top of page

געגועים לקורונה

אתם תחשבו שהתחרפנתי, אבל לפי מה שראיתי שהולך להיות, אנחנו עוד נתגעגע לקורונה

.

אם אתם משוחרי אור אהבה שלום אחווה ניצנוצים ותקווה, או שאתם בעלי רגישות לבבית לפוסטים לא אופטימיים אני ממליץ לכם בחום לעצור פה וניפרד כאן ועכשיו כידידים (או שלא). בכל מקרה אין לכם מה להמשיך לקרוא. אם בכל זאת המשכתם - ראו הוזהרתם ואל תבואו אלי אחר כך בתלונות שהפוסטים שלי מדכאים ושאני רואה שחורות.

גילוי נאות - עד כה מה שחזיתי אכן קרה, ואפילו יותר ממה שדמינתי שעומד לקרות!

זוכרים שכתבתי לפני שנה על מלחמת עולם שלישית?! אני הייתי בטוח שטילים ינחתו פה ובכל העולם, מי חשב שמה שינחת פה ויתפשט בכל העולם יהיה בגודל של 125 ננו-מטר.. המציאות עולה על כל דמיון.

טוב אולי הגזמתי קצת עם ה"געגועים לקורונה" אבל אחרי שבדקתי את מפת המדינה וקפצתי לטיול לקטן לעתיד - חשתי אי נוחות והייתי חייב לחזור לעכשיו ולרשום על זה פוסט.


אוטוטו הקורונה חוגגת שנה מיום התפרצותה אי שם בווהאן הרחוקה, כמו שהיא הופיעה פתאום היא גם הולכת לרדת מהכותרות פתאום ומה שיישאר כאן זה כל מה שהיא הציפה וחשפה.. את הפגמים, הטיוחים, האיומים, השחיתות, הכשלים, ההחלטות העקומות, העוני, הפערים, השנאה, הקיטוב ועם כל זה אנחנו נצטרך להתמודד.

אבל לא רק.


לפי הקידומים של הכוכבים בהורוסקופ העתיד של מדינת ישראל - יגיעו השמש ושבתאי בתאריך ה-24 בינואר 2021 למעלה 4 במזל דלי ויצרו היבט מולות (180º) לירח באריה, ופלוטו יגיע למעלה 25 במזל בגדי ויפעיל את כל ציר המפה. לקומבינציה הזאת יש השפעה ומשמעות רבה על מפת המדינה.

בנוסף, ב-14 בדצמבר 2020 צפוי ליקוי חמה מלא במעלה 23 במזל קשת שייצור היבטים מעורבים ומדויקים לנקודות חשבות במפה: 150º מדויק לשמש, 180º לאורנוס, 60º לאופק.


אני יודע שזה נשמע סינית בשבילכם אבל אני אפרש לכם מאסטרולוגית לשפה פשוטה.

סטורן (שבתאי) זה עם הטבעות שהוא יפהפה בשמיים - אבל נחשב לכוכב מזיק וקשה מאין כמוהו - יוצר היבט קשה עם נקודה חשובה מאוד במפה של ישראל - הירח!!

בתפקידו הקודם לפני שנה הוא חבר ליופיטר ופלוטו וביחד הם הביאו לנו את הקורונה..

הירח הוא גרם השמים השני בחשיבותו במפת הלידה (אחרי השמש), ובמפת מדינת ישראל הוא מסמל את העם ואת השלטון. איך הוא מסמל 2 דברים מנוגדים גם יחד?

  1. הירח תמיד מסמל את העם והאנשים הפשוטים.

  2. ספציפית במפת המדינה הוא נמצא ברום המפה בבית 10 שמסמל שלטון.

כך שבאופן טבעי הוא מסמל את העם וספציפית במפה שלנו הוא מסמל גם את השלטון - וביחד אנחנו מקבלים: שלטון העם! = דמוקרטיה. על הירח העממי שנמצא בבית השלטון במפת ישראל יאיים מיודענו סטורן וכדי להעצים את ההשפעה תחבור אליו גם השמש שתעצים את ההיבט הזה. (המלות)

זה אומר שהשלטון בסכנה והדמוקרטיה בסכנה וגם אנחנו העם לא יצאנו מכלל סכנה.

סכנה של מה? סכנה ביטחונית וכלכלית.

ומה אומר כל הליקוי הזה? - ליקויים נחשבים באסטרולוגיה לאירועים חשובים ממדרגה ראשונה שהשפעתם ניכרת ברמה מדינית גלובלית. לפני שהקורונה עשתה עליה לארץ היה ליקוי חמה מלא ב-26 בדצמבר 2019, ליקוי שכתבתי עליו כמבשר רעות. השמש והירח התלכדו במעלה 4 במזל גדי ויצרו היבט מולות (180º) מדויק לנוס שליטת מפת מדינת ישראל. הליקוי הזה התחבר לאירועי ה-11.9.2001 בארצות הברית... ואני כתבתי פה שצריך מאוד להיזהר כי יקרה אירוע גלובלי וישראל תיפגע קשה ממנו.


כדי להבין יותר לעומק את פשר התחזית הלא משמחת הזאת החלטתי לנבור במעללי סטורן-במעלה-4-בדלי בשנים עברו.

במחקר הקטן שעשיתי גיליתי שבפעם הקודמת שסטורן יצר כזה היבט קשה לירח זה היה בשלושה תאריכים בשנת 1991!

הממממ 1991 מצלצל מוכר? האירוע הבולט - מלחמת המפרץ. בום.

עוד כמה שנים אחורה - מגיעים ל-1962, מהאירועים הבולטים - לוי אשכול מודיע על פיחות הלירה מול הדולר דבר שיצור סערה כלכלית גדולה בארץ ועליית מחירים.. ו-הוצאתו להורג של אדולף אייכמן! בום בום!!


עוד אחורה אנחנו מגיעים ל-1933, (עוד לא היתה מדינה) והאירוע הבולט באותה שנה היה - רצח חיים ארלוזורוב.. בום בום בום!!!


תודו שאלו אירועים משמעותיים שלא קורים כל יום והם ברמת זעזוע גלובלי.

אתם מבינים שסטורן זה לא משחק ילדים?! איפה שהוא נוגע לנו במפה שם נרגיש הגבלות וכאבים שנזכור אותם לכל החיים! עם סטורן לא מתעסקים.

המעבר שלו במזל דלי אגב ימשך כשנתיים ושליש, והשפעתו תהיה מורגשת על כל בני מזל דלי/אריה/עקרב/שור (מדינת ישראל בת מזל שור רק מזכיר) וכאילו שלשוורים אין מספיק בעיות גם ככה עם כוכב המרדנות והשינויים אורנוס שנמצא אצלם עכשיו ויהיה אצלם לעוד 6 שנים. (וכמובן גם אצלנו במפת המדינה)

ומה עם הליקוי? בדקתי גם את זה

בפעם האחרונה שהיה ליקוי במעלה 23 בקשת..זה קרה בדצמבר 1982, כך שהשפעתו ניכרה בשנת 1983 - מן האירועים הבולטים: בשנת 1982 פרצה מלחמת לבנון הראשונה, ובשנת 1983 מתפרקת הממשלה בראשות מנחם בגין ועולה ממשלה חדשה בראשות יצחק שמיר! גם כאן אין שקט ויש אירועים ברמה גלובלית שמרעידים את המדינה. תקופה לא שקטה ולא פשוטה..


בקיצור יש פה קומבינציית אינסייד אאוט לא סימפטית בכלל שהולכת לאט לאט ומתגבשת והיא תיתן את אותותיה בתחילת 2021.


מלחמה יכולה להיות קשורה לארצות אחרות ולהשפיע עלינו כמו שהיה במלחמת המפרץ, אך יכולה גם להיות ממש על הגבולות שלנו.


נכון להיום בשמיים יש היבט של 90 מעלות בין מאדים (אלימות, שנאה, מלחמה) במזל טלה ל-סטורן (חוק/סדר/ממשלה/צמצום/הגבלה), יופיטר (חופש/אמונה/דת/התרחבות) ופלוטו (סוף והתחלה חדשה/משבר/מוות) במזל גדי - דבר שיוצר מתח שהולך ונבנה בהתמדה כמו נשק שנדרך ומחכה לירייה. ההיבט יחזור שוב על עצמו ב-24.1.2021 אבל הפעם כשמאדים יהיה במזל שור וכשהוא בהילוך ישיר.. לא דיברנו כבר על התאריך הזה בתחילת הפוסט??


ב-4 בנובמבר 2020 מרקורי מסיים את הנסיגה שלו במזל מאזניים וב-14 בנובמבר מאדים מסיים את הנסיגה שלו במזל טלה. כשכוכבים מסיימים נסיגה הם נוטים לשחר לטרף סטייל עיכבו אותנו, חסמו אותנו, אבל מעכשיו לא עוד! תזהרו מאיתנו כי אנחנו באים ובגדול!


בראשית אוקטובר 1973 פרוץ מלחמת יום הכיפורים מאדים היה בנסיגה. סטורן בשמים ״התיישב״ בדיוק על ונוס (שליטת מפת המדינה) במעלה 4 בסרטן ובנוסף יצר היבט 90º מעלות לפלוטו שהיה במזל מאזנים. זה היה היבט מדויק לא רק על המעלה אלא גם על הדקה!

אורנוס (הפתעות) היה על האופק.

בבוקר של ה-24 בינואר 2021 השמש וסטורן יהיו במעלה 4 בדלי, מארס (תוקפנות) במעלה 8 ואורנוס (פתאומיות) במעלה 6 יהיו צמודים בשמיים וביחד יצרו 90 מעלות ליופיטר (חו״ל) בדלי (אירוע אלים שיקרה באופן פתאומי), הירח יצמד למרקורי - אירוע מתוקשר, ונוס בשמיים תיצמד לפלוטו (אירוע קיצוני ואמוציונלי)

הבתים המשתתפים באירוע וחושפים איפה תתרחש הדרמה הם - בית 10 = דמות ידועה/פרסום/שלטון, בית 4= בתים/אדמה/העם, בית 8 = כספים/מוות.


מה זה בדיוק? אין ביכולתי לדעת, וזה הדבר הכי מתסכל באסטרולוגיה. הכל צפוי והרשות נתונה. אני חש שמדובר באירוע משמעותי שיש לו קשר להתרחשויות שקורות כבר עכשיו.

אך באותה מידה יתכן ומדובר באירוע שיקרה בחו״ל ותהיה לו השפעה ישירה עלינו..

מה שזה לא יהיה - זה יהיה עוד אבן דרך בשינוי הגדול שעתיד להתרחש במדינה ושיאו יהיה בשנת 2023.

1,587 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page