top of page

מה שרואים משם עוד לא רואים מכאן


״שלישיית הקורונה״ הצמידות בין סטורן+פלוטו+יופיטר במזל גדי שנמצאת בשמים בדיוק מול ונוס וסטורן שהם שליטי הקריירה במפה של דונלד טראמפ הם שאחראים לנפילתו..

אבל יש עוד כמה גורמים.

נקודות צומתי הירח - ראש וזנב דרקון במזלות תאומים/קשת מראים על נקודת מפנה גורלית בחייו, אלו נקודות שהמחזור שלהם הוא כל 19 וחצי שנים. היבחרות שניה זה להמשיך את הקיים וזאת לא נחשבת לנקודת מפנה! סיום קריירה, התרסקות והתפכחות מאשליה זה כן.


זנב דרקון בשמים (ירידה לטמיון) בצמידות מדויקת לירח שלו (בית/עם) - מראה על הנפילה ועל האכזבה מתוך הבית!

בנוסף נפטון (רמאות, אשליות, שקרים) בשמים בהיבט קשה (90 מעלות) גם לירח (בית/עם/נפש שלו) וגם לשמש (מעמד שלו/הקריירה שלו) - מראה שאכן רימו אותו ונתנו לו לחיות באשליות. תחת השפעה רעה של נפטון הוא מאבד את הזהות האישית שלו ורואה רק את מה שהוא רוצה לראות, כך נפטון מעוות את ראיתנו והבנתנו את המציאות. (למרות שהאנרגיה הזאת גם מראה על אי סדרים ורמאויות ביחס אליו)

לקינוח - ליקוי החמה המלא שצפוי ב-14 בדצמבר 2020 במעלה 23 בקשת יהיה בדיוק מול השמש שלו במעלה 23 בתאומים! וזה רבותיי יחסל אותו סופית. החשכת מסך תרתי משמע ועם ליקויים אי אפשר להתעסק.


במפה של ג׳ו ביידן ״שלישיית הקורונה״ מתיישרת מול יופיטר (הצלחה) בבית 8 (משברים/שינויים/משאבי הזולת) כך שזה ממש לא נראה כמו מדד להצלחה או היבחרות לנשיאות. השמש ביום הבחירות בשמים נגעה בשליט המפה שלו - מאדים שזה מראה על כוח ואיתנות ל-48 השעות שבאות אחר כך שזה משהו מאוד נקודתי וגם כל זה קורה בבית 12 (הפסד/אכזבה/אובדן) גם לא משהו שאפשר להכריז עליו כהצלחה מיוחדת. מה שכן - צומתי הירח - ציר הדרקונים (אירועים גורליים) במעלה 21 בקשת/תאומים נמצאים בדיוק באותה מעלה שבו נמצא מרקורי (שליט בית הקריירה שלו) ב- 21 עקרב ואולי זה מדגיש את האירוע הגורלי שעומד לקרות לו למרות שאין מגע ישיר ביניהם ולכן זה מרגיש קצת כמו אילוץ.. אבל נגיד אוקי שמשהו גורלי יקרה בקריירה שלו.. יופיטר בשמים גם במעלה 21 בהיבט משושה (הזדמנויות חיוביות מינוריות) לשליט בית הקריירה מרקורי, אוקי זה נחמד אבל גם כאן זה לא וואו. בקיצור - המפה של בידן (אם זאת המפה הנכונה) לא כזאת חזקה ומלאה באירועים כמו אצל טראמפ ואולי זה הוביל אסטרולוגים מובלים לחזות בטעות שטראמפ יקח.


לי זה נראה שביידן עבר שם במקרה, דחפו אותו להתמודד כי לא היתה אלטרנטיבה אחרת, ובגלל שנאת טראמפ הוא זכה. בקלות אפשר ליפול למלכודת שטראמפ יקח את הבחירות.


בכל מקרה גו׳ בידן מזל עקרב עם כוכבים בבית 12 - רחוק מאוד מפרופיל של נשיא ומישהו שיכול להיות בקדמת הבמה (בית 12 זה מאחורי הקלעים ואנרגיה נסתרת) ועם אופק בקשת (הרבה מזל בחיים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון) וירח בשור (יציבות כלכלית ונפשית) יכול להיות שמח אבל אני בספק אם להרבה זמן.


הליקוי ב-14 בדצמבר יתפוס אותו בבית ה-1 בית האישיות/בריאות ויכול לרמוז שהוא לא יכהן הרבה זמן אולי מפאת גילו המתקדם.

ביום ההשבעה הכוכבים מסתדרים מאוד יפה במפת הלידה שלו ויוצרים היבטים חיוביים מרשימים.

אולי בגלל אישיותו ומבנה מפתו שהכל נסתר וסמוי - כך גם ההצלחה שלו - נסתרת וסמויה.


אצל דונלד טראמפ יש הרבה יותר רעש וצילצולים וכמו בחיים האישיים כך גם במפה. ולכן מכל הרעש וההמולה הזאת קל ללכת לאיבוד. בכל מקרה בתחילת 2021 הכוכבים במעברים בשמיים יכנסו אליו במפה לבית 6 (בריאות/מחלות) ויאתגרו אותו מבחינה בריאותית.


אין ספק שהשינויים בארצות הברית יהוו השפעה מידית על כל מה שיקרה פה אצלנו, שרביט הקסמים שקיבלנו מהנשיא שהעניק לנו כוחות על וחולל נפלאות למעמדה וחוסנה של ישראל ביחס לעולם בכלל וביחס לעולם הערבי בפרט עומד להילקח מאיתנו.. ימי הקסם עומדים לפוג.

את זה יודע נפלא ראש הממשלה ולכן הוא מודאג ובצדק.

תכלס מה היה רע לנו בתקופת טראמפ? הדוד מאמריקה נתן לנו הכל, הכללללל! ונהנינו מכרטיסי הכל כלול ונסיעות חינם בכל המתקנים שבסופר-טראמפלנד. נכנסנו קצת לטריפ לא? לא היה כזה מלך שאהב אותנו ונתן לנו גיבוי מלא מאז המלך כורש!


אבל טראמפ כנראה לא היה כזה להיט אצלו בבית ולכן הוא משלם על זה בריבית דריבית.

יש שטוענים שצפויים לנו עוד הפתעות בעניינו ושהסיפור עוד לא נגמר - אני חושב שזאת תגובה טבעית להתפוגגות השפעת הסם הממכר. הגוף פשוט נכנס לקריז...


אנחנו נעבור את ימי הגמילה מעידן טראמפזילה הממסטלים ונצטרך כמה שיותר מהר להתפקס במדינה המדממת שלנו.

אנחנו חייבים להציל את עצמנו מעצמנו. וחייבים להתעורר.

בדיוק כמו שאמריקה התעוררה, הגיע הזמן שלנו- למען ילדנו, למען ההוגנות וטוהר המידות למען שוויון הזדמנויות ושוויון זכויות!!


יש לנו ארץ נפלאה ונהדרת, יש לנו אנשים מדהימים! (אבל לא חסר חארות) אין לנו אופציות אחרות - אנחנו נלחמים על הבית שלנו!

כדי שיהיה קל, נעים, כיף והוגן לחיות כאן. שום דרכון זר לא יפתור לנו את הבעיות כי פשוט אין לנו ארץ אחרת!!

בכל מקרה אנחנו עוד לא רואים מכאן את מה שבאמת קורה שם אבל זה יגיע בסופו של דבר לכאן ולזה אני קורא ״אפקט הדומינו״ שכבר התחיל...

709 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page