top of page

כששבתאי אומר לך - עצור!

עודכן: 13 באוג׳ 2019משהו לא טוב עומד לקרות לי אמרתי לבן שלי כשראיתי את המפה שלו.

לך? למה דווקא לך? הוא שאל בחשש, כי שבתאי בשמיים עומד לעלות שוב על השמש שלך, אמרתי.

מה זה אומר? הוא המשיך לשאול בסקרנות,

תראה עניתי, מנסה לסדר את המחשבות שלי, שמש במפה מסמלת אותך, אבל גם אותי כאבא שלך, ואם כוכב נוגע בשמש שלך במפה אז או שמשהו יקרה לך או שמשהו יקרה לי. ויש לי הרגשה שהפעם זה אני.


בפעם שעברה ששבתאי נגע בשמש שלך, הסברתי, נפצעת וזה השפיע על התפקוד שלך בכדורגל אבל לא התייאשת! לקחת את עצמך בידיים והלכת לטיפולים והמשכת להתאמן כל בוקר כדי לשקם את עצמך, ובנוסף גם התמדת בלימודים התאמצת והוצאת ציונים מעולים! למרות שהיית מאוד כאוב ומתוסכל. אתה זוכר את זה? כן הוא ענה ואני המשכתי - אז עכשיו אותו כוכב שכבר נגע ועבר את המעלה של השמש שלך במפה נעצר בשמיים והתחיל ללכת אחורה, הוא יגיע למעלת השמש שלך ויגע בה שוב בפעם השניה, ואחרי שהוא יעבור אותה הוא ייעצר וילך קדימה ושוב יגיע לאותה מעלה בפעם השלישית, אבל הפעם זאת תהיה הפעם האחרונה לעוד כ-30 שנה.

ועל זה נאמר שצרות באות בשלשות...


רגע, רגע רגע, הוא קטע אותי, ככה זה אצל כולם? ממש לא, עניתי.

תראה, זה קורה לך ולכל מי שנולד בין התאריכים ששבתאי יהיה בנסיגה, כלומר כל מי שנולד בין ה-4 בינואר עד ל-11 בינואר, לכם הכי קשה כי שבתאי ייגע בכם 3 פעמים בגלל הנסיגה שלו.


כל שאר ילידי מזל גדי יחוו את שבתאי פעם אחת וזהו. אבל גם פעם אחת יכולה להיות כואבת. לכן אין פה חוקיות, ניתן להגיד שהשיעור שאתה וכל מי שנולד בתאריכים האלה צריכים לעבור הוא מורכב ודורש תהליך. זה לא אומר בהכרך שאתה תיפצע שוב אבל אני גם לא יכול לשלול את זה לכן עליך להיזהר!

רגע, ומה יקרה לך?

לי? עניתי, לא יודע אני מקווה שלא משהו בריאותי, כי שבתאי יכול להגביל אותי באיזושהי צורה אז גם אני צריך להיות עירני.


מתי כל הדבר הזה קורה? הוא שאל, ספציפית לך בסוף אוגוסט ובאוקטובר, אני רואה כאן 2 יחידות זמן.

אווףףףף הוא אמר בתסכול, אין לי כוח לדבר הזה, איזה חיים קשים יש לי. הכל קשה.


אני יכול להבטיח לך, ניסיתי לנחם שאתה רק תצא מחוזק מהמעבר הזה. אחרי הקושי של סטורן (שבתאי), יופיטר (צדק) יגיע למזל גדי ויעשה את הכל קל יותר וזה יקרה החל מחודש דצמבר 2019.


לא עברו יומיים וביום שבת בבוקר בדרכי למכונת תשלום בחניון בתל אביב קפצתי ממעבר שמחבר 2 מפלסים, בהתחלה חשבתי שיש שם מדרגות אבל כשראיתי שאין ושזה לא כזה גבוה החלטתי לקפוץ.

כנראה שלא הערכתי נכון את הגובה, התוצאה - נחיתה לא נכונה על כף הרגל, שמעתי פעק וכאבי תופת.

לא יודע איך הצלחתי לגרור את עצמי למכונה לשלם, רוית עזרה לי להגיע לאוטו, נסענו הביתה לשים מיד קרח. אחרי כשעה שהכאבים לא מפסיקים נסענו למוקד וצילום הרנטגן הראה שבר בכף הרגל. עוד כמה דקות עוברות והרגל כבר עם גבס לראשונה בחיי.


סטורן קשור לנפילות, לעצמות, לשברים ועיכובים. לכל מילות המפתח האלו אני מתחבר. וזה גם קרה ביום שבת שקשור לשבתאי (סטורן- Saturday = Saturn day) ובערב תשעה באב שגם הוא קשור לסטורן.

יומיים אחר כך, אני בבית עם גבס, כולם נרתמים לעזור לי. חברה נפלאה הלכה אתמול ליד שרה והביאה לי קביים והיום לקחה אותי להביא כיסא גלגלים שאוכל להתנייד, חברים מתקשרים להתעניין מה שלומי, ורוית והילדים לא יודעים את נפשם כדי לעזור ולהקל עלי.

נכון זה לא נעים, וקשה שבעתיים לבן מזל תאומים כמוני שניידות היא הדבר הכי חשוב לו, אבל הכל לטובה אני אומר לעצמי, היקום עוצר אותך. קיבלת סימנים, עכשיו תורך לנוח ותזכור שלכל דבר יש סיבה.


אבא, זה 2 יחידות הזמן שראית!!!, זה לא היה חודשיים, זה היה יומיים!!.. כן עניתי, אתה צודק. אני מקווה שהשבר יתאחה במהירות ושאחזור לדרוך על הרגל. סוף אוגוסט ואוקטובר יהיו בסימן של החלמה מהחבלה, ובאשר לך, כנראה שלא יקרה לך כלום (למרות שאני עדיין ממליץ לך להיזהר..) כי האנרגיה נותבה אלי..


ככה זה כשאבא אסטרולוג, אני רואה דברים לא רק לאחרים אלא גם לי ולמשפחה שלי.. בפעם הקודמת שפלוטו עבר על השמש של רוית ועמית ראיתי מוות שיקרה במשפחה שלצערי אכן קרה. ולכן אני משתדל כמה שפחות להסתכל לנו במפות אלה אם ממש רוצים לדעת מה יקרה או אם נמצאים בסיטואציה שקשה להחליט מה לעשות וזה משהו רציני, אחרת אפשר להשתגע.


אז הסנדלר לא הולך יחף, הוא עם גבס וקביים אבל בהודיה ובאופטימיות כי כנראה שהיה צריך לקרות משהו הרבה יותר גרוע..

ובסופו של דבר הכל לטובה!

549 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page