top of page

סטורן צמידות פלוטו - זמן מלחמה?


כששני הכוכבים העוצמתיים האלה נפגשים, דברים גדולים קורים ברמה גלובלית. ההיסטוריה מוכיחה את זה. המפגש בינהם קורה כל 35 שנים לערך (פעם זה 32 ופעם זה 38).

משנת 1900 ועד שנת 2000 סטורן ופלוטו נפגשו 5 פעמים בשנים 1914/15, 1947, 1982. בכל אחת מהשנים האלו פרצה מלחמה גדולה. 1914 מלחמת העולם הראשונה, 1947 מלחמת העצמאות, 1982 מבצע שלום הגליל הידוע כמלחמת לבנון הראשונה.


המפגש הבא בין סטורן ופלוטו קורה ממש עכשיו, בעוד אני כותב שורות אלו, והצמידות המדויקת תהיה ב-12 בינואר 2020.

אם נוסיף לצמידות העוצמתית הזאת את הליקוי חמה שהיה ב-26 בדצמבר, ואת הליקוי ירח שיחול ב-10 בינואר, אנחנו מקבלים תמהיל של חומר נפיץ במיוחד.


כבר עכשיו ניתן להרגיש את המתח בין ארצות הברית לאיראן. וגם מדינת ישראל קשורה לעסק הזה, גם אם לא נרצה בכך.


זוכרים שדיברתי על הליקוי חמה שהיה ב-26 בדצמבר וכתבתי שאומנם לא נראה אותו מהארץ אבל הוא יהיה משמעותי מאוד עבורנו? והדגשתי שליקוי חמה מדבר על אירועים בסדר גודל עולמי וברמה הגלובלית ושזה מסמל נפילה של דמות חשובה. שיא הליקוי היה בשעת הזריחה פה בארץ ובגלל זה לא ראינו אותו, אבל מעלת הליקוי היתה על מעלת כוכב ונוס במפת המדינה. ונוס חשובה מאוד כי היא בעצם שליטת המפה כי מדינת ישראל היא בת מזל שור וונוס שולטת על מזל שור וכל מה שמשפיע עליה ישפיע באופן סימלי עלינו. אבל היא גם שליטת מזל מאזניים וזה גם האופק של ישראל כך שונוס מקבלת תפקיד כפול. היא שליטה כפולה. בקיצור ונוס חשובה מאוד, והליקוי היה באותה מעלה של ונוס שלנו.

כמו כן ציינתי שהשפעת הליקוי תהיה עד חצי שנה מיום הליקוי.

אבל לא עברו כמה ימים וכבר התבשרנו על חיסול המאה וכל זה קורה לפנות בוקר אצלנו ממש כמו שהיה בליקוי.


מלחמות בדרך כלל מתחילות בחיסול של מישהו בכיר, משם הדרך להסלמה מהירה מאוד.

אם תסתכלו על רשימת מלחמות לפי תאריכים בויקיפדיה תגלו שכל שנה היתה מלחמה. באמת, זה הדהים אותי. אין שנה אחת שלא היה משהו צבאי איפשהו. וזה ממשיך לקרות עד היום! נראה שבכל מקרה תמיד יש מלחמות באזורים שונים בעולם, וזה אף פעם לא נפסק. לכן אם יש כל הזמן מלחמות אז מה קשור המפגש בין סטורן לפלוטו דווקא עכשיו? הרי יש במילא מלחמות בלי הכוכבים האלה..

אז מצד אחד זה נכון, כנראה שלא מדובר פה בעניין סטטיסטי, אבל מצד שני, במפגש בין 2 הכוכבים האלה תמיד היה לזה השפעה כלל עולמית של טרנספורמציה לטווח ארוך.


סטורן מסמל קיפאון, סוף, מוות, צרות ואסונות. בעת העתיקה מאוד פחדו ממנו ובצדק. הוא נקרא המזיק הגדול. היום בעידן המודרני אפשר להתמודד עם ההשפעות שלו ולהישאר בחיים. יתרה מכך, בתקופות שהוא משפיע עלינו- אנחנו רק לומדים צומחים ומתחשלים.

אבל בתקופות אחרות כמו למשל בימי הביניים סטורן היה גורם לצרות ולאסונות גדולים מאוד.

תחשבו מה היו עושים פעם כשהיתה בצורת קשה? או שפתאום פרצה שריפה שכילתה את כל החווה של פלוני והוא נשאר חסר כל, ללא בית אוכל ומחסה דברים שהיו גוזרים עליו ועל בני משפחתו גזר דין מוות.

היום בעידן המודרני גם אם פקד אותנו כזה אסון, עדיין אפשר להשתקם ולהתאושש מזה -לדוגמה חברות הביטוח שדואגות להגן עלינו מפני אובדן רכוש.

זה לא שאנחנו לא חסינים - תראו מה קורה באוסטרליה, אנשים איבדו שם את כל החיים שלהם בגלל השריפות שמשתוללות - שזה גם קשור לצמידות של סטורן - פלוטו. חלק שילמו בחייהם, חלק איבדו את כל רכושם, אבל סביר להניח שהם יוכלו להשתקם ולבנות את החיים שלהם מחדש.


הגישה הפסיכולוגית טוענת שסטורן הוא המורה הגדול שמעמיד אותנו במבחנים. זה נכון מאוד ואני רואה את זה כל הזמן במפות של הלקוחות שמגיעים אלי לייעוץ. את התקופות שבהם סטורן משפיע עלינו לא נשכח בחיים.


פלוטו מסמל טרנספורמציה וגם בטרנספורמציה יש מוות. במילה טרנספורמציה יש העברה ממצב אחד למצב שני, ויש את המילה חומר (form), השינוי הוא עמוק עד כדי כך שאי אפשר להכיר מה היה קודם ומה עכשיו. השינויים של פלוטו הם שקטים ואיטיים. הם מתרחשים מתחת לפני השטח, מתחת לאדמה, ואז פורצים החוצה וגורמים למשברים גדולים. בהתחלה לא שמים לב שמשהו לא בסדר, בדומה לסרטן שמתפתח לאט לאט וכשבסוף מגלים אותו זה עלול להיות מאוחר מידי. פלוטו זה לא תמ״א 38 פלוטו זה פינוי בינוי!

הגישה הפסיכולוגית טוענת שפלוטו הוא הטרנספורמטור הגדול, זה שגורם לנו להשתנות ולהיוולד מחדש, זה שלא בא להרוג אותנו אלה להרוג משהו בתוכנו שמאיים להרוג אותנו. הוא עוקר את מה שלא טוב כדי להציל את החיים שלנו. אם לא נקשיב לו, לא ננתח ונוציא את הרקוב - סופנו מובטח וזה קשור לכל תחום בחיים החל מיחסים אישיים דרך קריירה ועד ענייני בריאות חיים ומוות.


כאמור, שני המתוקים הללו נפגשים ביחד בשמים, והם זוממים משהו גדול ברמה העולמית.

זה משפיע עלינו גם ברמה הלאומית - הטירלול שנקלענו אליו מבחינה פוליטית, וגם על מזג האויר הקיצוני שגובה מחירים גבוהים ברכוש ובחיי אדם.


אני רואה את זה כצלצול השקמה מהדהד. צריך להתעורר, לקרוא את המפה כמו שצריך ולהתחיל לטפל בכל הריקבון שמסביב. בלי לפחד, לעקור את מה שלא עובד ולבנות מחדש.

הגיע הזמן לעשות סוף למה שמאיים עלינו. הקם להורגך השכם להורגו. סטורן זה סוף, פלוטו זה איומים, טרור, מוות. אז צריך לשים לכל הדברים האלה סוף.

מבחינה בטחונית צריך להוריד את הקודקודים של מדינות אוייב, למוטט את שלטונות הטרור, לעקור את הרוע. נחש אם תוריד לו את הראש הוא ימות ויפסיק לאיים עליך. מהנחש המת לא יצאו עוד נחשים אחרים זה בטוח. אלא אם כן הם היו קיימים קודם, ואם יש לנחש כמה ראשים או תתי ראשים - אז צריך להוריד גם אותם.

איראן, טורקיה, חיזבאללה, סוריה, חמאס - כל ציר הרוע והרשע הזה צריך לטפל בו בלי מורא ופחד.

יש בגרמנית משפט שאומר:

Lieber ein Ende mit Schrecken als ein Schrecken ohne Ende

ובתרגום לעברית: עדיף סוף איום ונוראי מאשר אימה נוראית ללא סוף!

מדינת ישראל נמצאת בקיפאון עמוק ושיתוק כבר מעל לשנה. לא מפליא תחת השפעתו של סטורן המקפיא.

אם לא נמצא פיתרון ונצא מהטירלול הזה אנחנו נשלם מחיר פלוטוני גבוה במיוחד. התשתיות קורסות, השחיתות בכל מקום, אנשים מאבדים את החיים שלהם בגלל מזג אויר, כל ערב בחדשות אנחנו שומעים רק מי מת, מי נהרג, מי נרצח, מי אנס, מי גנב. רק מה לא טוב. הכל מוקצן. נראה שאין גבול לסבל ולטירוף.


כל ההקצנה הזאת נובעת מריבוי כוכבים במזל גדי, אין איזון בשמיים ולכן אין איזון כאן בארץ.

שיא ההשפעה בין ה-10 עד ל-13 בינואר. תחושת הקלה צפויה לקראת מולד הירח החדש ב-24 בינואר.


ברמה האישית - בני מזלות האדמה - גדי בתולה ושור דווקא נהנים מ-boost אנרגיה שעושה להם טוב שמדרבן אותם לפעול ולהשיג את המטרות שלהם. האנרגיה משפיעה לחיוב גם על מזלות המים - סרטן, עקרב ודגים.

מזלות האש והאויר - טלה, אריה, קשת, תאומים, מאזנים, דלי פחות מתחברים לאנרגיה ומרגישים שהדברים לא זזים, הכל נעצר ונתקע, זה גורם למצב רוח כבד ותחושה כללית לא טובה.


הצד הטוב של כל הסיפור -שגם אם אתם צוללים ומרגישים לא טוב, תזכרו שיש המון אוצרות בקרקעית הים. תלמדו להקשיב לקול הפנימי, תבינו שצריך ללמוד גם לעצור, לדעת לחוס, לדעת לעודד את העצמי לגדול, לאפשר להיות באפיסת כוחות ולתת להפוגה הזמנית הזאת לגבש ולחזק אותכם עד שתעמדו שוב על הרגליים ותהיו חזקים מבעבר.

ושנעבור את החודש הקרוב בשלום.


1,773 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page