top of page

מפת שמים ותחזית ליקויים יוני-יולי 2018היום במפת השמים נוגה במזל אריה נמצאת בדיוק מול מאדים במזל דלי.

נוגה מסמלת את מדינת ישראל, מאדים את האויבים שלנו. מולות בין כוכבים באסטרולוגיה מסמלת עימות. וכמו בחיים האמיתיים - מי שצמוד אליך משלב כוחות איתך, ומי שמולך מתעמת איתך.

המולות הזאת חלה כל שנתיים, אבל כשבדקתי בטווח של 10 שנים אחורה אם בתאריכים האלו היו אירועים בטחוניים משמעותיים - התשובה שקיבלתי היתה לא. אז מדוע דווקא עכשיו שאלתי את עצמי זה משפיע כל כך חזק עלינו?

התשובה שקיבלתי היתה שזה קשור במיקום של המולות ביחס למפת המדינה.

בציר אריה/דלי נמצאים כוכבים משמעותיים מאוד במפת המדינה. הירח של מדינת ישראל נמצא במזל אריה. והמולות בין נוגה ומאדים נמצאת בדיוק על הירח בציר הזה. לשמש ולירח בכל מפה יש חשיבות עצומה, הרי הם 2 המאורות ולכן הכי חשובים בחיים שלנו. בנוסף, היום בשמיים צומתי הירח - הדרקונים, אותם נקודות שבהם מסלול הירח ומסלול השמש נחתכים נמצאים גם בציר אריה/דלי וצמודים למולות הזאת. מה שמעצים את כל ההיבט הזה.

ציר הדרקונים ידוע גם כציר הגורלות והקארמה. והתחושה שיש לכולנו לנוכח ירי הטילים מרצועת עזה היא שכבר היינו במקום הזה בעבר ויש תחושת דה ז׳ה וו.

מה שמיד מביא אותי לנושא הבא - הליקויים! (כי ליקויים קורים רק כשהירח והשמש נפגשים על ציר הדרקונים)

בקרוב תתחיל עונת הליקויים, ליקוי חמה חלקי ב-13 ביולי ב-20 מעלות במזל סרטן, הליקוי יחל לפנות בוקר ויראה ממש על האופק. ובדיוק שבועיים אחר כך ב-27 ביולי ליקוי ירח מלא במעלה 4 באריה על אותו ציר נפיץ וצמוד למאדים. הליקוי יהיה מדויק על הירח של ישראל במעלה 4 באריה. דבר שיסמל אירוע דרמטי בשבועיים שיחלפו מרגע הליקוי ועד חודש אחריו. (ויש שיגידו עד 6 חודשים) בדרך כלל מדובר באירוע ברמת המדינה, שכולנו נחשף אליו.

בתקופות קדומות, העתיקים ראו בליקויים סימנים מבשרי רעות,

כמו מוות של מלך או שר חשוב, מלחמות או אסונות טבע כמו רעידות אדמה, שטפונות, שריפות, הרס וחורבן. היום בעידן שלנו אנחנו עדיין חשופים לרעידות אדמה, שריפות, שטפונות, מלחמות, ומוות של דמויות ציבוריות ידועות, בין אם הם קשורים לפוליטיקה או לעולם הבידור, ובין אם הם מהארץ או מהעולם.

זה לא משנה, מה שחשוב זה שאנחנו נהיה עדים לארוע הדרמטי כקולקטיב.

ב-24 לאוקטובר 1995 היה ליקוי חמה מלא במעלה 0 במזל עקרב.

זה היה ליקוי משמעותי ביותר, כי בדיוק שבועיים אחריו ב-4 לנובמבר נרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז״ל ובדיוק חודש אחר כך ב-22 בנובמבר בשעה 6:20 בבוקר התרחשה כאן בארץ רעידת אדמה עוצמתית שאני זוכר שמרוב הבהלה פתחתי מיד מפה כדי לראות מה גרם לה. המפה אגב היתה מאוד משמעותית - השמש ופלוטו היו צמודים על האופק וזיעזעו את הארץ.

בני מזל אריה, דלי, עקרב ושור יהיו אלו שאנרגיית הליקויים תהיה משמעותית עבורם, בדרך כלל מדובר על קבלת החלטות או אירוע גורלי שמשנה מסלול חיים.

כל מי שנולד ובמפת לידתו דגש על מזל סרטן ואריה יהיה מושפע מאוד מהתקופה הקרובה שתסמל שינוי דרמטי בחיים.

ילידי ה-13 ביולי, 11 בינואר, 11 אפריל, ו-14 באוקטובר יהיו מושפעים מליקוי החמה באופן מיוחד.

אצל ה-13 ביולי וה-11 לינואר ההשפעה תהיה בתחום אישי/בריאותי ובתחום הזוגי ומערכות היחסים. אצל ילידי ה- 11 באפריל בתחום המשפחתי/ ביתי. ואצל ה-14 באוקטובר בתחום הקריירה.

עוד יושפעו מהליקוי - ילידי 14 בספטמבר שיושפעו בצורה חיובית בתחום החברתי, ילידי ה-13 בנובמבר שיושפעו בתחום המשפטי והנסיעות לחו״ל, ילדי ה-11 למרץ שיושפעו בתחום האהבה והילדים, וילדי ה-12 למאי שיושפעו בתחום הלימודים. לשאר המזלות ההשפעה תהיה מורגשת בתחומים הבאים - ילדי מזל תאומים - בכסף, ילידי אריה - אויבים נסתרים ועניינים סודיים, ילידי קשת - ירושות וכספי הזולת, ודלי - עבודה ובריאות.

מאחר ומפת הלידה שלנו מורכבת מכל המזלות, והכוכבים מסודרים אצל כל אחד באופן שונה במפה, יתכנו סטיות לכאן ולכאן ולכן יש צורך לבדוק ספציפית לפי המפה כדי לדעת באיזה תחום ובאיזו עוצמה תהיה ההשפעה. אבל תאמינו לי שמה שרשמתי פה בפוסט ישפיע גם ישפיע על ילידי אותם תאריכים וכולם ירגישו את זה.

ליקוי הירח שיגיע ב-27 ליולי יתרחש ב-4 מעלות במזל אריה, ולליקוי הזה חשיבות מדינית כפי שכתבתי בהתחלה - הירח של מפת המדינה נמצא בדיוק באותה מעלה, ובבית 10 שמסמל את ראש הממשלה וכל דמות ציבורית חשובה אחרת. כמו כן הירח מסמל נשים, ולכן גם נשים ידועות יהיו מושפעות מהליקוי.

חודשים יולי ואוגוסט אם כן, הם חודשים משמעותיים ודרמטים למדינת ישראל.

וכמובן לכל מי שיש דגש במפת הלידה שלו על מזלות אריה וסרטן.

בני מזל מאזניים, קשת, טלה ותאומים, יושפעו באופן חיובי מהליקוי הזה והדגש אצל כל אחד מהם יהיה בתחום אחר,

מאזניים - תחום החברה, קשת - נסיעות לחו״ל, טלה - אהבה וילידים, תאומים - לימודים.

הליקוי יהיה מאתגר יותר לבני - שור בתחום המשפחה והבית, עקרב - בתחום העבודה והקריירה, ודלי בתחום הזוגיות.

חשוב לזכור שלא כדאי להתחיל דברים חדשים בתקופה שבין הליקויים.

דברים שמתחילים בתקופה זאת ברובם לא נושאים פרי ולכן אם יש לכם תוכניות חשובות אולי עדיף לקבוע לפני ה-13 ביולי או אחרי ה-27 ביולי. אירועים שכבר נקבעו בין התאריכים האלה ושלא ניתן לשנותם בשום אופן - כנראה צריכים לקרות דווקא בתאריכים אלה גם אם התוצאה הסופית לא תהיה לשביעות רצונכם. לכל דבר יש סיבה וכל שיעור חשוב, גם אם הוא קשה.

אז זהו בינתיים, המעבר של נוגה ומאדים שפתחתי איתו את המאמר ישפיע עלינו עד סוף השבוע הקרוב ואחר כך הם ירגעו עד לפעם הבאה שזה יהיה בעוד שנתיים.

אך הליקויים שבדרך יהיו מעניינים הרבה יותר, עם השפעה חזקה וארוכת טווח.

מאחל שנעבור את התקופה הקרובה מחוזקים ומלומדים יותר.

שלכם, גיא מטרסו.

19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page