top of page

שינויים


ב-23 בספטמבר בשעה 10:50 שעון ישראל, השמש נכנסה למזל מאזניים וציינה שהסתיו באופן רשמי הגיע. התקופה היפה ביותר בשנה לטעמי, אחרי האביב כמובן. בארץ אנחנו לא מורגלים במראות הכתומים אדומים וגווני הצהוב, אבל מי שביקר בחו״ל נפעם מפסטיבל הצבעים המהמם.

מזל מאזניים קשור באסתטיקה ויופי וכדי שמשהו יחשב ליפה הוא צריך להיות מאוזן והרמוני. ככה זה בכל תחום בחיים, באוכל, באופנה, בצבעים, במוזיקה, באנשים, ביחסים. היכולת למצוא איזון ולראות את היופי בכל דבר בחיים היא מתנה נדירה והיא הקרנה מתוך הנפש החוצה. אנשים יפים רואים דברים יפים. אנשים טובים רואים ועושים דברים טובים. אנשים מאוזנים יעריכו איזון ויופי.


יש מזלות שקשה להם בתקופה זו, סרטנים, גדיים, טלאים, דגים ושוורים שלא יחושו בנוח כשהשמש במיקום זה מאחר והיא יוצרת היבטים לא הרמונים לשמש שלהם. למזלנו הרב המפה האישית שלנו מורכבת מכל 12 המזלות, ולכן גם אם השמש יוצרת היבט שלילי לעצמה במפה אנחנו נקבל פיצוי במקום אחר. זאת בתנאי כמובן שלא כל הכוכבים נמצאים בכל אותם מזלות שציינתי...

אם לדוגמה אדם נולד במזל סרטן, ושאר הכוכבים במפה שלו יהיו במזלות גדי, דגים, טלה ושור קרוב לוודאי שהוא לא יהיה במיטבו בחודש זה, וכנ״ל לגבי כל קומבינציה אחרת שכוללת את המזלות האלה.


לעומתם, בני מזלות האויר - תאומים, מאזניים ודלי, ומזלות האש - אריה וקשת יחושו הקלה והתרגשות בתקופה זו כי השמש בהיבט הרמוני אליהם.


מה עם בתולות ועקרבים אתם שואלים? עבור בני מזל בתולה זה לא ממש משנה כי ההשפעה נייטרלית, אך עבור מזל בני מזל עקרב מיקום השמש במזל מאזניים יוצר אי נוחות ועייפות. העקרבים הם לא אנשי פשרות והתלבטויות כמו המאזניים, האנרגיה הפייסנית והנחמדה שהשמש מקרינה עליהם לא מתקבלת בברכה יתרה.


כשהשמש במזל מאזניים האווירה האנרגטית משרה רצון לאיחוד ופשרה. אני חושב שאנחנו רואים את זה בניסיונות של נשיא המדינה לגשר על הפערים בין 2 המפלגות הגדולות ולנסות וליצור איחוד ביניהם.

אבל אל תטעו, אומנם יש ניסיונות לגישור אבל זה לא יצליח כי אף מפלגה לא מוכנה להתכופף. בנימין נתניהו בן מזל מאזנים אומנם עושה רושם של אני מוכן לשים את האגו בצד וללכת לאיחוד ואף קרא כך באופן פומבי, אבל הוא לא מתכוון לוותר על הכס בקלות והתחייב מבעוד מועד לגוש חוסם. בני גנץ הוא רמטכל לשעבר! הוא לא מהמתפשרים ולא מהממצמצים. הוא מריח את ההנהגה והוא לא יוותר. כבן מזל תאומים הוא בעל 2 פנים, הוא לא מתרגש מהתרגילים שבנימין נתניהו עושה. גם הוא יודע לשחק את המשחק המלוכלך שנקרא פוליטיקה. ניסיונות הגישור הם למראית עין בלבד. המחלוקות הם לא על הדרך, או על תפיסת עולם, הם על סגירת חשבונות וזה אישי מאוד. הליכלוכים שרצו בקמפיין הבחירות דוחים ברמות קשות. יש לי קושי אישי עם זה. איך אפשר ללכלך, להאשים, לגדף ומיד אחרי תוצאות הבחירות להמתיק שפתיים ולדבר כאילו לא קרה דבר?

בעוד חודש השמש תעבור למזל עקרב, ואז נראה את כל הג׳יפה עולה מהביבים. צפוי לנו קמפיין האשמות הדדי של מי נכשל קודם. איזו אחיזת עיניים מה שקורה עכשיו. אל תהיו פתיים ואל תחשבו שהכל ורוד והנה כבר יש איחוד. השסע עמוק ורחב מידי כדי להתאחות.


מה יהיה? יהיה טוב. אני מאמין שבסוף הדברים יסתדרו לנו ומדינת ישראל תצא מהקומה שהיא נכנסה אליה, תתעשת ותצעד בבטחה קדימה. ניחוחות של שינוי כבר כאן, להזכירכם בני גנץ וכחול לבן לא היו קיימים לפני שנה! הם שחקנים חדשים במשחק הפוליטי והם מסמלים את השינוי.


אבל עד שהשינוי יהפוך למציאות אני בינתיים מתנחם ומתמכר לרוחות הממוזגות שיש בחוץ. זה הסתיו ואני כל כך אוהב אותו.

212 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page