top of page

יחסינו לאן?חג ה-2 לספטמבר החל הבוקר בשעה 08:00 בדיוק, כשהירח במעלות אחרונות במזל שור, בשעה 08:56 ייצור הירח את ההיבט האחרון והחיובי שלו עם מאדים, לפני שיכנס למזל תאומים בשעה 11:01. שנת הלימודים החדשה נפתחת בסימן חיובי, ללא תקלות, עם הרבה אנרגיה טובה של עשייה ומרץ. היבט חיובי לכל הגדיים, השוורים והבתולות שאוהבים מעשים ופחות דיבורים.

הירח יהיה בטל בין 08:56 ל-11:01, קחו אתנחתה קלה לפני שהאנרגיה מתחלפת מהפרקטיות של האדמה לקלילות המחשבתית של האוויר.

הירח ישהה במזל תאומים עד יום שלישי בשעה 15:03 אז יכנס למזל הרגש סרטן.

ביומיים וחצי הקרובים האנרגיה תהיה באוויר, מה שאומר שהאווירה מתחלפת ממעשים למחשבות ודיבורים. תקשורת היא שם המשחק כאן, שיחות, רעיונות, הודעות, מסרים, סימנים, תנועה גם פיזית וגם מנטלית, ובעיקר שינויים.

דברים שנראו לנו קבועים ושאין דרך מוצא מהם פתאום מקבלים תפנית, מזג האוויר גם משתנה ומזכיר שהסתיו כבר כאן, למרות שרשמית הוא יחל ב-23 לספטמבר זהו יום השוויון הסתווי.

מוזר שאת ראש השנה שבוע הבא אנחנו נחגוג רשמית בקיץ!

בני מזל תאומים אתם תהיו רגישים ביומיים הקרובים ובמיוחד מחר יום ב׳ ה-3 לספטמבר, כשהירח יהיה בהיבטים שליליים לשמש ולנפטון, אתם תרגישו שהראש שלכם לא במקום ואתם לא בפוקוס. זה ירגיש קצת כמו מרקורי בנסיגה.. אי הבנות, נטייה לשכוח ולאבד דברים, תחושה מעורפלת שיכולה לערער לכם את הביטחון. זהו יום מוזר וקצת מעורפל עם נטייה לאכזבות מדברים ששומעים או מאנשים שנפגשים איתם, הכי נכון זה לקחת ספר נחמד, לקבוע לסרט טוב, או פשוט לשים מוזיקה שאוהבים ולצאת להליכה. אגב, הליכה זאת תרופת פלא לבני מזל תאומים. תארגנו שיחת נפש עם חבר קרוב ותשפכו את כל מה שהצטבר לכם בלב כבר תקופה ארוכה. בעיקר קחו נשימה עמוקה ותהיו אופטימיים, ההשפעה אומנם תהיה קצרה וחולפת, אך יכולה לגרום לאי הבנות לכן יש להיזהר.

שימו לב מה נאמר לכם ומה אתם אומרים לאחרים, לא הכל נכון ואמיתי, הימנעו מוויכוחים ובמיוחד מקבלת החלטות שגויות!

בחור שהתקשר אלי לייעוץ סיפר שאשתו לקחה במפתיע את הילד הקטן ועזבה את הבית. יום אחד הוא חוזר מהעבודה לבית ריק. היא חשדה בו שהוא לא נאמן כי היה חוזר בשעות מאוחרות מהעבודה והייתה בטוחה שהוא מנהל רומן. היא איימה בגירושין ולא הייתה מוכנה לשמוע על פשרה. כשפתחתי מפה ראיתי שלא יהיו גירושין ושהמשבר הזה אומנם ייקח זמן אבל יחלוף והם יחזרו להיות יחד. אחרי 3 חודשים הוא מתקשר שוב ואומר לי שהעניינים הסתבכו עוד יותר, שהיא פנתה לרבנות ופתחה תיק לגירושין, ואיך יכול להיות שאמרתי לו שהם לא יתגרשו.. כשזה רק הולך ונהיה יותר גרוע.

בדקתי שוב את המפה והפעם הייתי עוד יותר משוכנע מהפעם הקודמת. לא יהיו גירושין! ואני סומך אך ורק על מה שהמפה אומרת לי. בקיצור, עברו עוד 3 חודשים והתיק בסופו של דבר נסגר, בית הדין הרבני התרשם שהבעל דובר אמת שטען שהוא אוהב את אשתו ומעולם לא היה עם מישהי אחרת ושכל מה שהוא רוצה זה שהיא תחזור הביתה - מה שהמפה אישרה עוד בשיחה הראשונה. עברו 7 חודשים מהרגע שפנה אלי ועד שבסופו של דבר הם חזרו לחיות יחד, 7 חודשים של סבל וחוסר ודאות, שהתחילו מהיבט קשה שהירח יצר וגרם לחשד שווא ואי הבנה.

אם אתם רוצים לדעת מה צפוי לכם בענייני האהבה, נמצאים במערכת יחסים לא ברורה ואתם רוצים לדעת לאן הולך הקשר? אם אתם בתהליך של גירושין ורוצים לדעת איך הדברים יסתיימו תתקשרו אלי ואשמח לייעץ לכם - 050-7436379

20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page