top of page

סטורן ופלוטו על הקצה - וגם אנחנו


כשכוכבים נמצאים במעלות האחרונות במזל בו שהו תקופה ארוכה ורגע לפני שהם נכנסים למזל חדש - יש תחושה שדברים מגיעים לקצה והאוירה מתוחה ומוקצנת.

כוכבים הם כמו אנשים, כמו שלמעלה כך גם למטה. כוכבים על הקצה = אנשים על הקצה.


שנת 2023 היא שנת המעברים הגדולה, יש לנו כמה אירועים משמעותיים שקורים השנה והם:

פלוטו עוזב את מזל גדי בסוף מרץ אחרי 15 שנים ונכנס למזל דלי ל-20 השנים הבאות (הוא עוד יחזור לגדי בהמשך לראות שהוא לא שכח שם משהו, אבל כרגע הוא על הקצה)

סטורן עוזב את מזל דלי בתחילת מרץ ונכנס למזל דגים ל-שנתיים וחצי הבאות- כרגע הוא על הקצה.

יופיטר יעזוב את מזל טלה בחודש מאי ויכנס למזל שור לשנה שלמה

מרס סוף סוף עוזב את מזל תאומים בסוף מרץ (אחרי 7 חודשים שהוא שהה בו) ויכנס למזל סרטן


זה יותר מידי שינויים שקורים בחודש מרץ ולכן מרץ מהווה נקודת מפתח חשובה ומשמעותית.


כדי להבין מה קורה בשמים - בואו נעשה קצת סדר ואני אסביר:

נתחיל עם פלוטו - הכוכב הקיצוני והאיטי ביותר במערכת השמש לנו, זה שלקח מכל הגדיים משהו ב-15 השנים האחרונות, זה שמאיים ומפעיל כוח, הכפייתי והמניפולטור הגדול, זה שלא שואל, שבא בשקט והורג לאט לאט, זה שמטיל אימה, שאיתו לא מתווכחים, זה שאונס לעשות את רצונו, שלוקח בלי לשאול, זה שכל הגדיים באשר הם אומרים בלב תודה שנפטרנו מעונשו של זה.. זה פלוטו כוכב קטן ומפחיד, שגורם לאסונות ורעידות אדמה, להרג של המונים, שאחראי על קטסטרופות, שנותן כוח לכל מזל שבו הוא נמצא - ובמזל גדי הוא נתן הרבה כוח לממשלה, אבל לא לעם.

כשאנחנו מדברים על פלוטו - אנחנו מדברים על כוחות גדולים מאיתנו, גם כוחות טבע, וגם כוחות של אנשים שמחזיקים בהרבה כסף, אנשים שיכולים לעשות מה שבא להם כי הם מרגישים שהם מעל החוק, אנחנו מדברים על חיסולים של העולם התחתון, על שחיתויות של העולם העליון, על דברים שרואים בסרטים ולא מאמינים שזה קורה במציאות - זה פלוטו. פחד מוות.


ועכשיו אחרי שהוא יוצא ממזל גדי (ממשל, ראשי המשק) ונכנס למזל דלי (חברה/קהילה/קבוצות וארגונים), אנחנו נראה שינוי אנרגטי ומעבר כוח מהממשלה לתאגידים ארגונים וקהילות.

הכח עובר לקבוצות של אנשים שמתאגדים למטרה מסוימת. הכח עובר למדע ולטכנולוגיה.

פלוטו בגדי זה אולד סקול, פלוטו בדלי זה העידן החדש, הקידמה והטכנולוגיה. הרבה כוח יהיה לעולם הדיגיטלי/אלקטרוני.

פלוטו בדלי יחזק את המטבעות הוירטואלים. כל מה שמזל דלי מסמל - פלוטו יחזק ויעצים אותו.


כמובן שהוא בא לקחת מס מהדליים, כל אחד בתורו בהתאם לתאריך הלידה שלו, כשפלוטו יגיע אליו - הוא יצטרך לתת משהו.. בין אם זה משהו פיזי או נפשי - מה שפלוטו לוקח - מת. השינויים שפלוטו מביא - אין מהם דרך חזרה.

פלוטו הוא הכירורג שעוקר את האיבר שמסכן את בריאותכם, הוא זה שיהרוס את הבית שאתם גרים בו, הוא זה שימיט אסון על חיי הזוגיות שלכם אם לא הייתם נאמנים (בעיקר לעצמכם). עם פלוטו לא מסתבכים. פלוטו עוקר, הורס, מחריב אבל לא פחות חשוב - נותן כוחות ובונה הכל מחדש.


פלוטו במעלה 29 בגדי - מאיים על הממשלה שאם לא יפעלו מהר הם יפספסו את הרכבת. הוא גם מאיים על הציבור בצורה של כפיית חוקים מגבילים. גדי זה מזל שמרן והוא מקושר עם הדת היהודית, פלוטו במעלות אחרונות של גדי - נותן כוח למפלגות קיצוניות לחוקק חוקים קיצוניים וכפייתיים ולפעול בצורה קיצונית.

כשהאנרגיה במעלה אחרונה, הכל נעשה מהר מהר כדי להספיק לחוקק חוקים של שליטה וכוח.

גם ליקוי החמה ההיברידי בתאריך 20 באפריל יתרחש במעלה 29 במזל טלה - ליקוי שנמצא על הקצה.


ברמה אישית - בני מזל דלי/אריה/שור/עקרב הולכים לעבור שינויים גדולים עם פלוטו. אחרי הרבה מאוד שנים שנראה ששום דבר לא זז, עם המעבר הזה - אתם תהיו בפוקוס. חייבים לזכור שמעברי פלוטו הם איטיים ושקטים, כמעט לא מורגשים, הוא מגיע מלמטה מתחת לאדמה בשקט בשקט ואז ברגע אחד הוא מרעיד את האדמה והכל קורס. דלאיים/אריות/שוורים/ועקרבים - אתם צריכים כבר מעכשיו להכין את עצמכם נפשית פיזית ומנטלית. זה לא אם יהיה שינוי, אלא מתי. וכשפלוטו יבוא אתם צריכים להיות מוכנים ובריאים בראש בגוף ובנפש. אתם צריכים לדעת שכשהוא יגיע אליכם הוא יבקש שתתנו לו משהו רק בכדי שהוא יעזוב אותכם בשקט - אם תתעקשו ולא תהיו מוכנים לתת לו כלום - אתם תשלמו על זה ביוקר.

כדאי שתהיו מוכנים מראש עם איזה משהו שאתם תהיו מוכנים לשחרר ולוותר עליו בלי שיגרם לכם נזק. כדאי שתתחילו לחסוך ליום סגריר.. ברוב המקרים זה נגמר בכסף, אבל זה גם יכול להיגמר תחת שולחן המנתחים.. אז תשמרו גם על הבריאות שלכם.


להזכירכם שמדינת ישראל היא בת מזל שור? שינויים גדולים בדרך וכוח גדול גם כן. איום על הרס והשמדת המדינה מגורמים חיצוניים ופנימיים אבל לצד זה גם בניה התחדשות והתחזקות. ישראל מתחזקת, העם מתחזק, ישראל הישנה נהרסת וישראל החדשה נבנית. כשפלוטו בדלי - האסימונים נופלים, דלי מביא את רעיון השיוויוניות והחופש. בגדי יש מעמדות ודיקטטורה - בדלי יש דמוקרטיה, מה שנראה כרגע מהלכים של הפיכה שלטונית לא יחזיקו מעמד כשפלוטו יהיה בדלי. אבל גם כשפלוטו בדלי יש סכנות מפני ארגונים חזקים ששולטים בממשלה. למרות שהאנרגיה הדלאית היא מהפכנית ומרדנית, יש חשש מקבוצות קיצוניות שלוקחות את הכוח והחוק לידיים. המהפיכה הגדולה במדינה בדרך. מה שאנחנו רואים עכשיו זה עוד לא המהפכה שאני מדבר עליה שצפויה לקרות באביב 2024. מה שקורה כרגע זאת הקצנה פרועה של חבורה קיצונית שסוחטת את ראש הממשלה.


עכשיו נעבור לסטורן שעובר לדגים וישפיע על כל בני מזל דגים/תאומים/בתולה/וקשת.

הכוכב הכי ארצי ומציאותי נכנס למזל התעתועים והרגש - דגים.

במזל המים דגים אין גבולות, בדיוק כמו בים. גם אם יש גבולות - לא רואים אותם. הים הוא אינסופי ואפשר בקלות ללכת בו לאיבוד. במזל דגים אנחנו חוגגים את פורים, ובעולם מתקיימים קרנבלים, בדגים אנחנו מאבדים את הזהות שלנו ומתאחדים למען מטרה נעלה ואידיאלית של אחווה ואחדות. בדגים אנחנו מקריבים את עצמנו למען הכלל כדי שיהיה מקום טוב בעולם הזה. בדגים הכל מטושטש, המציאות היא אשליה, הפייק הוא האידיאל.

ואז בא סטורן שמכניס למסגרות ומנחית למציאות. סטורן שעוצר הכל ומסיים, שמגביל כדי לשמור ולהגן מפני צונאמי של שקרים ואשליות, סטורן שבא לעשות סדר בבלאגן הדגי ויתחיל תכלס לעשות - סדר.


בני המזלות המשתנים - דגים, תאומים, בתולה וקשת - בשנתיים הקרובות אתם תעברו תהליך התבגרות מואץ ותקבלו החלטות חשובות בנוגע לחיים האישיים, לחיי הזוגיות, קרייה ובית. מה שעמד בגדר תעלומה סוף סוף יקרום עור וגידים ויתממש בעולם הפיזי. חלומות הופכים למציאות. יסודות בטון שנוצקים בתוך המים, ומהווים את הבסיס לגשר בין עולם הדימיון ועולם המציאות.

סוף לעבדות ולהקרבה, סוף לחולי ולרפיסות, סוף לאבדון, סוף לשקרים ולעיוותים. סטורן סולל כביש מוצק לעבר מטרה ברורה ובונה את השלד שישמש אחר כך ליצירת העצמאות והחוסן האישי שלכם.


גם אם תחושו מעוכבים לתקופה מסוימת, קחו בחשבון שהעיכוב לא נעשה סתם ובסופו של דבר נועד כדי להגן עליכם מפני נפילות. סטורן דורש שתתחייבו למשהו ותתמידו. תעמדו במבחן שהוא יציב בפניכם ותזכו בתמורה נאה לטווח הארוך. סטורן ממצק וממצב, הוא מביא אנרגיה של מקצוענות ואחריות גדולה. אל תפספסו את האנרגיה הזאת בשנתיים הקרובות - היא יכולה להרים אותכם גבוה בסולם המקצועיות והמעמד החברתי. סטורן זה סטטוס.


המעבר של יופיטר למזל שור בחודש מאי מסמל שמדינת ישראל בפתח של שינוי גדול. בשילוב כוכב אורנוס (מהפכות/הפתעות) צפויה אנרגיה של חידושים והפתעות לטובה. הרגשה של אופטימיות לקראת משהו חדש.


1,191 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page