top of page

התחזית השבועית לשבוע שבין 7 ביולי - 13 ביולי

עודכן: 8 ביוליהשחקן הראשי השבוע הוא ללא ספק מאדים שנמצא במזל שור ויעשה צמידות לשמש של מדינת ישראל.

מאדים (מלחמה/אלימות) מחמם את השטח וגורם לאווירה תוקפנית במיוחד. הצמידות הזאת קורית ביום חמישי, אך ההשפעה החזקה שלו מתחילה כבר ביום שני ה-8 ביולי.

ביום שלישי יש ירח בטל משעה 9 בבוקר ועד רבע ל-5 אחר הצהריים - שזה ממש כמעט יום עבודה שלם, אם אתם מרגישים שכלום לא קורה זאת כנראה הסיבה, כשהירח בטל אין אנרגיה להוציא לפועל דברים חדשים, אלא אם כן הדברים נקבעו מראש ואין מה או מי שיפריע להם.


השבוע מתחיל ב-7 ביולי, בדיוק 9 חודשים מהיום הנורא ההוא ב-7 באוקטובר. בשעות הבוקר המוקדמות ב-6:55  הירח יכנס למזל אריה ויסמל ששבוע דרמטי לפנינו.


ביום שני ה-8 ביולי, הירח יהיה בהיבטים חיוביים בשמיים, ונוס תהיה בהיבט חיובי לאורנוס (משהו מפתיע מצפה לנו), ומרקורי בהיבט חיובי ליופיטר (בשורות חיוביות ואופטימיות). נראה שיום שני הוא יום שיש בו אנרגיות חיוביות. יחד עם זאת כפי שכתבתי בהתחלה מאדים מתקרב לצמידות עם השמש של מדינת ישראל במעלה 23 במזל שור, ומתחת לכל החיוביות הזאת מתוכננת פעולה התקפית. מאדים מזכיר לכולנו שאנחנו עדיין במלחמה.


ביום שלישי יש ירח בטל, זה לא אומר שלא יקרה כלום, אבל יש הרגשה כזאת. יכולים לקרות דברים אבל אין אנרגיה להתחיל שום דבר חדש. לפני שהירח יכנס למזל בתולה הוא יהיה בשעות הצהריים במעלה 28 באריה - המעלה המקוללת שבה היתה ונוס (שליטת מדינת ישראל) באותו בוקר ארור. ואז בשעה 16:47 הירח יכנס למזל בתולה.


ביום רביעי בשעות הצהריים הירח יהיה בהיבט דיס הרמוני- 90º ליופיטר בשמיים ולמרקורי במפת המדינה. האופטימיות שהיתה יומיים קודם לכן מתחלפת למתיחות.


ביום חמישי יש היבטים מעורבים בשמיים - השמש בהיבט חיובי לסטורן (עמידות/סמכות), הירח בהיבט מולות לסטורן (סבלנות היא המפתח להיבט הזה, שמסמל גם עצב ועיכובים), ירח בהיבט חיובי למאדים (אומץ, החלטות מהירות), ונוס בהיבט חיובי לנפטון (מדינת ישראל מתקדמת לעבר המטרות ששמה לעצמה בקלות),ואז ונוס נכנסת למזל אריה (אנחנו בשליטה) ירח בהיבט חיובי לאורנוס (אירוע בלתי צפוי, אנרגיה מפתיעה).


ביום שישי הירח יהיה בהיבט מולות עם נפטון (תחושת בלבול, חוסר ודאות, חוסר שליטה) ואז יכנס למזל מאזניים (צורך באיזון התפשרות ודיפלומטיה), בהמשך הירח בהיבט חיובי לונוס (הישגים חיובים), הירח בהיבט הרמוני עם פלוטו (תחבולות/מניפולציות) ואז ונוס (ישראל) במולות עם פלוטו (מתח/איום, לחצים חיצוניים ופנימיים).


ביום שבת הירח יהיה בהיבט הרמוני עם יופיטר (אופטימיות/הצלחה) ועם מרקורי (בשורות חיוביות/הזדמנויות חדשות נפתחות).


נראה שהשבוע הזה עם המעבר של ונוס למזל אריה, מדינת ישראל חוזרת לעמדת כח ושליטה ומצליחה להגשים את המטרות שהיא שמה לעצמה בצורה יצירתית ויוצאת דופן. יש תחושת גאווה בעם, ובצה״ל.


מכל ההיבטים שיש השבוע, יש שני היבטים מרכזיים שבולטים והם: השמש במשולש לסטורן, וונוס במולות לפלוטו.

ברמה האישית ההשפעה של השמש במזל סרטן במשולש לסטורן במזל דגים מביאה תחושת יציבות ואחריות בהיבט הריגשי. זהו זמן טוב לתכנון לטווח ארוך, לבניית יסודות יציבים ולפתרון בעיות רגשיות/משפחתיות בדרכים יצירתיות ומעשיות. האנרגיה הזו מסייעת להתמודד עם אתגרים ולהשיג מטרות תוך תחושת ביטחון ועוצמה פנימית. השמש מסמלת חיוניות ויצירתיות,  במזל סרטן (משפחה,עבר,שורשים,יסודות) בהיבט הרמוני תומך לסטורן (תכנון, עמידות, אחריות) בדגים (רגשות).


ההשפעה של ונוס במזל אריה במולות לפלוטו במזל דלי יוצרת מתח רגשי ואינטנסיביות במערכות יחסים. ונוס (כסף,רגשות, יחסים, דברים שאוהבים) במזל אריה (יצירתיות, ילדים, אהבה, כבוד) במולות (קונפליקט) עם פלוטו (משברים, אינטנסיביות, קיצוניות, הפעלת כח, מניפולציות) במזל דלי (קבוצות, חברויות, רעיונות)

נראה שנושאים של כסף ומערכות יחסים יכולים להגיע למשבר וצריך לדעת איך לאזן בין האנרגיות.


כיצד היבטים אלו ישפיעו על כל 12 המזלות?


טלה

חיזוק היסודות המשפחתיים יתמוך ביציבות ובתחושת הביטחון האישי. זמן טוב להשקעה בבית ולתמיכה רגשית במשפחה הקרובה, ותכנון לטווח ארוך.

רומנטיקה ויצירתיות עשויות לפרוח, אך יתכנו מתחים בקשרים חברתיים או בפרויקטים קבוצתיים. יש להיות זהירים ולא להיגרר לדרמות.


שור

תקשורת וחיבורים חברתיים ישפיעו באופן חיובי על התוכניות שלכם. השקעה בתכנון לטווח ארוך בנושאי קריירה והקשרים החברתיים תישא פרי.

משפחה וקריירה עשויות להיות במתח, אך יש למצוא איזון בין המחויבויות האישיות לשאיפות המקצועיות. עבודה על תקשורת פתוחה תעזור.


תאומים

השקעה בלימודים ובהרחבת הידע תביא לתוצאות חיוביות. תכנון פיננסי חכם ותקשורת יעילה יעזרו לכם להגיע להישגים בקריירה.

תקשורת עם אנשים מאותגרת, יש להימנע מקונפליקטים ולחפש פתרונות יצירתיים. אתם אוהבים להגיד הכל אבל חשוב לזכור שיש צד שני והוא עלול לתפוס את הנאמר בצורה לא נכונה. נושאים כספיים מעסיקים אותכם, גלו יצירתיות וצאו מאזור הנוחות.


סרטן

ביטוי אישי והתמקדות בצמיחה פנימית יביאו לתוצאות חיוביות. זהו זמן לפתח את היכולות האישיות ולבנות יסודות יציבים להצלחה, הצלחה בנסיעות עבודה, עיסוק בספורט ובלימודים.

עניינים פיננסיים ורגשיים דורשים התייחסות מיוחדת. יש להקפיד על איזון בין הרצון להשיג לבין הצורך לשמור על קשרים טובים.


אריה

התבוננות פנימית והתמודדות עם רגשות עמוקים יסייעו בבניית זהות יציבה. זהו זמן להעריך מחדש את המטרות האישיות ולהתמקד בצמיחה רוחנית. ההצלחה נמצאת במקום הנסתר מהעין, הזדמנות להתמודד עם הפחדים שלכם.

מערכות יחסים אישיות ורומנטיות עשויות להיות באתגר. חשוב לשים לב לצרכים של השותפים ולחפש דרכים ליצירת הרמוניה ואיזון. אל תתנו לתסכול הפנימי שלכם להשפיע על מערכות היחסים.


בתולה

התחום החברתי מואר ומביא להיכרויות ושיתופי פעולה מוצלחים. שבוע מוצלח לחתימה על הסכמים וחוזים, עזרה מבני הזוג והתחייבויות משותפות.

ענייני עבודה ובריאות דורשים תשומת לב מיוחדת. חשוב להקפיד על טיפול עצמי ולמצוא פתרונות לבעיות מקצועיות בצורה יצירתית ומעשית.


מאזניים

קידום קריירה ועבודה קשה יביאו לתוצאות חיוביות. מחויבות ונחישות יהיו מפתחות להצלחה בתחום המקצועי.

יחסים חברתיים ויצירתיים עשויים להיות במתח. חשוב למצוא איזון בין הצרכים האישיים לבין המחויבויות החברתיות ולחפש דרכים להתגבר על הקשיים. עניינים בריאותיים יכולים לצוץ בעקבות מתח נפשי.


עקרב

השקעה בלימודים ונסיעות תביא להרחבת אופקים והזדמנויות חדשות. יצירתיות ורומנטיקה דורשות מחויבות ורצינות.

קריירה ומשפחה עשויות להיות במתח. יש לשים דגש על איזון בין עבודה ובית ולחפש פתרונות יצירתיים למתח.


קשת

הצלחה בתחום הפיננסי ובתחום ההשקעות, אתם מגלים את הכוח שלכם ומצליחים לפתור בעיות רגשיות שמביאים אותכם למצב של יציבות וביטחון אישי. יש תמיכה מהבית והמשפחה מה שעוזר ליציבות שלכם. הזדמנות לתכנון מוצלח של משאבים כלכליים.

יחסים בינאישיים עשויים להיות באתגר. חשוב להימנע מקונפליקטים ולחפש דרכים לשיפור התקשורת.

אתם נוטים לסבול ממחשבות אובססיביות ולהפעיל כח במקומות שהדבר הכי נכון הוא לשחרר. נסו לאזן את המחשבות.


גדי

מערכות יחסים ושותפויות דורשות תשומת לב מיוחדת. תקשורת יעילה ונכונות לשיתוף פעולה יהיו מפתחות להצלחה. יכולת התכנון  המוקפד והרעיונות שלכם מביאים לשיתופי פעולה מוצלחים. אתם זוכים לפופולריות וערככם עולה.

עניינים פיננסיים ויחסים בין אישים עשויים להיות במתח. חשוב להתמודד עם האתגרים בצורה כנה ולחפש דרכים לבניית יציבות כלכלית ורגשית.


דלי

עבודה קשה והתמקדות בבריאות יביאו לתוצאות חיוביות. יש לשים דגש על סדר ומשמעת כדי להשיג את המטרות. תכנון נכון של ההוצאות יביא ליציבות מוצלחת במצב הפיננסי.

מערכות יחסים אישיות ורומנטיות עשויות להיות אינטנסיביות ומאתגרות. חשוב למצוא איזון בין הצרכים האישיים לצורכי השותפים. אתם בתהליך של שינוי פיסי ואישי, אל תלחצו יותר מידי - את התוצאות יראו בחודשים הקרובים.


דגים

יצירתיות ורומנטיקה דורשות השקעה ומחויבות. ביטוי אישי ובניית זהות יציבה יביאו לתוצאות חיוביות.

אתם מקפידים על משמעת עצמית ומגלים אחריות כלפי עצמכם מה שמביא להגשמת המטרות האישיות.

עבודה ובריאות דורשים התבוננות פנימית ופתרון בעיות עמוקות. זמן טוב לטיפול עצמי ולשיפור החיים המקצועיים. יצירת סדר יום והתעסקות בענייני השגרה יועילו למצב הבריאותי.

527 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commenti


bottom of page