top of page

עדכון מצב שמיים ל-27.4.2022 ומה צפוי לכל המזלות


5 כוכבים במזל דגים, אם אתם דגיגים אתם בוודאי מרגישים את העומס הרגשי שזה יוצר כרגע, כנ״ל לגבי הבתולות, הקשתים והתאומים. כשהרבה כוכבים נמצאים במקום אחד זה יוצר אנרגיה מרוכזת ולא מאוזנת במפה. נושאים שקשורים לאנרגיה דגית נמצאים בכותרות עכשיו - גז, נפט, כדורגל, חלל, אלכוהול, סמים, צבע, הטעיה, רעל, מחלות, חלומות, קולנוע, סדרות, פייק, נסיעות, צער ושכול.


האנרגיה הדגית הזאת מאתגרת את הבתולות בתחום השתפויות והזוגיות, את הקשתים בתחום המשפחה והבית, ואת התאומים - בתחום הקריירה. הרבה רגשות אשמה וחוסר בהירות חווים כל המזלות האלה בתחומים שהזכרתי, יש צורך להתמקד ולקבל תשובות והבהרות.


בני מזל דגים צריכים להוכיח את עצמם או לעשות משהו כדי להייטיב עם עצמם. הם חשים תחת מבחן וצריכים לסמוך על החושים הטבעיים והניסיון שלהם כדי לעבור את החודש הקרוב בשלום.

אתם חשים עומס רגשי ועייפות רבה, אך תזכרו שהכוכבים שנמצאים במזל שלכם הם טובים ומטיבים ולכן זה בא לידי ביטוי במתנות שאתם מקבלים מהיקום אז לא להתלונן!


אצל הקשתים - אתם צריכים לדאוג לענייני הבית והמשפחה ובמיוחד להורים ולמקום המגורים. אם אתם בתהליך של מעבר בית, שיפוץ, קניה, השבחה, הרחבה או נדרשים לעבוד עם אנשי מקצוע, ויש לכם הרבה בירוקרטיה לעבור - תבדקו כל דבר בשבע עיניים ואל תסמכו על אף אחד גם אם הכל נראה מאוד אמין. האנרגיה של דגים מאוד מבלבלת. אם זה קשור לענייני משפחה שקשורים לבריאות ההורים/הילדים תצטרכו לגלות סבלנות והבנה.


אצל התאומים - אתם מרגישים שאתם מזניחים את הקריירה או לא מתקדמים במהירות ליעדים שאתם רוצים להגיע. היעדים שלכם לא ברורים וזה גורם לתסכול ולחץ. הרבה שאלות על החלטות שעשיתם עולות עכשיו - האם אתם במקום הנכון? האם אתם זקוקים לשינוי? אתם רוצים לתכנן קדימה אבל כל פעם זה מתמסמס ואתם נשארים רק עם משאלות לב וחלומות. לפעמים חלומות מתגשמים, לפעמים הם נשארים בגדר פנטזיות לא ממומשות ולא עוברות את מבחן המציאות. תנסו לסמוך על האינטואיציה וגם תקבעו לעצמכם יעדים מוגדרים ותתחמו אותם בזמן. תרשמו את המטלות שלכם ותעבדו כמה שאפשר בשיטה מתודית מסודרת. אל תנסו להגיע למסקנות ותנו לדברים לזרום. הדברים יתבהרו בעוד כחודש. סבלנות.


אצל הבתולות - מערכות היחסים שלכם עכשיו נבחנות. מה אתם מפספסים בצד השני שלא מערב אותכם? מה אתם מרגישים שלא מגלים לכם? מה אתם לא חושפים לבני/בנות הזוג שלכם. ואולי אתם מרגישים חסרי אונים ומבולבלים כי אין לכם זוגיות ואתם מאמינים שלעולם לא תהיה לכם? על איזה עסקאות אתם צריכים לחתום ומהם האותיות הקטנות שאתם לא שמים לב אליהם (למרות שאתם הכי בעניין של אותיות קטנות) שימו לב שגם בתחום הזוגי לא לקפוץ למסקנות מיותרות, דברים שאולי נראים לכם עכשיו לא ברורים ומבולבלים יתבהרו בהמשך. לא כל מי שמסתיר ממכם דברים רוצה להרע לכם, אבל היזהרו ממקסמי שווא ומאנשים שמבטיחים לכם הרים וגבעות.


ואיך המצב משפיע על כל המזלות האחרים?

טלה - אתם בחזרות ובהכנות לקראת אירוע גדול שעומד לצאת לאור. האנרגיה הדגית גורמת לכם להיות מאחורי הקלעים ולהתכונן דברים. יש ציפיה אך גם פחד גדול מהלא נודע. אתם מרגישים שדברים נעשים ללא שליטתכם. תזרמו


שור - החברים שחשבתם שהם חברים שלכם התגלו כמשהו אחר ודי אכזבו אתכם, מצד שני הפתיעו אותכם אנשים אחרים ומעגל החברים שלכם השתנה וגדל. זו התקופה שבה אתם מבקשים מהיקום שיגשים את החלומות ומשאלות הלב שלכם. האנרגיה זורמת אילכם בקלות ואתם יכולים להשיג את מבוקשכם. ענייני כספים ועבודה עולים וצפויים שינויים בתחומים אלו.


סרטן - האנרגיה הדגית גורמת לכם לשנות את תפיסת העולם. אתם משדרגים גרסה וזה חשוב מאוד כי אתם עומדים לראות דברים בצורה אחרת. אתם מבינים שצריך לשנות את המחשבה לגבי נושאים חשובים בחיים שקשורים לעולם הרגשות. חולמים על נסיעה לחו״ל? זה הזמן. כל מה שקשור לפעילות גופנית, הרחבת המודעות, לימודים והשתלמויות ואפילו עניינים משפטיים - כל אלו מודגשים בחודש הקרוב.

התחושה היא שאתם יוצאים למסע אל הלא נודע, אבל יחד עם זאת האנרגיה מקרינה עליכם בצורה חיובית ולכן אפשר לנצל את התקופה להרחבת האופקים, מסעות פיזיים ומנטלים, שינוי גישה לחיים ופיתוח האמונה.


אריה - האנרגיה המרוכזת בדגים דורשת ממכם להתעסק בענייני כספים והשקעות. כספי הזולת, ירושות, תוכניות חיסכון, חובות ומינוסים אם יש, הלוואות, משכנתאות כל אלו דורשים תשומת לב. שימו במיוחד לב אם לא נדרש לשנות תנאים, ריביות, ושאין בלבולים ובעיות. מתכננים ניתוח קוסמטי? או אולי אתם חייבים לעבור פרוצדורה רפואית? אל תזניחו, תבדקו טוב כל פרט ולכו להתייעצות שניה.


מאזניים - החודש הזה אתם צריכים לארגן הרבה דברים ולהתעסק עם עניינים לא הכי כייפים. האנרגיה הדגית דורשת ממכם להתעסק בענייני עבודה, בריאות וכסף. אתם זקוקים לקבל ולתת שירות, צריכים לסדר סידורים בירוקרטיים ולטפל בענייני בריאות וכספים שלכם או של אחרים. זה גם חודש שבו אתם זקוקים למנוחה ולארגון מחדש, יש דברים לא סגורים שנשארו פתוחים וזה מטריד את מנוחתכם.

בכל מקרה להגיד לבני מזל מאזניים תנוחו - זאת בעיה כי אתם לא מכירים את האפשרות הזאת.. מנוחה מבחינתכם זה מוות. (מזל מאוד פולני - אני אנוח רק בקבר...)

בכל מקרה נראה שהאנרגיה הזאת גורמת לכם להוריד רגל מהגז כי דברים קורים והם לא בשליטתכם אז חבל על המאמץ. בחודש הבא שהכוכבים יעברו למזל טלה תהיה לכם סיבה טובה להיות במרץ, רק אז תרגישו שכל העולם נגדכם.


עקרב - האנרגיה הדגית מרוכזת אצלכם בענייני אהבה, יצירה וילדים. אתם חולמים להיכנס להריון? אתם בתהליך להביא עוד ילד? אולי זאת הפעם הראשונה שלכם? התאהבתם? גיליתם תחום חדש שאתם רוצים לעסוק בו? זה הזמן להוציא החוצה את הצד היצירתי שלכם ולהשתחרר. יש אנרגיה חזקה מאוד של אהבה שמציפה אותכם וזאת הרגשה נהדרת אחרי תקופה ארוכה של דאגות. הגיע הזמן לממש את הפנטזיות, לעשות דברים כייפים, לפנק ולהתפנק. לא יזיק גם לשלוח כרטיס הגרלה, המזל קורא לכם.

האנרגיה הדגית מקרינה אליכם בצורה חיובית וגורמת לכם להיות אופטימיים מתמיד. זה חודש מצוין להשתחרר מכל מה שהעיק ולהעניק לעצמכם מתנה.


גדי - הראש שלכם לא מפסיק לעבוד, ואתם מחפשים דרכים יצירתיות ללמוד ולתקשר עם עצמכם ועם הסביבה הקרובה. האנרגיה הדגית מציפה אצלכם מחשבות על בעיות שמטרידות אותכם זה זמן רב. אתם מחפשים דרך ללמוד ולהתפתח כדי לרכוש את המיומנויות הנכונות שנראה לעצמכם שחסרות לכם.

בפועל, הראש שלכם מלא בקשקושים מקושקשים של חלומות ופטנטזיות לא מציאותיות שגורמות לכם לחשוב דברים לא נכונים על עצמכם ועל אחרים. איך אפשר להסביר למישהו שהוא לא בפוקוס על עצמו?

איך אפשר להתגבר על אשליה תלת ממדית שתופסת את כל החושים וגורמת לכם להאמין שמה שאתם חושבים הוא הנכון? ויותר מזה, מה שנאמר לכם על ידי אחרים הוא לא מדויק במקרה הטוב, ושקר גס במקרה הרע. צריך מאוד להיזהר מה אומרים ולמי. שימו לב למסמכים, צריך לבדוק פעמיים מה מספרים לכם ולבדוק טוב טוב למי להאמין. המון בלבול ופייק יש סביבכם שזה לא משאיר לכם הרבה ברירה. הפתרון דווקא ממש קל - הזדמנות מצוינת למדיטציה והתכנסות פנימה, בחינת המחשבות שוב ושוב ודמיון מודרך.

החודש הזה אתם יכולים לברוא את מה שאתם חושבים, אנרגיה קלאסית של מחשבה יוצרת מציאות, והפיכת חלומות למציאות. נסו ותופתעו מהעוצמה, אבל היזהרו מפחדים ומחשבות שליליות כי זה עובד לשני הכיוונים.


דלי - המון אנרגיה מרוכזת בתחום העבודה והכסף. האנרגיה הדגית מושכת את תשומת הלב שלכם לנושאי כספים, אתם מרגישים שאין לכם מספיק, שדברים הולכים לאיבוד, שיש עניינים לא מסודרים. אתם מרגישים שהכסף בורח על הוצאות שאין לכם שליטה עליהם. אתם לא יודעים מה יהיה עם העבודה, הראש שלכם מודאג. זו אנרגיה שמכריחה אותכם להתמודד עם השאלה כמה אתם שווים?

שאלות שעולות עכשיו - האם אני מספיק מוכשר? האם יש לי את הכלים הנדרשים כדי שאעסוק בתחום זה או אחר? מהם המשאבים האישיים שלי והאם אני יכול לסמוך על עצמי? האם כדאי לקנות את זה ואת זה?

אתם מרגישים שאתם חייבים לעשות שינוי אבל לא בטוחים איך ועם איזה כלים.

כשאתם קונים משהו שימו לב טוב טוב ששילמתם את הסכום הנכון, שקיבלתם עודף, שהתשלום התקבל ושאין טעויות. תקראו את האותיות הקטנות. כסף שיוצא עכשיו לא חוזר, שימו לב איך אתם מתנהלים, למי אתם מלווים כספים, ממי אתם לווים, על מה אתם משלמים או תורמים את הכסף. היזהרו מהונאות ועקיצות.

שימו לב לחפצים האישיים שלכם, נטייה לאבד רכוש. מצד שני כסף מגיע אליכם בדרכים נסתרות ולא ברורות.


בעוד 3 ימים צפוי ליקוי חמה חלקי במזל שור שלא יראה מישראל, ואחריו בעוד שבועיים ליקוי ירח מלא במזל עקרב. בעוד חצי שנה שוב ליקוי חלקי במזל שור ואחריו שוב ליקוי מלא במזל עקרב. ציר המזלות שור-עקרב הוא ציר חשוב שקשור למדינת ישראל (שור) ולאויבים שלה (עקרב). זה אומר שלצד הסכמים ושיתופי פעולה מדינת ישראל תמצא את עצמה גם בקונפליקטים ועימותים קשים מול האויבים שלה.

יש סכנה של התדרדרות אלימה בקנה מידה עולמי מול רוסיה.


שינויים גדולים צפויים השנה בחיי כל השוורים העקרבים האריות והדליים.

1,160 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page