top of page

מלחמת חרבות ברזל מצב שמיים 4.12.2023ונוס (שליטת מדינת ישראל) נמצאת במעלה האחרונה של מזל מאזניים (המזל בו היא מרגישה חזקה) והיום בערב בשעה 20:50 היא עוברת למזל עקרב (בו היא מרגישה חלשה) ותשהה בו עד שתיכנס למזל קשת ב-29 בדצמבר.

המשמעות של ונוס בעקרב מורכבת, מצד אחד אם ונוס מסמלת את המדינה והיא נמצאת במזל שלא טוב לה ושהיא חלשה בו זה מראה שלא טוב לנו ושאנחנו חלשים. פשוטו כמשמעו.

בניגוד למזל מאזניים שמתפשר ומחפש הדדיות ועשיית דילים ועסקאות - מזל עקרב לא מתפשר ולא עושה שום דיל. הוא מבקש שתבחר צד לכאן או לכאן. התפשרות נתפסת ככניעה ותבוסה. האנרגיה בעקרב סודית, מחתרתית, חזקה ועוצמתית.

ונוס מחפשת לעשות שלום ושיהיה נעים וטוב לכולם. בעקרב אין שלום ואין נעים. יש שלום ולהתראות! ונעים מת בעירק. מצד שני - ונוס מגלה את הכוח האדיר שיש לה דווקא כשהיא נמצא בעקרב! היא עושה את זה בצניעות ובשקט וחולשתה הופכת לחוזקתה.

יש 2 מזלות שונוס לא אוהבת להיות בהם - בתולה ועקרב. כשונוס היתה בבתולה (ביקורת) בחודש הראשון למלחמה ישראל היתה בביקורת גדולה על המחדל הגדול ומצד שני - מיד היתה התעשתות וכל פרט נבדק לפרטי פרטים (בתולה) כמו לקיחת דגימות די אן איי כדי לזהות את שרידי הגופות של הנרצחים. בבתולה עושים סדר לדברים וישראל היתה עסוקה בלעשות סדר בכל הבלאגן שנוצר.

אחר כך עברנו למאזניים וכתבתי שונוס במזל הזה רוצה לעשות עסקאות ומסכימה להתפשר לדרישות שבהתחלה נראו הזויות כמו הכנסת סיוע כמו מים ודלק לרצועת עזה.

ועכשיו כשונוס תהיה בעקרב - אין יותר עסקאות. יש אפס סבלנות והולכים עד הסוף! - עד המוות (עקרב).

מוות זה נורא מפחיד, אולי הדבר המפחיד ביותר שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו אבל לא בשביל העקרב שמבחינתו מוות הוא שינוי ולידה של חיים חדשים.


ונוס בעקרב יורדת לתוך תהומות השאול - למנהרות העמוקות של החמאס, ועושה שם סדר. בדיוק בחודש שעבר, בתחילת חודש נובמבר היו שלושה כוכבים במזל עקרב - השמש, מאדים, ומרקורי. זה היה כשנחשפו המנהרות מתחת לבית החולים שיפא ובכל צפון הרצועה ובעיר עזה. אחר כך הכוכבים עברו למזל קשת - וקיבלנו שבעה ימים של הפוגה ושל החזרת חטופים. עכשיו האנרגיה של חשיפת עוד מנהרות חוזרת כשונוס במזל עקרב. בנוסף חוזרת עמימות הקרב, סודיות, ולצערי עוד בשורות על נופלים ונרצחים.


כשמרקורי (תקשורת) נכנס למזל קשת ב-10 בנובמבר נחשפנו לגילויי השנאה והאנטישמיות במכללות ובאוניברסיטאות בארצות הברית וברחבי העולם, קשת מסמל את ההשכלה הגבוהה ומרקורי חשף את הבורות הצביעות הרוע והטמטום שלא נחשפנו לכמוהם מאז תקופת השואה. אנשים ברחבי העולם מפגינים בעד שחרור פלסטין וצועקים ססמאות שאין להם אפילו מושג על מה הם צועקים.

אין ספק שההיסטוריה חוזרת על עצמה וקארמה איז א-ביץ׳… מה שעשו לנו ליהודים חוזר חזרה לאירופה ולארצות הברית. אני מקווה שמתעוררים שם - בהולנד כבר התעוררו..


מרס (שמסמל את האוייבים שלנו ואת חמאס) נמצא במזל קשת (שפע,חו״ל) עד ה-4 בינואר. החמאס נהנה מתמיכה מקיר לקיר מארגונים פרו פלסטינים שונאי יהודים, שונאי נוצרים, שונאי דמוקרטיה, וממדינות ששונאות את ישראל. מרס בקשת נהנה מתמיכה רחבה, ומהצלחה בפרסום והפצת השקרים שלו למטומטמים שקונים את זה. היטיבה לתאר את חדוות ההתפלשות ברפש החמאסי אותה קריקטורה של כתבת bbc שמתמוגגת מדמות חמאס שעומדת לידה. בעידן בו הפייק שולט אין פלא ששנאת היהודים היא טרנדית מתמיד. הצוררים החדשים הם מוסלמים אחוזי טירוף ומשיחיות שתפיסת עולמם המעוותת שמאדירה מוות היא מה שהחדירו להם בינקות. מי שדורש מוות - הוא בן מוות בעצמו והמוות ישיגו. מה שאנחנו שולחים ליקום היקום מחזיר לנו חזרה כפליים, לכן היזהרו במחשבותיכם פן תמיטו על עצמכם אסון.


איך זה מסתדר עם הטבח האיום של ה-7 באוקטובר? אין לי תשובה. הרי הדעת שלי אומרת שמי שנרצחו הם אנשי שלום, אזרחים טובים ותמימים שלא חלמו על מוות ולא ייחלו לו, אז למה כל זה קרה? ולמה דווקא להם? יקח שנים כדי להתחיל להבין מה קרה ולמה, ממש כמו אחרי השואה. אי אפשר כרגע להסביר את גודל הזוועות. 80 שנה אחרי השואה אנחנו יכולים להגיד שיש קשר להקמת מדינת ישראל. אבל עכשיו אנחנו עדיין עיוורים מלדעת מה התכלית לכל זה. אבל הזמן יגלה לנו אין ספק. אירוע איום ונורא בסדר גודל כזה הוא אסון לאומי שמרעיד את אמות הסיפים, ולא פחות ממשנה סדרי עולם. השמיים נפלו וישראל של לפני היא לא ישראל של אחרי. גם העולם לא יהיה אותו הדבר. הכל עומד להשתנות, והכל מוביל לחודש אפריל שמסמל את ההתחלות החדשות.


מוות מסמל שינוי. וכשהרבה אנשים מתים ביחד - זה אומר שעומד להיות שינוי גדול.

חבל שזה ככה, אבל במדינת ישראל שהיא בת מזל שור - שמולה ניצב מזל עקרב - המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. יום העצמאות ויום הזיכרון שלובים זה בזה. אין דבר כזה בשום מדינה אחרת.


מרקורי (תקשורת) סוף סוף יצא ממזל קשת (התפזרות) ב-1 בדצמבר ונכנס למזל גדי - מזל המיקוד! והביצוע. יחד עם האנרגיה העקרבית של ונוס אנחנו נקבל לחימה ממוקדת ונחרצת שתביא להישגים ביטחוניים ומדיניים. מרקורי יכנס לנסיגה ב-13 בדצמבר ויחזור בהמשך למזל קשת וגם ייפגש שוב עם מאדים, מה שאומר שכנראה תהיה עוד עסקה בדרך אבל הפעם לא רק של אנשים חיים.

אני מאמין שהאנרגיה הכוכבית החדשה שתשפיע עלינו בחודש דצמבר, יחד עם האנרגיה של חג החנוכה תביא לבשורות טובות בגזרת שחרור החטופים שעוד נשארו בחיים. מציאת החטופים והשבתם לארץ ללא עסקאות וללא שחרור של מחבלים.


בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לכל הלקוחות שלי שממשיכים להתייעץ איתי בתקופה המורכבת והקשה הזאת, אני מעריך ואוהב אותכם מאוד. תודה על האמון שאתם נותנים בי! אני ממשיך להיות זמין עבורכם ומאחל לימים שקטים ורגועים.

865 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page