top of page

תחזית לכל המזלות וסיפור קטן

עודכן: 20 בספט׳ 2018תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה!

הירח נכנס למזל התקשורת בתולה, וכולם באווירת כתיבה ושליחת הודעות סמס. מלא מלא מלא הודעות מכולם, איזה כיף! ואיזו אווירה נהדרת לקראת החג שזה עושה. הירח שהה בסוף השבוע באריה והאמת ששום דבר מיוחד לא קרה חוץ מכל מיני דרמות שלא קשורות לכלום ושמיד התבררו שהם באמת דרמות שלא קשורות לכלום!! וממוצאי שבת הירח נכנס לבתולה, מזל הסדר, הניקיון והעבודה! אז כולם נכנסו למוד של הכנות לפני החג :)

אצל הבתולה צריך להיות מעשיים ולא לשבת בחיבוק ידיים כי תמיד יש עוד מה לסדר ועוד מה לעשות.

זהו, עברו להם 12 מחזורי ירח, ראש השנה הקודם 2017 חל ביום רביעי כשהשמש והירח במעלה 27 במזל בתולה, והשנה 2018 - השמש והירח במעלה 17 בדיוק. 10 מעלות הפרש שזה שבועיים לפני יום השוויון הסתווי. לא מוזר קצת? רשמית אנחנו עדיין בקיץ, ובדרך כלל את ראש השנה אנחנו חוגגים בסתיו.

אבל מזג האוויר מאותת לנו שמה פתאום הסתיו כבר כאן והוא ממש לא מתרגש מתאריכים רשמיים.

ביום שבת ירד מבול במרכז שנמשך דקות ארוכות! אנשים יצאו למרפסות וצעקו - גשם גשם! זה היה משמח מאוד לראות איך גשם כל כך מרגש אותנו! אכן אווירת שינוי והתחדשות.

לכבוד החג, קבלו תחזית קטנה לכל המזלות - באיזה תחום בחיים יהיו השפעות מאתגרות, ובאיזה מקלות. התחזית מתייחסת לתקופה שבין ראש השנה לראש השנה הבא, דהיינו ספטמבר 2018 - ספטמבר 2019.

הפעם אנחנו לא נתחיל עם טלה שהם תמיד ראשונים בכל מקום, אנחנו דווקא נתחיל עם ילדי היומולדת ובמיוחד אלו שחוגגים ב-9 וב-10 לספטמבר, שכל 19 שנים יום ההולדת שלהם נופל בדיוק על ראש השנה!!


בתולה:

השנה האתגר שלכם יהיה בנוגע לילדים. זה יכול להתבטא בדאגות שקשורות אליהם, עזרה שתצטרכו לתת להם, או זמן להשקיע בהם. לבנות המזל שכמהות להביא ילדים לעולם נראה שתצטרכו לעמול יותר קשה כדי להיכנס להריון, ובכלל נראה שפנאי כמעט ואין לכם. יש לכם צורך לבטא את עצמכם בדרכים יצירתיות ואתם כמהים לאהבה, אך יחד עם זאת יש לא מעט אכזבות מאנשים שאתם אוהבים. המזל דווקא מחכה לכם בבית ובחיק המשפחה. נראה שאם רציתם לעבור דירה, לשפץ ולחדש דברים בבית - השנה זה קורה לכם.


מאזניים:

שנה מאתגרת בכל מה שקשור לתחום המגורים. לא נוח לכם בבית, ואתם חולמים לעבור למקום אחר.

נראה שיש עיכובים בנושאי המגורים ותצטרכו להתאזר בסבלנות. גם עניינים משפחתיים יצוצו השנה ותצטרכו ללמוד לספור עד 10 לפני שמגיבים. בקיצור בכל נושא הבית והמשפחה אתם תאותגרו השנה.

המזל דווקא מחכם לכם בתחום התקשורת והלימודים. הקרובים אליכם יעזרו לכם ובמיוחד אחים ואחיות.

אתם תהיו מאוד פוריים השנה ברעיונות ובנסיעות.


עקרב:

אחרי שנה גדושה בהצלחות בתחום האישי, הגיע הזמן לברכות והצלחות בתחום הכספי. כוכב המזל ישהה השנה בבית הכספים שלכם ויאיר לכם את חשבון הבנק. האתגר יחכה לכם בענייני התקשורת והנסיעות. למרות הקושי - זאת הזדמנות נהדרת לעשות השנה תוכניות לעתיד הרחוק, ולהקדיש זמן ללימודים.

יתכנו מגבלות בנוגע לנסיעות וניידות.


קשת:

השנה יכנס כוכב המזל למזל שלכם ואתם צפויים לעבור שינויים טובים בתחום האישי. תהיו יותר אופטימיים ויפתחו בפניכם דלתות ותוכלו להגשים את עצמכם. לימודים, נסיעות לחו״ל, הרחבת האופקים הכל קורה השנה. האתגר יחכה לכם בתחום הכספי. התחייבויות כספיות יעיקו עליכם. יש צורך להקפיד על ההוצאות.


גדי:

שנה לא פשוטה מחכה לכם, שנה מאתגרת בתחום האישי. תצטרכו להשקיע בעצמכם כדי להוכיח לכל העולם שאתם שווים! והמאמץ ישתלם לכם מאוד. יש עליכם עדיין מגבלות, אתם מרגישים כל הזמן במבחן, אבל במבחן התוצאה - צפויה לכם הצלחה. סבלנות, התמדה ונחישות - אלה המפתחות להצלחה שלכם השנה.

אתם בונים את המעמד שלכם ובמיוחד בתחום הקריירה. המזל שלכם מחכה דווקא במקומות הסמויים מן העין. כמה שיותר תקפידו להיות סודיים וחשאיים - ככה ייטב לכם השנה.


דלי:

השנה אתם תסיימו התחייבויות שמעיקות עליכם. אתם מתאמצים ומשתדלים לרצות את כולם ובעצם מה שבא לכם זה לברוח למקום מבודד. יש לכם הרבה תוכניות שלא יכולות לצאת לפועל בגלל מחויבויות ומגבלות שלקחתם על עצמכם. אתם בכלל בחשבון נפש אחד גדול. השנה הזאת תחזק אותכם ובסיומה אתם תצאו לחופשי. דווקא בתחום החברתי, וגם בתחום הקריירה צפויה לכם עדנה, המזל מחכה לכם שם.


דגים:

גם השנה תמשיכו לתהות לגבי מה תעשו כשתהיו גדולים - ולא משנה הגיל שלכם - ענייני זהות ותעסוקה יעסיקו אותכם. עברה עליכם שנה מטלטלת, נכפו עליכם דברים והייתם צריכים להתמודד עם סיטואציות לא פשוטות. האתגר שלכם השנה יהיה לשים את העבר מאחור, ולהגשים את משאלות הלב שלכם. אתם צריכים לקבל החלטות חשובות שישנו את חייכם וזה לא אומר שבעל הבית השתגע! תפסיקו לפחד! הנורא מכל מאחוריכם אתם צריכים לשנות את החשיבה. הצלחה בתחום הקריירה וההגשמה העצמית מובטחת למי שיעז לקחת סיכונים.


טלה:

וואי לקח זמן להגיע אליכם, אני יודע שאתם רגילים להיות ראשונים ואין לכם הרבה סבלנות, אבל אני בטוח שדילגתם על כל המזלות וישר הגעתם למזל שלכם.. :) אני מכיר אותכם.. אז השנה אתם תאותגרו בתחום הקריירה. הרבה מאוד עבודה מחכה לכם, ואתם בונים את התדמית העסקית שלכם. הרבה עבודה זה טוב, רק שזה לא כל כך משאיר זמן לעצמכם ולפינוקים. המזל השנה בלימודים גבוהים ובנסיעות לחו״ל. גם הצלחה בעניינים משפטיים.


שור:

השנה תצטרכו להשקיע הרבה בתחום הלימודים. יתכן ויהיו עיכובים ואכזבות שקשורים לענייני נסיעות וחו״ל. וגם אכזבות בתחום המשפטי. אתם תרגישו שמישהו למעלה בוחן אותכם. נראה שתצטרכו לגייס את כל האמונה שלכם ולראות את הצד החיובי בכל סיטואציה, אחרת אתם עלולים לכעוס ולהאשים את כל העולם. המזל השנה מחכה לכם בתחום הכספים וההשקעות. הצלחה בקבלת הלוואות, ירושות, וכספים מתוכניות חיסכון.


תאומים:

השנה אתם תכירו הרבה אנשים שירצו לעשות אתכם עסקים. זו שנה מוצלחת בתחום הזוגיות ובשיתופי פעולה. אתם תיהנו מפופולריות ואנשים ירצו בקרבתכם. נראה שהמזל מחכה שרק תעשו צעד קטן והוא כבר ישלים את כל היתר. לימודים נסיעות וקשרים עם חו״ל מחכים לכם השנה. האתגר שלכם יהיה בתחום הכספים וההתחייבויות. תצטרכו להשקיע את כל המרץ שלכם כדי לעשות הרבה כסף ולסיים התחייבויות מהעבר.


סרטן:

השנה אתם תאותגרו בתחום הזוגיות. אתם מוכנים להתחייב אך נראה שיש עיכובים ותיתכן תחושה שהכל לא בא בקלות. האתגר שלכם הוא להרגיש רצויים גם אם נדמה לכם שלא כך הדבר. עסקאות עלולות להתבטל ותצטרכו להתאמץ יותר כדי להגשים את היעדים שהצבתם לעצמכם. אתם תפגשו אנשים שיעצרו אותכם ולא יתנו לכם להתקדם. ההצלחה שלכם תלויה אך ורק בכם ובנחישות שתפגינו. המזל יאיר לכם פנים בתחום הבריאות ובתחום העבודה. הרבה עבודה שווה הרבה בריאות.


אריה:

השנה ענייני בריאות ועבודה יעסיקו אותכם. אתם עובדים קשה מאוד אולי קשה מידי, ומסתפקים במועט. למרות הסיפוק הרב שאתם מפיקים מהעבודה נראה שאין לכם הרבה ברירה ואתם צריכים לעמוד בהתחייבויות שהצבתם לעצמכם מהעבר. השנה אתם תהיו עסוקים בלארגן ולסדר את החיים שלכם מחדש. הרצון שלכם לפרוץ ולהתקדם מתעכב אבל יש לכך סיבה טובה! היקום מחשל אותכם לפני ההצלחה הגדולה. סבלנות והתמדה הן מילות המפתח. המזל שלכם נמצא בבית ובמשפחה, יתכנו שינויים ומעברים חיוביים והרי משנה מקום משנה מזל!

זאת היתה תחזית קטנה שנותנת טיפ לכל 12 המזלות, כמובן שיש צורך בניתוח מפה מלא כדי לדעת איפה ההשפעה נופלת אצל כל אחד.. אבל תאמינו לי שמה שכתבתי פה ישפיע גם ישפיע על כולם בצורה זו או אחרת.


סיפור נחמד לפני סיום,

לפני יומיים קיבלתי שיחת טלפון מחו״ל מלקוח ותיק. לפני שנתיים עבר להתגורר בחו״ל לאחר שקיבל את משרת החלומות בחברה מאוד גדולה ומצליחה. התפקיד מאתגר, הכל חדש, ונראה שהוא עושה חיל בעבודה והתאקלם מאוד טוב עם משפחתו במקום. שמחתי לשמוע ממנו, אך הוא היה מוטרד באשר להמשך העסקתו בחברה. מה קרה שאלתי? פיטרו את הבוס שלי לפני יומיים ואני קיבלתי זימון בהול להגיע למטה החברה לשיחה דחופה עם המנכ״ל ועוד כמה יועצים. הבוס שפיטרו הוא זה שגייס אותי מהארץ, ואני חושש שבגלל הקשר ההדוק בינינו אני הבא בתור.


הוא מספר שבדיוק הם רכשו בית חדש ואם יפטרו אותו הוא יצטרך לעזוב הכל תוך 3 חודשים ולחזור לארץ.

כשעלה נושא המשך העסקתו בחברה הקודמת שבה עבד, המפה הראתה שצפויים לו פיטורין. למרות סירובו להאמין - הזהרתי אותו ואמרתי לו שיתכונן כי צפויה לו שיחה מאוד לא נעימה, ואכן כך קרה.

למוד מניסיון העבר, ועם הרבה חששות ופחד התקשר אלי כדי לשאול האם שוב צפויים לי פיטורין?

פתחתי מפת שאלה והצלבתי עם מפת הלידה האישית שלו וראיתי שאין שום פיטורין. נכון רואים לחץ ופחד ואיום מצד כוכב מאדים שתמיד מלחיץ את עניינים, אך הכוכבים במעברים בשמיים נמצאים בהיבטים חיוביים לשמש שלו במפה האישית ובהיבטים טובים לשאר הכוכבים. אין שום היבט שלילי, אין פגיעה, אין עזיבה ואין חזרה לארץ. השיחה הבהולה לא תהיה שיחת פיטורין כלל, היא אמורה להיות שיחת הבהרת מצב ודווקא להיות חיובית.


אמרתי לו את כל הדברים האלה, וביקשתי שיעדכן אותי לאחר השיחה. היה קשה קצת להרגיע אותו כי הוא היה בלחץ נוראי. אבל אמרתי לו אתה זוכר שיש לנו היסטוריה ארוכה, וכל פעם ששאלת את הכוכבים - קיבלת תשובה מהימנה נכון? נכון, זה קצת מרגיע אותי האמת, אבל נהיה בקשר עוד יומיים ונהיה יותר חכמים.

עברו יומיים, ותוך כדי שאני כותב את הפוסט תחזית הזה - הוא שלח לי הודעה שכל מה שאמרתי לו התגשם במדויק. השיחה היתה מצוינת, היה חשוב למנכ״ל להסביר לו את המצב באופן אישי, הוא נפגש עם הבוס החדש וגם השיחה עם היועצים היתה מצוינת. אין פיטורין. אפשר לנשום לרווחה.

נו, תגידו לי, איזה כיף להתחיל שנה חדשה עם כאלה בשורות טובות אה?!

לסיום חברים, מקווה שנהניתם מהפוסט והסיפור, אם אתם נמצאים בצומת דרכים, ואתם מעוניינים לדעת מה יהיה אתכם בתחום הקריירה לכוכבים יש תשובות עבורכם - תתקשרו אלי ואשמח לייעץ לכם - 050-7436379

חג שמח תשע״ט!

158 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commentaires


bottom of page