top of page

מבולבלים?אם ביום הלידה שלכם מרקורי היה במעלה 16 בתאומים, בתולה או קשת סימן שאתם נמצאים עכשיו תחת מתקפת נפטון.

מה זה אומר מתקפת נפטון? זה אומר שאתם תחת השפעה של תקשורת מבלבלת ולא אמינה.

תבדקו טוב את האינפורמציה שמגיעה אליכם, תבדקו טוב אם הבינו למה התכוונתם, תהיו ערניים בכביש! פקחו את העיניים, הקשיבו ותנהגו במשנה זהירות ואם משהו לא נראה לכם אז זה בדיוק סימן שאתם צריכים לבדוק שוב כדי להיות בטוחים.

איך תדעו אם יש לכם מרקורי כזה במפה? צירפתי לכם טבלאות מפורטות לפי שנים עם תאריכי לידה.

אם מצאתם את תאריך הלידה שלכם בטבלה - אתם חווים את ההשפעה של נפטון עליכם. ההשפעה שלו נמשכת כ- 7 חודשים לסירוגין, היא החלה בחודש מאי 2018, ותסתיים רק בינואר 2020! כאשר בין לבין יש שקט ואז אפשר לחזור לפוקוס.

ההרגשה הכללית בזמן המעבר - בלבול, חוסר ריכוז, דאגות, רצון לברוח ולהתבודד, שכחה שמובילה לחוסר התמדה, ערפול. בזמן זה לא מומלץ לעסוק בדברים שדורשים ריכוז ודיוק כי זה מתכון בטוח לתסכול. בני מזל תאומים ובתולה אף ירגישו בעיות בבטחון ובהגדרה העצמית שלהם. הראש לא במקום, והתחושה שמרקורי בנסיגה גם בלי שיהיה בנסיגה. סיטואציות יכולות להיות הזויות, אנשים ומצבים לא ברורים, המחשבות לא מאורגנות ודברים לא יוצאים לפועל כפי שציפיתם. קשה מאוד להיות בטוחים בעצמנו בתקופה הזאת, לכן זה לא הזמן להתחייב, לא לחתום על חוזים מחייבים, להימנע מעסקאות מפוקפקות במיוחד אלה שנראות כמו חלום שמתגשם, שמה שמבטיחים עולה על כל דמיון ולזכור שאין ארוחות חינם.

במקרה הטוב - אנשים לא ישימו לב לפרטים ויתכנו בלבולים, במקרה הרע אנשים ינסו לרמות אותכם ולהפיל אותכם בפח. אז תיזהרו.

כל דבר שאתם מנסים לעשות שקשור לתקשורת אם בכתיבה או בעל פה לוקח הרבה יותר זמן מהרגיל, וזה מאוד מתסכל, כי פתאום לדברים יש חיים משל עצמם.

התחביב של נפטון הוא להעלים דברים, לערפל ולתעתע וכשהוא בהיבט קשה לכוכב המחשבות שלנו - סביר להניח שנאבד ונשכח דברים ולכן צריך לשים לב גם לזה.. הסלולרי בכיס? המשקפיים על הראש? הראש במקום?!

אז מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם ההשפעה הנפטונית הזאת?

קודם כל - לא להילחם בה. נפטון רוצה שתזרמו עם המצב. הוא בא ללמד אותכם שיעור על מהי אמת ומהי הרפיה. אתם תחושו שלקחו ממכם את השליטה וזה נכון, כי באמת לא תיהיה לכם שליטה, ואל תנסו לקחת אותה בכוח כי זה לא יעזור לכם. אתם צריכים להרפות, להתבונן מהצד ולשאול - אוקי, אני מבין שקורה כאן משהו שלא בשליטה שלי, לאן זה רוצה לקחת אותי ומה אני צריך ללמוד מזה? ברוב המקרים מה שעוזר במצבים אלו - זה להיות הכי כנים ואמיתיים עם עצמנו - ועם הסביבה. לא נראה לכם? תגידו. אל תפחדו מלא נעים.

כשנפטון מתקיף - הוא גורם לעיוות של מציאות. אנחנו חושבים שמה שאנחנו חושבים נכון אבל בפועל - אנחנו מתעתעים בעצמנו. כמו מופע קוסמות - אנחנו יודעים שזה לא אמיתי, אבל נדהמים איך עשו את זה, ומאמינים למראה העיניים.

פעם איש חכם אמר לי - מה שאתה שומע אל תאמין, ומה שאתה רואה רק חצי... וזה בדיוק מה שקורה במעבר נפטון בהיבטים קשים.

יכול להיות שפוטרנו ממקום העבודה, ומצאנו את עצמנו ללא עבודה חדשה, מרגישים שעשו לנו עוול, ושאנחנו אבודים - אבל אם נעצור לרגע ונתבונן בסיטואציה ונהיה כנים - התשובה תתגלה לנו - יכול להיות שלא באמת אהבנו את מקום העבודה ונשארנו שם מסיבות כאלו ואחרות? יכול להיות שלא היה לנו אומץ לקום ולעזוב?

יתכן שגיליתם שבן או בת הזוג שלכם מסתיר ממכם קשר אחר, אתם כואבים והמומים ולא מאמינים איך החיים שלכם התהפכו - אבל יש בסיטואציה הזאת מתנה גדולה מהיקום שאתם חייבים לפקוח את העיניים ולראות אותה. יכול להיות שאתם בוגדים בעצמכם?

יתכן והילד שלכם הסתבך במשהו והוא לא גילה לכם? הבת נכנסה להיריון לא רצוי? החבר הסתבך עם עסקה לא טובה... יש אין סוף דוגמאות, הקו המנחה של כולם - שאתם לא רואים את הדברים כמו שהם באמת, שמסתירים ממכם מידע, שמבלבלים אותכם.

אבל יש לנפטון גם צדדים טובים ולא פחות נפלאים.

הצד הטוב שלו הוא בנתינה ובהקרבה, בהתעלות הנפש, בריפוי ובהשראה. אהבת חינם - עזרה לשם עזרה. ככה מכל הלב ובשפע!

תדעו שזאת תקופה והיא עוברת. אל תרימו ידיים, אל תתיאשו, אל תיכנסו לדיכאונות.

אתם מרגישים קצת שיכורים, קצת מסטולים ולא בפוקוס, נכון, לא להיט. חברים מרגישים שהתרחקתם, שאתם לא ברורים, אז תסבירו להם שאתם לא יודעים מה עובר עליכם ומה אתם רוצים, שאין לכם אופק ברור והעתיד מעורפל. נצלו את התקופה הזאת לעשות דברים יצירתיים, שגורמים הנאה. תלמדו משהו בשביל הכיף, תיפגשו עם אנשים רגישים שיוכלו להכיל ולעזור לכם, תתייעצו עם אנשי מקצוע ואל תחששו לבקש עזרה, תלכו לראות סרטים מעוררי השראה, תשמעו מוזיקה שאתם אוהבים, תתפנקו בים או בבריכה. תעבירו את הזמן בלי ביקורת עצמית, אל תשפטו, את תבקרו, אל תחמירו. התחלתם משהו ולא סיימתם? עברתם לדבר הבא בלי להשלים את הקודם? - אין בעיה, תזרמו עם זה, תחזרו לזה אחר כך ותשלימו את מה שהתחלתם, אולי הייתם צריכים את הסחת הדעת הזאת כדי להתפקס חזרה.

הנה הטבלאות עם תאריכי הלידה, וגם גרף שמראה את ההשפעה של נפטון.

כדי לדעת באיזה תחום בחיים ההשפעה מורגשת יש להציב מפת לידה ולבדוק באיזה תחום חיים נמצא מרקורי ומה חומרת ההשפעה.

העמודים האדומים בגרף מראים את משך ההשפעה של נפטון לכל מי שתאריך הלידה שלו מופיע בטבלאות למטה:


טבלאות תאריכי לידה המושפעים מן המעבר:34 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page