top of page

ספטמבר 2020
אני מפחד מספטמבר כתבתי באחד הפוסטים הקודמים שלי שראו אור ביוני. זה היה לאחר הליקוי העוצמתי שהזכיר את מה שקרה בארה״ב בספטמבר 2001, גם אז כמו עכשיו היה ליקוי מאותה משפחת ליקויים.

היה ברור לי שזה עניין של זמן שמשהו גדול עומד לקרות כמו שקרה אז.

ואז בא הפיצוץ האדיר בביירות, אמרתי לעצמי וואו זה עבד נורא מהר!

הקדים בחודש..

אבל עדיין משהו גדול יקרה בספטמבר.. ומסתבר שזאת הקורונה שמרימה ראש ומכה בנו בצורה הקשה ביותר שיש. ואולי זה עוד משהו!? אנחנו נחכה ונראה.


היו כאלה שאמרו שבספטמבר ימצא חיסון נגד הקורונה, הוא ימצא אבל זה יהיה יותר לכיוון דצמבר ולתוך שנת 2021.

בינתיים אנחנו בשיא ההשפעה הקשה של הגל השני שמעמיד רף חדש של נדבקים בכל יום.

הממשלה חשבה שהיא טיפלה בקורונה כמו שצריך, אבל המחדלים נחשפים.

הם חשבו שלפזר לנו אבקת זהב נוצצת מאבו דאבי ודובאי תסמא את עניינו ותסיט את מחשבותינו מכל הבעיות שלא טופלו כאן עדין בתחום הכלכלי, החברתי, המדיני, והפוליטי. עדיין יקר פה בהשוואה לחו״ל.


תגידו, איך נעשה הסכם שלום כשיש בשמיים מצב של מלחמה? אני לא מצליח להבין את זה. ואם אני לא מבין את זה סימן שמשהו פה לא מסתדר.

יש הרבה ניסתר מהגלוי בהסכם הזה. ולא שאני לא שמח, אני שמח מאוד, אבל מבולבל כי אני יודע שכשמשהו לא מסתדר לי סימן שיש חלק בסיפור שלא מגלים לי אותו.

אני מאמין אך ורק למפת הכוכבים שאני רואה בשמים. האסטרולוגיה מעולם לא אכזבה אותי, השמיים מגלים כבוד אל ומעשה ידיו מגיד הרקיע. מה שלמטה הוא שלמעלה ומה שלמעלה הוא שלמטה. והלמעלה אומר לי עת מלחמה.

ההסכם שלום הזה יפה ונוצץ ככל שיהיה הוא בעצם אסטרטגי לחלוטין

ישראל רוצה לפתוח סניף קרוב לאיראן כמו שאיראן פתחה סניף שלה בלבנון ובסוריה.

הם יושבים לנו על הגבול? גם אנחנו נשב להם שם באמירויות. זה קרוב מאוד מאוד. זה משנה את כל האסטרטגיה במזרח התיכון ובמיוחד מול טורקיה. אבל אי אפשר לקרוא לילד בשמו.

בתמורה האמריתים יקבלו את מה שתמיד רצו ויכלו לקנות בכל הכסף והזהב שיש להם, אבל מעולם לא הצליחו להשיג בגלל שישראל לא נתנה לזה לקרות.

ועכשיו? עכשיו כשיש שלום? איך ישראל יכולה להתנגד למדינה שהיא בשלום איתה? ההסכם הזה עם כל החמימות והנחמדות מסריח מכסף מזהב מנפט ומנשק.


אני מקווה שההסכם הזה יחזיק מעמד ולא יתהפך עלינו כשיהיה מבצע נגד החמאס. אז נישאר בלי שלום, ועם מאזן כוחות מאוד לא טוב לרעתנו... עם טורקיה יש שלום אבל ארדואן עוין כלפינו - זה נשמע לכם הגיוני? מצרים קרה כקרח, ירדן עוד יותר..

אבל דור חדש מנהל את העניינים עכשיו, מלחמות עקובות מדם נשכחות ועתיד חדש ממשמש ובא. כל זה בזכות אורנוס שנחת במזל שור - מזל המדינה אחרי 84 שנים.


כמו מדינת ישראל גם השוורים חווים שינויים כבירים בחיים שלהם.

זה שחר של עידן חדש, וזה תהליך שימשך עוד 6 שנים. השיא של ההשפעה על מדינת ישראל צפוי במאי -2024, אז אורנוס יתיישב בדיוק על השמש של ישראל במעלה 23 בשור. אבל אורנוס לא יהיה לבד.. יצטרפו אליו גם ונוס, שמש ויופיטר.. ו-וואלה זה כל כך עוצמתי וטוב שאין לי דרך להסביר את זה חוץ מלחשוב על משהו בסדר גודל של שלום עם לבנון וסוריה. תכלס? זה יכול לקרות, הכל כבר יכול לקרות. בקיצור אחרי שנעבור את התקופה הקשה הזאת, מחכה לנו חגיגה.


עכשיו, לא רק השוורים חווים את השינויים של אורנוס - גם העקרבים שממול, האריות והדליים. כולם חוטפים מכות חשמל שגורמות להם להתקדם בחיים, להשתחרר מהאזיקים ומכל מה שלא קידם אותם קדימה. מי שלא היה לו זוגיות - מוצא את אהבת חייו, מי שהיה תקוע שנים בבית - מוצא את עצמו נפתח לעולם. קריירה חדשה, כסף חדש, אהבה חדשה, גוף חדש, חיים חדשים!! כל אחד לפי המפה שלו והתזמון שלו בתוך ה-7 שנים שאורנוס נמצא בשור.

גם אם יש לכם אופק באחד מהמזלות האלה או ירח או כוכב אישי - זה ישפיע עליכם.

אנחנו חיים בעולם שמסתובב כל הזמן. כדור הארץ חג סביב עצמו וסביב השמש.. שום דבר לא יכול להיות קבוע, ואין רגע דל לשניה אחת.

נכון שיש מחזוריות יומית, חודשית ושנתית. נכון שיש חגים שחוזרים על עצמם כמו השמש שתמיד זורחת ושוקעת אבל שום דבר לא קבוע. הכל זמני בעולם הזה. עכשיו אנחנו פה, אבל בעוד רגע אנחנו נעלם. מה זה 120 שנה במושגים של נצח?


חודש ספטמבר הוא חודש של סליחות, זה חודש קשה מאוד. לסלוח זה מאוד! מאוד! מאוווווווד!!!! קשה. בני מזל בתולה שנולדו בחודש הזה הם אנשים רגישים, צנועים, ובעלי מוסר גבוהה שרוצים שיהיה פה טוב לכולם, אבל הם אלו שהחיים שלהם שזורים בהרבה התמודדויות לא פשוטות.

לא קל לבוא לעולם הזה במזל בתולה. השיעורים שהם עוברים קשים, אולי כמו של הגדיים. אבל המוסר הגבוהה שלהם, היכולת להתגמש ולוותר על האגו הם אלו שמצילים אותם ומרימים אותם כל פעם מחדש.

הבתולות הם אלו שיעזרו לכם בשעת צרה, אבל הם לא יחסכו ביקורת לא מעצמם ולא מאחרים. הם באו לכאן לתקן, לסדר, שיהיה הכל כמו שצריך.

ועכשיו כשהאנרגיה של השמש בשמים במזל בתולה - צריך לעשות סדר בכל הבלגן שיש כאן. בתוכנו בתוך הארץ שלנו! בכסף, בכלכלה, בעבודה, בבריאות!!! הכי חשוב בבריאות! כי מזל בתולה קשור לחולי ולבריאות. ואולי דווקא עכשיו הקורונה מרימה ראש - ומי שיפגע זו מערכת הבריאות. זו סכנה אמיתית וזה לא צחוק. חייבים לעשות כאן סדר.


אם נרצה או לא זה יעשה. ואם לא נרצה זה יעשה בכוח. סדר יהיה כאן. שינוי יהיה כאן. תרבות תהיה כאן, בריאות, רווחה, וכלכלה טובה לאנשים יהיו כאן.

הכל יהיה כאן וזה כבר מתחיל. תהיו אנשים טובים ותשמרו על הכללים, תחשבו על אחרים וזה כבר יעשה טוב. ועד שנראה את כל זה קורה דבר אחד בטוח יקרה - הסתיו מגיע בדיוק בעוד 11 יום 😃 יש מקום לאופטימיות.

907 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page