול. האנרגיה של טלה אישית יוזמת ומקדמת, התחושה שלנו שאנחנו חייבים לסמוך רק על עצמנו. אין לנו סבלנות ואנחנו רוצים תוצאות מידיות.


השבוע הזה מאופיין במתחים וקשיים, אך יחד עם זאת יש בו גם אנרגיות מלכדות ומחזקות כאשר ההשפעה האנרגטית גורמת לנו להתאחד סביב הרעיון שכולנו משפחה אחת גדולה. מזל סרטן קשור לבית ולמשפחה, לשורשים ולעבר. החברה הישראלית מתעצבת מחדש. החיים בארץ משתנים, אנחנו משתנים והעולם משתנה. ההרגשה הקשה והטירוף שכולנו חשים נועדה לחזק אותנו מבפנים וללכד אותנו כעם אחד. המלחמה נועדה לייצר שקט ושלום בעתיד. הקושי והצער, השכול והכאב שכולנו מרגישים בא לאחד אותנו, וללכד אותנו סביב הנרטיב שכל זה לא היה לשווא. שתהיה פה מדינה חזקה שיכולה לעמוד מול האיומים הקשים ביותר.


שיהיה פה עם שמכבד קודם כל את עצמו וידע להכיל את כל חלקיו. שכל אחד ידע את מקומו ותפקידו. אנחנו צריכים לאמץ את טובת הכלל ולא את טובת הפרט. לעזור אחד לשני. אהבת חינם. זה מה שמבדיל אותנו משאר העמים. אנחנו צריכים לדאוג לנו ולבית שלנו קודם כל! וצריך שיהיה פה טוב. שיהיה פה טוב יותר מכל מקום אחר בעולם! הבסיס ישנו, האנשים טובים מיסודם, ואנחנו כיהודים וישראלים טובים מאוד! אנחנו משפחה אחת גדולה. וזאת ממש לא קלישאה. כל ישראל ערבים זה לזה. פתאום אני שם לב שלמילה ערבים יש דבל משמעות.. הכוונה שלי כמובן היא שישראל ערבים זה לזה מלשון ערבות הדדית, ולא ערבים זה לזה מלשון לאום… והרי זה מה שהיה כאן לפני ערב פרוץ מלחמת ה-7 באוקטובר - היינו ערבים זה לזה, ובאו עלינו הערבים..

אפרופו ערב פרוץ - בואו נדבר רגע על כוכב פלוטו שקשור לאסונות/מוות/שכול/כוח/הרס ובניה מחדש ושנכנס למזל דלי והתיישב במעלה 2.. כשהוא מפעיל את אותה מעלה נגדית במזל אריה. מהי הנקודה הנגדית הזאת? זה בדיוק הצד השני של הגלגל וזה קרה בדיוק ב-1 בספטמבר 1939.. ערב פרוץ מלחמת העולם השניה כשגרמניה פולשת לפולין. פלוטו אז היה ב-2 מעלות במזל אריה, 85 שנים אחר כך, פלוטו עובר חצי מעגל ומתייצב בנקודה שממול ומפעיל אותה. יש קשר בין 2 הנקודות ואנחנו מרגישים את זה בכל העולם, השנאה כלפי היהודים והישראלים בשיא כל הזמנים. האנטישמיות בחגיגות יום העצמאות של עצמה, ואנחנו צופים באירועים כלא מאמינים. ההיסטוריה חוזרת על עצמה, אבל הפעם עם טוויסט גדול בעלילה - אירופה ושאר מדינות העולם נכבשות על ידי האיסלאם. בהצלחה להם. אנחנו בשיט הזה כבר שנים על גבי שנים, ומי אנחנו לדעת שאלו לא ערביי מחמד כמו שיש באיחוד האמירויות.


מלחמת העולם השניה נמשכה עד תחילת מאי 1945, כ-6 שנים. בסיום המלחמה עם כניעתה של גרמניה הנאצית - פלוטו הגיע למעלה 8 באריה.. ובחזרה אלינו - פלוטו יגיע למעלה 8 בדלי באביב 2028. כל התקופה הזאת נפיצה.


אחד האירועים המשמעותיים ביותר השבוע יהיה נסיגת סטורן שמתחילה ב-29 ביוני ותימשך עד ל-15 בנובמבר. בתקופה זו האנרגיה משתנה מהשפעות חיצוניות לפנימיות, ויתכנו עיכובים שביתות ושיבושים בתחומים עליהם אמון סטורן - ממשל, מגזר עסקי, תעסוקה, קריירה, מעמד וכדומה.

מי שיושפע הכי הרבה מהמעבר הזה יהיו בני מזל גדי דלי ודגים.

תקופת הנסיגה מאופיינת בעיכובים והאטה בקידום פרויקטים חשובים. זוהי תקופה של בחינה מחודשת ותיקון של תהליכים ולא של התחלות חדשות. הנסיגה מדגישה את הצורך להתמודד עם נושאים של אחריות, משמעת, וסדרי עדיפויות. עשויים להיות רגעים של התבוננות פנימית ומחשבה על תהליכי חיים ארוכי טווח.

באופן אישי נסיגה עשויה להוביל להתבוננות מחדש במטרות קריירה, ולצורך לעדכן אסטרטגיות ולבחון את המסלול המקצועי הנוכחי. ייתכן ותידרש בחינה מחודשת של תפקידים ואחריות בעבודה. כמו כן הנסיגה יכולה לערער את המבנה השלטוני ולגרום לזעזועים פנימיים בקואליציה. המשמעת שאותה מסמל סטורן מתערערת, ויש צורך להעמיד במבחן סמכויות חיצוניות.


כיצד תשפיע נסיגת סטורן בדגים על כל 12 המזלות?


טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

נסיגת סטורן תכריח אתכם להתבונן פנימה ולבחון את עצמכם בעומק. תצטרכו להתמודד עם נושאים רגשיים ורוחניים שלא פתרתם. זה הזמן לנקות את השולחן ולתת מענה לפחדים ולאי-ודאויות שמפריעים לכם להתקדם.


שור (20 באפריל - 20 במאי)

במהלך נסיגת סטורן, אתם תמצאו את עצמכם בוחנים מחדש את המעגלים החברתיים שלכם. הגיע הזמן לסנן קשרים שלא תורמים לצמיחתכם האישית ולהשקיע במערכות יחסים שתומכות בכם באמת.


תאומים (21 במאי - 20 ביוני)

תאומים, הקריירה שלכם עומדת למבחן. עיכובים ואתגרים יציפו את התחום המקצועי, ואתם תצטרכו לבחון מחדש את הכיוון והאסטרטגיות שלכם. זה הזמן להתמקד בבנייה מחודשת וחיזוק היסודות.


סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

נסיגת סטורן תביא אתכם לבחון את האמונות והידע שלכם. הגיע הזמן להרחיב אופקים וללמוד דברים חדשים. אל תפחדו להתמודד עם ידע חדש ומאתגר שיכול לקדם אתכם אישית ומקצועית. נסיעות לחו״ל יכולות להתעכב או להשתבש, שימו לב לפרטים ותכננו כמו שצריך.


אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

התחום הפיננסי שלכם במבחן. נסיגת סטורן דורשת מכם לבדוק מחדש את ההתחייבויות הכספיות שלכם. זה הזמן לבצע הערכה מחודשת של ההסכמים הפיננסיים ולהתמקד בניהול נכון ואחראי של המשאבים שלכם.


בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

בתולות, מערכות היחסים שלכם עומדות לעבור בחינה מעמיקה. זה הזמן לבדוק האם ההתחייבויות והשותפויות שלכם מבוססות על תקשורת והבנה הדדית, ולבצע התאמות אם נדרש.


מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

מאזניים, נסיגת סטורן עשויה להכניס אתכם למצב של בחינה מחודשת של שגרת היומיום והבריאות שלכם. חשוב לבחון את ההרגלים היומיים ולהשקיע בשיפור שגרות בריאותיות. במידה ואתם סובלים מבעיה רפואית, נסיגת סטורן יכולה להיות בשורה טובה עבורכם - ריגרסייה של מחלה והצלחה בטיפול.


עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

עקרבים, תחום היצירתיות והביטוי האישי שלכם עומד למבחן. הגיע הזמן לבדוק האם הפעילויות היצירתיות שאתם עוסקים בהן מביאות לכם סיפוק ומשמעות, ולבצע התאמות נדרשות. סטורן מעניק הזדמנות נוספת לכל מי שרוצה להיכנס להריון ולא הצליחה.


קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

קשתים, נסיגת סטורן תשפיע על תחום הבית והמשפחה שלכם. תצטרכו לבחון מחדש את הסדרים הביתיים והאחריות המשפחתית. זה הזמן להשקיע בסידור הבית ולוודא שהכל מאורגן ומתאים לצרכים ולערכים שלכם.


גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

גדי, תחום התקשורת והיחסים עם הסובבים שלכם עומד למבחן. חשוב לשפר את הכישורים החברתיים ולפתור אי-הבנות. זה הזמן לשפר את התקשורת ולהשקיע בקשרים חשובים. בתקופת הנסיגה אתם נפגשים עם אנשים וסיטואציות מהעבר. אתם עלולים לחוות תסכול מכך שאתם תרגישו שאתם לא מתקדמים. קחו בחשבון שהנסיגה נועדה לפתור בעיות מהעבר ולתקן דברים שיועילו לכם בהמשך.


דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

דליים, נסיגת סטורן תשפיע על הערכים האישיים והמשאבים הכספיים שלכם. חשוב לבדוק האם אתם משתמשים במשאבים שלכם בצורה חכמה ולבצע התאמות נדרשות. כמו כן גם אתם עלולים להרגיש שאין התקדמות בחייכם, קחו בחשבון שהנסיגה נועדה לפתוח בעיות מהעבר ולתקן דברים שיועילו עבורכם בעתיד. כל נסיגה היא מבורכת.


דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

כמזל שבו מתרחשת הנסיגה, דגים יחוו את ההשפעה בצורה המוחשית ביותר. נסיגת סטורן מזמינה אתכם לבחון מחדש את המטרות האישיות וההתחייבויות הגדולות בחייכם. זה הזמן להתבוננות פנימית ולוודא שאתם בדרך הנכונה להגשים את חזונכם האישי.


להזמנת ייעוץ אישי: www.astrologuy.com/book-online


825 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page