top of page

חוזרים לשפיות?


אחרי הדרמה הפוליטית אתמול כאשר שופטי העליון פסקו כמעט פה אחד בעניין אריה דרעי, יש קצת הרגשה שיש שופטים בירושלים והגיון. מישהו עצר את הטירלול של הבוחרים של ש״ס שמבחינתם לגנוב זה כשר.

מה שקרה אתמול זה שהשמש נצמדה לפלוטו וזה אירוע שקורה רק פעם בשנה. רק לשם דוגמה כשיש עוד כוכב מעורב שמש+פלוטו+שבתאי או יופיטר אז קורה ארוע כלל עולמי ברמה מטורפת כמו קורונה, אבל זה היה לפני שלוש שנים. השנה אנחנו מסתפקים בשמש+ פלוטו בלבד וההשפעה הזאת חולפת כבר מחר כשהשמש מתקדמת לסוף מזל גדי ונכנסת אחר כבוד למזל הבא דלי.


אפרופו דלי, אריה דרעי הוא בן מזל דלי, ואם מסתכלים על המפה שלו רואים שסטורן מתיישב עליו ומגביל אותו. ומצד שני, הוא יקבל תפקיד אחר ומעמדו מתחזק אז אני לא ממש דואג לו, הוא ימשיך לפעול ולהשפיע מאחורי הקלעים. זה נראה דווקא שכולם הרוויחו פה - הציבור שחושב שנעשה צדק, ודרעי שהאהדה כלפיו מעמדו והפופולריות שלו רק התחזקו. לדרעי יש ירח במזל תאומים - הוא רב אומן ומסוגל לעשות כמה דברים בעת ובעונה אחת, הוא גם אלוף בתקשורת. אגב גם מאדים אצלו במזל תאומים, ותאומים ידוע לשמצה בגניבות... בעצם הכוכב ששולט במזל תאומים מרקורי היה ידוע לשמצה.. מה שהורס לבני מזל תאומים את התדמית שלהם.. אבל כל תאומים לגופו מה שנקרא.


אפרופו תאומים ומרקורי - היום 19 בינואר 2023 סוף סוף מרקורי נעצר ומתחיל ללכת קדימה, נכון לוקח לו כמה ימים עד שהוא תופס תאוצה, אבל אפשר כבר להתחיל לנשום לרווחה. גם מאדים וגם מרקורי מישירים מבט קדימה ונראה שמתחילה להיות התקדמות בכל התחומים. בני מזל תאומים ובני מזל טלה יחושו באנרגיה הזאת יותר מכל שאר המזלות.


ומה שמביא אותי לנושא הבא שהוא בעצם אותו נושא אבל מחדד אותו - הימים הפחות נחמדים שכולנו עוברים.

תחשבו מה זה להיות בן מזל תאומים - כל שלושה חודשים למשך כשלושה שבועות המוח שלכם יוצא לחל״ת. במשך התקופה אתם בטוחים שהכל בסדר רק שכל דבר אתם צריכים לעשות פעמיים והכל הולך הפוך. כשסוף סוף המוח חוזר הוא מודיע שהוא לא ישאר אצלכם לנצח והוא מחכה כבר לחופשה הבאה.

מי שנולד תחת מזל תאומים קיבל על עצמו את הדיל הזה וככה יוצא שהתאומים סובלים 4 פעמים בשנה כשמרקורי בנסיגה.

הם גם סובלים כשמרקורי נמצא במזל המים דגים שם הוא לא יכול לחשוב או לדבר (מילאו פיהם מים), וגם כשהוא נמצא במזל האש אריה ששם הרשמיות והממלכתיות הורגת אותו.. אז אול אין אול יוצא לנו (כן לנו, כי גם אני תאומים למי ששכח) 18 שבועות בשנה שאנחנו לא במיטבנו.


ואז חשבתי לעצמי, רגע ומה עם שאר המזלות? לא יכול להיות שרק אנחנו מסכנים סובלים לבד בחושך..(ומתמודדים בגאון ובגאווה), אז חשבתי על הסרטנים שמסכנים פעמיים בחודש הירח שלהם נמצא בעקרב וגדי ושם ממש לא כיף להם, וגם שהם מחליפים אוירה ומצבי רוח כל יומיים בגלל שהירח שלהם עובר ממזל למזל כל כך מהר ממש כמו שמחליפים גרביים, אז להיות מזל סרטן זה להיות מאוד רגיש ונתון למצבי רוח שמתחלפים תדיר - ממש לא נותן תחושת ביטחון, וגם פעמיים בשנה יש ליקוי ירח אז בכלל הם מרגישים שהרגו אותם.. אז אמרתי שאני אעשה סדר בנושא הזה כי הוא מאוד מעניין וארשום רשימה מסודרת מה התקופות הפחות נחמדות לכל המזלות לשנת 2023, מורה נבוכים כזה שעוזר להתכונן לימים הפחות מוצלחים של השנה.


שנתחיל?


טלה ועקרב:

מרס במזל במזל סרטן - 25 במרץ - 20 במאי

מרס במזל מאזניים - 27 באוגוסט - 12 באוקטובר


רק עקרב:

פלוטו בנסיגה - 1 במאי - 11 באוקטובר


שור ומאזניים:

ונוס במזל טלה - 20 בפברואר - 17 במרץ

ונוס בנסיגה - 23 ביולי - 4 בספטמבר

ונוס במזל עקרב - 4-29 בדצמבר


תאומים ובתולה:

מרקורי במזל דגים - 3 במרץ - 19 במרץ

מרקורי בנסיגה - 21 אפריל - 15 במאי

מרקורי בנסיגה - 23 באוגוסט - 15 בספטמבר

מרקורי בנסיגה - 13 בדצמבר - 2 בינואר 2024

מרקורי במזל קשת - 23 בדצמבר - 14 בינואר 2024

קשת ודגים:

יופיטר בנסיגה - 4 בספטמבר -31 בדצמבר

רק דגים:

נפטון בנסיגה - 1 ביולי - 6 בדצמבר


גדי ודלי:

סטורן בנסיגה - 17 ביוני - 4 בנובמבר

רק דלי:

אורנוס בנסיגה - 23 בינואר - 29 באוגוסט


סרטן:

ליקוי ירח - 5 במאי 2023

ליקוי ירח - 28 באוקטובר 2023


אריה:

שמש במזל דלי - 20 בינואר - 19 בפברואר

ליקוי חמה - 20 באפריל 2023

שמש במזל מאזניים - 23 בספטמבר - 23 באוקטובר

ליקוי חמה - 14 באוקטובר 2023


בכל התאריכים האלה או שהכוכבים שלכם בנסיגה, או שהם במזלות שפחות נחמד להם להיות או שיש ליקויים. יש עוד גורמים שיכולים לגרום לנו ל-״יום שיער רע״, אבל אני חושב שנסתפק לעת עתה בזה.

תרשמו לכם את התאריכים ותבדקו איך זה משפיע עליכם, אשמח גם שתשתפו אותי בממצאים.


יום סיום נסיגת מרקורי מוצלח לכולם :)


434 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page