top of page

שחר של עידן חדש


בקיץ 2011 כשאורנוס (מהפיכות/מחאות) היה במעלה 4 במזל טלה הוא היה בהיבט מרובע (דיסהרמוני) לונוס שליטת המדינה.

זה היה היבט מדויק כי ונוס במפה של המדינה נמצאת בדיוק במעלה 4 במזל סרטן. באותו קיץ גם מאדים (מלחמה, כעס, אלימות) התיישב במזל סרטן גם במעלה 4 ונצמד לונוס. בדיוק ממול במעלה 5 במזל גדי התיישב לו פלוטו (משברים, כוח) והישיר מבט מאיים על ונוס.

ונוס המסכנה חטפה מכל הכיוונים, והארץ לא שקטה.

היתה זאת מחאת האוהלים.

בקיץ ההוא אנשים יצאו לרחובות, ישנו באוהלים, ארגנו הפגנות ענק, זעקו את זעקתם והמצוקה היתה גדולה. פתאום זה היה אמיתי שאי אפשר לקנות דירה, שעובדים ועובדים ועובדים ולא מצליחים לסגור את החודש, לא מצליחים לעמוד בהלוואות.

פתאום מה שדובר בחדרי חדרים יצא החוצה לרחובות, לכיכרות.


ההמונים שטפו את הרחובות וזעקתם הגיעה לכנסת.

ראש הממשלה דאז - מר בנימין נתניהו הקשיב למצוקת ההמונים והורה להקים ועדה שתבדוק את הנושאים הבוערים ותמליץ את המלצותיה.

המחאה גוועה כמה חודשים לאחר מכן, האוהלים פונו, התקשורת כבר לא התעניינה, הועדה המליצה וחלק מההמלצות יושמו. נסיונות להחיות את אותה מחאה עלו בתוהו אך היו למחאה אי אלו השפעות..

תוכניות כמו מחיר למשתכן קמו, חוק חינוך חובה לגני הילדים, מארגני המחאה הפכו לימים לחברי כנסת,

ודפני ליף אחת נעצרה שוחררה עשתה כמה כותרות נוספות ואז נמוגה לה לתהום הנשיה.


השנים חלפו וקם פה דור חדש שלא יודע מה קרה אז באותו קיץ נפיץ של שנת 2011.


חלפו השנים וגם אורנוס שלנו התקדם והמשיך בדרכו.

במרץ 2019 אחרי שהות של 7 שנים במזל טלה, הוא נכנס אחר כבוד למזל חדש - מזל המדינה - מזל שור.

כניסתו למזל תבשר על שינויים גדולים ומהפכות שיובילו לשחר של עידן חדש. על דגלו של אורנוס חרוטים סמלי האחווה, השיוויון והחופש ללא הבדלי דת גזע ומין. הוא עתיד לשהות במזל המדינה עד לשנת 2026 והוא רק התחיל לעשות את העבודה שלו.


שאורנוס הגיע ל-4 מעלות במזל שור באביב ובסתיו 2019 הוא שלח היבטים דיסהרמוניים לירח של המדינה (שמסמל במפה שלנו ממשלה/שלטון), והארץ שוב לא שקטה.

המומים היינו כשנגררנו לבחירות שוב ושוב ללא שום הכרעה, וללא צל של תקווה לשינוי דבר שלא היה כדוגמתו מקום המדינה ועד היום.

המומים היינו כשהחשדות הפכו לכתבי אישום.

המומים עוד יותר היינו כשהקורונה הגיעה לארץ וקמה לה ממשלת חירום, כשהבטחות הפכו לשקרים, ושהכפשות וגידופים נוראיים במערכות הבחירות הפכו ללחיצות ידיים חיבוקים ונשיקות.


המומים נשארנו כשראינו את האלימות ברחובות, איך בקיץ הזה כשקמה שוב זעקה נוראית של מאות אלפי שכירים ועצמאיים שלא יודעים מה יהיה עליהם - נרמסה זכותם הלגיטימית להפגין ונתקלה ביד קשה ואלימה המגובה מהוראות נוקשות מלמעלה.

הלומים עוד יותר נהיה כשנבין שהסיפור הזה רחוק מסיום,

שזה לא הולך להיגמר בקרוב, שהמצוקה הכלכלית תלך ותחריף, שלמדינה אין באמת כסף, ושאת כל המענקים שקיבלנו נחזיר בצורה של מיסים שיוטלו על כל אחד מאיתנו עד לשקל האחרון.


הבנקים נהנים כרגע משקט יחסי, אבל אורנוס לא יוותר להם. כשההמון הזועם יבין שהחולה הרעה באה ממדיניות אשראית חסרת אחריות, רעבה ובלתי מרוסנת שמרעיפה הלוואות בריביות מטורפות לכל דחפין ללא שום הבחנה - האצבע המאשימה תופנה אליהם, והם יצטרכו לתת תשובות ולשנות מדיניות.


אורנוס מתקדם לאט אבל בטוח, והוא עתיד לאיים על פלוטו (הון, שלטון, כח, בנקים) באביב 2021 ושוב בתחילת 2022.


אורנוס בשיתוף הקורנה בא לעשות פה סדר, הוא בא להרעיד את המדינה, לשנות את המשטר, לשנות את החוקים, את אורח החיים, לפרק אותנו כדי להרכיב מחדש, להחזיר אותנו אחורה כדי להתקדם קדימה. השינויים שאורנוס מביא הם חברתיים, הם צודקים, הם מהפכניים ואין מהם שום דרך חזרה.


הכאוס כאן, והוא כבר התחיל. כל יפי הנפש שחושבים על קונספרציות קורונה ולא מאמינים שהמחלה קיימת היזהרו לכם. המגיפה בעיצומה והיא כלכלית, הסערה הזאת תפיל קטנים כגדולים ותגרום לכולם בלי יוצא מן הכלל לעשות אתחול מחדש.

ובשוך הסערה, כשהאדמה תפסיק לרעוד יהיה כאן נעים וכיף לחיות. תהיה לנו מדינת רווחה אמיתית נקיה, דמוקרטית לתפארת. יהיה פה טוב מאוד!


חברים יקרים, אם מה שאני כותב פה מעניין אתכם ותמיד רציתם ללמוד אסטרולוגיה עכשיו יש לכם הזדמנות נהדרת.

אני מזמין אותכם להצטרף לקורס אסטרולוגיה למתחילים החדש שאני פותח ב-3.8.2020, זה קורס שיועבר בזום!! כל הפרטים כאן או בטלפון 050-7436379, מהרו להירשם!


1,023 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 Comment


כתבת נפלא, מעניין ולעניין. חיבוקים

Like
bottom of page