top of page

ליקוי חמה במזל סרטן


בעוד אני כותב שורות אלו, ליקוי חמה טבעתי מתרחש בחוץ, לא כל כך ניתן להרגיש בו או לראות אותו בלי עזרים מיוחדים אבל הוא כאן והוא מתרחש בחוץ ותאמינו או לא הוא משמעותי.

אני יודע שכל פעם שיש ליקויים אני מדבר וכותב עליהם בלי הרף, וזה נראה כאילו חטפתי ליקויציטיס כרוניס חחחח אבל חשוב שתבינו שכל פעם כשהשמש והירח מתחברים בליקוי זה סופר עוצמתי ודרמטי גם כתופעת טבע ובמיוחד בהשפעה על העולם בכלל ועלינו בפרט.


הבוקר חיפשתי אם היה כזה ליקוי באותו תאריך ובאותה מעלה במזל סרטן, שזה יום היפוך השמש והיום הארוך ביותר בשנה - וכן! היה כזה בדיוק ב-21 ביוני 2001.

ומה קרה שלושה חודשים אחר כך בספטמבר? אירוע שישנה את העולם לגמרי!

אני תמיד אומר שההשפעות של הליקויים לא קורות בזמן הליקוי אף פעם. הזרע נשתל ברגע הליקוי, האנרגיה מתבשלת ואז זה יוצא החוצה בעוצמה 3 חודשים אחר כך.


כבר בתחילת השנה ציינתי את חודש יוני וחודש ספטמבר כחודשים שמשהו לא יציב ומשמעותי יקרה בהם.

מסתבר שבקונטקסט העכשווי, הקורונה מרימה שוב ראש ומאיימת בגל שני, אבל כנראה שיש עוד דברים ברמה מדינית/פוליטית שיתבררו מאוחר יותר שהזרעים שלהם ניטעו בחודש יוני, ולא מדובר רק אצלנו בארץ.

הליקוי הזה מתרחש מעל אסיה וסין וכנראה יהיה קשור בצורה כזאת או אחרת אליהם אבל אין בכך הכרח, הליקוי של 2001 התרחש מעל דרום אפריקה ולא נראה כלל מארצות הברית ובכל זאת זה השפיע עליהם בצורה חזקה מאוד.


כל כך הרבה התרחשויות יש בשמיים בו זמנית עכשיו, כוכבים בנסיגה, צמידויות, ליקויים שזה חייב להשתקף בארץ.


מרקורי נכנס לנסיגה במזל סרטן הסנטימנטלי, מעלה זיכרונות מהעבר, אבל גם לא פוסח על התחביב שלו לשבש מערכות תקשורת ומכשירי חשמל ביתיים.. לא להתעצבן אם התנור או מכונת הכביסה שלכם עושים בעיות, פשוט לתקן ולהחליף.. וגם לא להתעצבן אם אין את החלק שרציתם..

בשלושת השבועות הקרובים רובנו נעשה את אותם הדברים פעמיים כי לא יצליח לנו על הפעם הראשונה אז גם לקחת אויר ולהצטייד בהמון סבלנות.


מי המושפעים מהחגיגה בשמיים? בראש ובראשונה בני מזל סרטן שנולדו אתמול היום ומחר, ובני מזל גדי שנולדו בין ה-21- 23 בדצמבר. גם בני מזל טלה 20-22 במרץ, ובני מזל מאזניים 21-23 בספטמבר.

סרטנים - צפו לשינויים גדולים בחיים האישיים, גדיים - צפו לשינויים בתחום הזוגי/שותפי, מאזניים - צפו לשינויים גדולים בתחום הקריירה, טלאים - צפו לשינויים גדולים בתחום המשפחה והמגורים.

סרטן, גדי, מאזניים, טלה - אתם המזלות שמניעים את העולם ובכם טמונה אנרגיה יוזמת ופעילה.

ליקוי חמה שמתרחש באחד מהמזלות שלכם אומר שתהיה תזוזה אקוטית ויזומה בחיים האישיים של כל אחד מכם, ובמיוחד ברמה הגלובלית, בעולם.

אתם גם מושפעים מנסיגת מרקורי עכשיו, נצלו את האנרגיה לטובתכם. מרקורי נסוג - מחזיר אותכם אחורה לעבר, מחזיר אותכם הביתה, מחזיר לכם קשרים מהעבר, מחזיר לכם דברים אבודים, תמיד מעניין עם מרקורי בנסיגה.


הליקוי הזה בא טוב למזלות עקרב ודגים, בני מזל דגים אצלכם במזל יש גם את מאדים בדיוק לעוד שבוע, הוא נתן לכם אנרגיות מה שלא קיבלתם הרבה זמן, ואם ידעתם לנצל את האנרגיה שלו בצורה חיובית ולא בכעס ובעצבים, אז בוודאי הצלחתם לקדם דברים שהיו תקועים זמן רב ובמיוחד בתחום האישי. השקעה בספורט, דיאטה, ומראה חיצוני משתלמת במיוחד בתקופה זו.


בני מזל תאומים אתם עדיין נהנים מונוס שנמצאת במזל שלכם, אתם אטרקטיבים מתמיד ומקבלים הרבה מאוד תשומת לב, ומחמאות מהזולת. זה גם טוב לכסף, ולאוכל. תיזהרו מעליה במשקל ומסוכר.


שוורים - אצלכם על פניו נראה שיש שקט תעשייתי, אבל אתם מתכננים את האקזיט הבא, אורנוס במזל שלכם דואג לשחרר אתכם מכל מה שמעכב, אתם פורצים את הגבולות, מפתיעים את הסביבה וסוף סוף מרגישים שאתם לא חייבים לאף אחד שום דבר. האומץ להיות אתם בכל מחיר! הליקוי חמה בסימן חיובי מאוד וידגיש את הנושאים - לימודים, תקשורת, נסיעות, קרובי משפחה ובמיוחד אחים.


אריות - הליקוי הזה מאיים לפתוח תיבת פנדורה, והאנרגיה שלו יושבת אצלכם בנקודה מאוד רגישה ואישית - הפחד מאיבוד שליטה. אתם מתמודדים עם אירועים שאין לכם כל כך שליטה עליהם ובכל זאת אתם מנסים לנווט עם מיטב הכלים העומדים לרשותכם. במקום לפחד מהלא נודע ולפחד לאבד שליטה - תפעלו על פי הרגש והאינטואיציה. הרבה שדים רודפים אחריכם, ואלו יכולים להיות מחשבות טורדניות או אנשים, נסו להבין איפה אתם שמים את הגבולות שישמרו על עצמכם מלאבד את עצמכם!


בתולה - הליקוי הזה יעשה לכם טוב בתחום החברתי.

אם יש דברים שרציתם להגשים ולא הצלחתם בגלל כל מיני סיבות, עבודה, בריאות, או כסף, השנה אתם תצליחו להגשים את משאלות לבכם.


עקרב - הליקוי הזה בא לכם טוב, אתם מרחיבים את התודעה, מחזקים את האמונה שלכם, לומדים דברים חדשים, ונפתחים לרעיונות חדשים. הצלחה צפויה בתחום החוק והמשפט.


קשתים - הליקוי הזה מדגיש כל מה שקשור לעניינים כספיים.

זה או כסף שאתם צריכים לקבל או כסף שאתם עומדים להוציא.

כך או כך זה מטריד אותכם ולכן שימו לב לעניין הזה.

הליקוי הזה גורם לכם להתעסק גם עם עניינים בריאותיים/מוות של הזולת.


דליים - הליקוי הזה מדגיש כל מה שקשור לנושאים בריאותיים, שלכם או של הקרובים שלכם, שימו לב מה צריך לטפל ואל תזניחו. גם עניינים שקשורים לתעסוקה ועבודה מעסיקים אותכם תשתדלו להיות חיוביים גם אם נראה שהדברים לא עובדים לטובתכם יש לכך סיבה.


היום כאמור נפתח רשמית הקיץ בחצי הכדור הצפוני, והחורף בחצי הדרומי. אנחנו קוראים לזה יום ההיפוך או בלועזית - Solstice, ביום זה נטיית ציר כדור הארץ מגיעה לנקודת השיא ביחס לשמש. כך שאצלנו יש הכי הרבה אור (ואצלם הכי הרבה חושך..) ולכן נקודת היפוך זו משמעותית וחשובה.

תחשבו איזה כיף זה להיות עכשיו בצפון אירופה ובמיוחד במדינות סקנדינביה ולצפות בשמש חצות!

ממחר הימים ילכו ויתקצרו בצפון כדור הארץ ויתארכו בדרום כדור הארץ עד ליום השיוויון הסתוי שיחול ב-23 בספטמבר.


קחו בחשבון שכל אחד יחווה את הליקוי בדרך אחרת בהתאם למורכבות המפה, יש לקחת בחשבון את כל המרכיבים כמו הירח והאופק וכוכבים אישיים במזלות סרטן, גדי, מאזניים וטלה.

לתחזית אישית מפורטת אתם מוזמנים לקבוע איתי פגישת ייעוץ בזום דרך הקישור הזה: www.astrologuy.com/book-online .


יום היפוך שמח ומואר, עדכוני שמיים נוספים בהמשך..

קיץ שמח :)

967 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page